Şimdi Ara

GTX 980M SLI mı yoksa GTX 980 mi? 40000TL'lik dizüstüler testte (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
1.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Valla soylemesi ayip kazaniyoruz :),ama ay sonu hic bir sey kalmiyor,malum buralar manyak pahali memeleket,domatesin kilosu 7 dolar oldu :).
    Kerdi,cocuklarin masrafi,ev giderleri vs vs derken avcumuzu yaliyoruz ay sonuna :)

EDIT: oooo Muratcim senmisin :D,beni nerden taniyor diye profiline baktim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Kocakaya -- 4 Ocak 2016; 19:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Kocakaya

Valla soylemesi ayip kazaniyoruz :),ama ay sonu hic bir sey kalmiyor,malum buralar manyak pahali memeleket,domatesin kilosu 7 dolar oldu :).
    Kerdi,cocuklarin masrafi,ev giderleri vs vs derken avcumuzu yaliyoruz ay sonuna :)

EDIT: oooo Muratcim senmisin :D,beni nerden taniyor diye profiline baktim :D

Emre abi sizin oralar pahalandı kolay gelsin. Boykot sürdükçe dahada artacak gibi. Bu makineyi almak için 8 ay çalışmam lazım benimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

Hazır ürünler pek ilgimi çekmiyor açıkcası. Bu alana yatırım yapan asus,msi,dell varken.Monster almak için bir sebep göremiyorum.

Çılgın bir müşteri destek anlayışı var Monster'ın. Diğer markalar yanına bile yaklaşamaz. Olur da böylesi üst seviye bir laptop alırsam Monster benim için tek tercihtir

• 40 bin değil 20 binlik sistemler. Herkes 40 yazıp duruyor düzeltme ihtiyacı hissettim

• Böylesine sistemleri konuşup geçmişsiniz, normalde bizi tablolara boğan Erdi Bey bu video için bir tane bile tablo hazırlamamasına şaşırdım.

• Laptop'u geçtim de zoro acayip şekil duruyor orada ;)
    Yani hediye olarak kabul edebilirim :)

• Şimdi efendim, yaklaşık 4 ay öncesine kadar, ben de burada ki birçok arkadaş gibi laptopdan oyun oynanmaz düşüncesinde idim.

Yeni bir eve taşınırken eşim,masaüstünün çok yer kapladığını,kablo karmaşasının olduğunu,temizlemesinin zor olduğunu bu nedenlerden de laptop almamı istedi.İlk başlarda çok absürt gelse de kadının fendi erkeği yendi ve laptop aramaya koyuldum.

Daha önce Asus marka bir laptop ile oyun deneyimim olmuş ve rezalet anlar yaşamıştım.
    Ancak o laptop,şu an kullandığım dizüstünün yanına dahi yaklaşabilecek seviyede değildi o zamanın şartlarına göre tabi.

Neyse,Monster markası tercihim oldu,ucuz ve müşteri desteği olarak bana oldukça cazip geldi.

Sonuç itibari ile 4500 seviyelerinde Tulpar serisi laptop aldım ve onca sene bir sandalyenin başında geçirdiğim günlerime acıdım.
    O masaüstünden ben neler çekmişim meğer.
    Şimdi ben nereye bilgisayarım oraya.Koltuğun üzerinde gamepad ile oyun oynamanın tadı da bir başka oluyor.

Para mevzusuna gelince;Arkadaşlar emin olun paramız olsa,kendimize ait geniş evimiz de,kendimize has oyun odamızın içinde 4k oyunculuk deneyimi yaşarken bir adet de bu aletlerden alırız.

Hayır bizim hayallerimiz de fukara.Adam demişki 15.000 e araba alırım.15.000 e ne arabası alacan merak ediyorum.Alacak olduğun o arabaya kaç yıl binebileceksin.Çünkü arkadaşın araba piyasasından haberi yok.Bugün azıcık eli yüzü düzgün, kıçı kırık GETZ i en düşük 17.000 e bırakıyorlar.

Sonuç itibari ile paramız olduğunda , inşallah birgün hepimiz zengin oluruz,şuradaki yorumlarımızı okuyup da;''Amma da fukara edebiyatı yapmışım'' deriz.
    Çünkü bugün bizlere hayal gelen birçok şey, gerçeğimiz olacağından,düşünme şeklimiz ve tabiki ihtiyaçlarımız da farklılık gösterecektir.Bu , tecrübe ile sabittir.

Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

Şimdi efendim, yaklaşık 4 ay öncesine kadar, ben de burada ki birçok arkadaş gibi laptopdan oyun oynanmaz düşüncesinde idim.

Yeni bir eve taşınırken eşim,masaüstünün çok yer kapladığını,kablo karmaşasının olduğunu,temizlemesinin zor olduğunu bu nedenlerden de laptop almamı istedi.İlk başlarda çok absürt gelse de kadının fendi erkeği yendi ve laptop aramaya koyuldum.

Daha önce Asus marka bir laptop ile oyun deneyimim olmuş ve rezalet anlar yaşamıştım.
    Ancak o laptop,şu an kullandığım dizüstünün yanına dahi yaklaşabilecek seviyede değildi o zamanın şartlarına göre tabi.

Neyse,Monster markası tercihim oldu,ucuz ve müşteri desteği olarak bana oldukça cazip geldi.

Sonuç itibari ile 4500 seviyelerinde Tulpar serisi laptop aldım ve onca sene bir sandalyenin başında geçirdiğim günlerime acıdım.
    Şimdi ben nereye bilgisayarım oraya.Koltuğun üzerinde gamepad ile oyun oynamanın tadı da bir başka oluyor.

Para mevzusuna gelince;Arkadaşlar emin olun paramız olsa,kendimize ait geniş evimiz de,kendimize has oyun odamızın içinde 4k oyunculuk deneyimi yaşarken bir adet de bu aletlerden alırız.

Hayır bizim hayallerimiz de fukara.Adam demişki 15.000 e araba alırım.15.000 e ne arabası alacan merak ediyorum.Alacak olduğun o arabaya kaç yıl binebileceksin.Çünkü arkadaşın araba piyasasından haberi yok.Bugün azıcık eli yüzü düzgün, kıçı kırık GETZ i en düşük 17.000 e bırakıyorlar.

Sonuç itibari ile paramız olduğunda , inşallah birgün hepimiz zengin oluruz,şuradaki yorumlarımızı okuyup da;''Amma da fukara edebiyatı yapmışım'' deriz.
    Çünkü bugün bizlere hayal gelen birçok şey, gerçeğimiz olacağından,düşünme şeklimiz ve tabiki ihtiyaçlarımız da farklılık gösterecektir.Bu , tecrübe ile sabittir.

Saygılarımla.

6 sene önce bende aynı şekilede düşündüm. Ne çekmişim masaüstünden diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

Şimdi efendim, yaklaşık 4 ay öncesine kadar, ben de burada ki birçok arkadaş gibi laptopdan oyun oynanmaz düşüncesinde idim.

Saygılarımla.

6 sene önce bende aynı şekilede düşündüm. Ne çekmişim masaüstünden diye

Masaüstü her türlü laptopdan daha verimlidir. Bu inkar edilemez. Ancak,masaüstünü bir yere koyup,oraya sıkışmak can sıkıcı bir durum. Hele hele de evde oyun çağında bir çocuğunuz varsa işler sarpa sarıyor. Benim ufaklığı bir defasında kasanın üstünde buldum. 2 Yaşındaki çocuk anlayamaz onun ne olduğunu. Ara sıra ,arkada ki güç kaynağını kapatma tuşuna basar, oyunum Yarıda kalırdı. Hayır, çocuğa kızsan ki ne,adı üstünde çocuk bu.

İhtiyaçlar her zaman farklılık gösterir. Bizim arkadaşların anlamadığı nokta bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Haklısın pusat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu inceleme şans eseri karşılaştım aslında gün içerisinde msi bir laptop ile ilgili haberine tıkladım ve sonra o video da paylaştığım sager marka laptop karşıma çıktı çok ilginç buldum ve başarılı olduğunu düşündüm. Henüz sager incelerken bu konuyu gördüm. 9. dakika gelince iç tasarımı görünce benim için iki marka da başlamadan bitti açıkcası. Monster CES fuarına katılıyormuş vs. Hazır laptop tasarımlarını alıp sadece logo basarak ces fuarında yer almak çok büyük bir başarı değil benim açımdan.

Ürün değerlendirmesi ayrı bir şey marka değerlendirmesi farklı. Monster hazır taşınabilir bilgisayar satan ve logosunu basıp Türk Tarihinden isimler veren bir firma benim gözümde.

Benim tercihim bu yönde Monster ürün satın almam diye düşünüyorum.
  • dizüstüne verilen paraya yazık 40000 değil 4000 tl ye kralını toplarım masaüstünde

• Monster laptoplara bakarken şu an 25000 olan seruk modelini gördüm. Tek kelime ile OVERKILL. Fiyatı uçurmak için eklenen parçaların haddi hesabı yok. Eğer büyük bir projede şu simulasyon uygulamalarını çalıştırmayacaksanız o kadar belleğe ve depolama alanına bi 5 sene ihtiyaç yok. Laptop gpu ve cpu larına aynı şeyi diyemiyorum. Çünkü onlar çağın çok ötesinde değiller. 2 sene içinde ortalama çiplere dönüşüyorlar. Eğer ki etrafta bu 25.000 liralık laptopları görüp kendini fakir hisseden varsa hissetmesin. 10.000 in biraz üstündeki laptoplar içinse fakir hissedebilirsiniz. Ancak en son oyunları oynamak zorunda değilsiniz 2-5-10 senelik oynamadığınız nice oyunlar var.

• Çok Pahalıya Kaçmak İyi Bir şey Değildir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.