Şimdi Ara

GTX 980M SLI mı yoksa GTX 980 mi? 40000TL'lik dizüstüler testte

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
1.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Masa üstü donanımların kullanılabildiği dizüstü bilgisayarlar hız rekorlarını alt üst ediyor. Bu videomuzda masamızda toplam değeri 40000TL'i aşan dizüstü bilgisayarlar ile dünyanın en iyi bileşenleri bir araya geldiğinde performans anlamında neler elde edilebiliyor sizler için inceliyoruz.

Masa üstü versiyonu GTX 980 mi daha iyi yoksa dizüstü versiyonu GTX 980M SLI mı daha iyi? 100$ fark ile performans nerelere gidiyor hep birlikte görelim.

• Tamam donanım süper ama. Estetik sıfır.

• Video kısaca şöyle: bu aletler süper. bir şey söylememize gerek yok. monster sahibi olsam bu video için mi o kadar uğraştık diye sitem ederim.

• Ww jette..

• Her çeyrekte bir 1500-2000 bandında önerdiğiniz laptopların olduğu bir inceleme yazısı hazırlasanız çok iyi olur.Diğer bazı siteler yanlış yönlendirme yapabiliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • değmez okadar be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 1 haftadır videoları izleyemiyorum hep takılıyor geri sarıyor vs

• Türkiye'de bu sistemlerden senede kaç tane satılıyor, bilen var mı?
  • Ağzım sulandı. Dükkanı kaçta kapatıyorsunuz :D

• Hemen hemen herkesin ilk aklına gelecek cümleyi ben şimdiden yazayım. "O paraya bir masaüstü sistem toplanır.. " : )

• Yıllardır donanımhaberi takip ederim.2 senedir yorum yapmıyordum artık dayanamıyorum agalar bu nedir ya.Adına inceleme ya da değerlendirme ne derseniz deyin,bu video olmamış.Neresinden başlasam ne desem bilemiyorum çünkü videoda hiçbir şey yok.Şu çektiğiniz videoyu tekrar bir izleyin ve biz bizi izleyenlere ne verdik şimdi diye düşünün.Bu seviyedeki donanımlar ellerinize geçtiği için şanslısınız ama bu cihazların suyunu çıkarıp bizlere sunmadığınız için de nankörlük yapıyorsunuz.

• Mesut bey güzel özetlemis paran varsa herşey güllük gulistanlik.. :) güzel video ama keşke erdi ile birlikte bir kac oyun oynayip onun goruntulerini de koysaydinız.

• İçi boş hava atma videosu olmuş.

• o kapağın arkasındaki sembol çok çirkin. yumurtamı canavar gözümü neyse hiç oyuncu bilgisayarına yakışmıyor

• 5 sene sonra belki bu tip donanımlar normal laptop boyutunda ve normal laptop fiyatında olacak o zaman alarız bi tane şimdilik 840m+ i7 4510 u ile idare edicez zaten açamadığı oyun yok.

• Elektrikli otomobil inceleyin, daha pahalı olsa da daha alınabilir.

• Allah sahibine bağışlasın ne diyelim. Oyunlarda 5 fps fazla alıp kendini tatmin etmek için bu kadar para verecek adama zaten ne söyleyebilirsin ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut bey lütfen ama lütfen video oynatıcınızın tam ekran haricinde büyütme seçeneğide olmasını sağlarmısınız. Sizden ricam bu incelemeniz içinde teşekkür ederim.

• videoyu tam izlemedim ama acaba hangi donanım dar boğaz oluşturuyor acaba? :D

• Buna para verecek adamda eminim ki para vardır. Hani para vardır! Böyle bizim aklımıza gelen cinsten değildir belki ama bol miktarda vardır. :D
    Ondan kimse müşterinin ekonomisini dert etmesin. Mesela bir Ali Ağaoğlu olsam alır anasını bile satarım. :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.