Şimdi Ara

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.628
Cevap
31
Favori
245.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evganın garantisinin Türkiye'de geçtiğini duyduğum yıl vatan benim için bitmişti zaten.
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Monitörüm 60 HZ 1600x900 oldugu için tek gtx980 alıcam monitörü degişdikden sonra Gelsin SLI
  • E tabiki vatan şu bundan alınmaz.Ozaman kart yurtdışından geliyor uluslar arası sertifkalı ve garantili.Türkiyede muhatabı var olmasada avrupada var.Fiyatı türkiyeden ucuz.E o zaman yurtdışından gelir getirtilir.Tek çekim yaptıktan sonra banka aranır taksite böldürülür :))
  • 960 modelleride çıkıcakmı ? yaza doğru yeni bir kasa toplayacağım
  • punkemre P kullanıcısına yanıt
    +1 dostum tabiki çıkacak ekim de veya kasımda en geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2245metin -- 23 Eylül 2014; 13:08:32 >
  • Diğer markalarda durum nedir bilmiyorum ama diğer markalarda olsa çok ballı börek olur.Misal sapphire 290x yurtdışında çok daha ucuz fakat ordan alınınca uluslararası garantisi olcakmı bilmiyorum.Amd ve nvidia kartları böylece çok uygun fiyatlara almış oluruz.Keyifle kullanırız.
  • Evga hariç hiç bir markanın garantisi Türkiye'de geçmiyor.Evganın uluslar arası garantisi.
    970 Classfield gelir mi ?
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Farklı farklı 970'ler gelecek sürekli takipteyim bulunca sizi de eklerim mesaja.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 23 Eylül 2014; 13:46:01 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Öyle bir kart çıkmayacak 980 Classified gelecek sadece.
  • Şu Zotac Extreme'de son durum nedir ? Yokmu bir gelişme ?
  • Sizde mi 4K ya geçiyorsunuz ? Ben de GTX 970 için beklemedeyim
  • 2245metin kullanıcısına yanıt
    ooo ozaman süper birde 960 ti modeli çıktımı bana yeterde artar bile 980 benım bütceyi aşıyor
  • punkemre P kullanıcısına yanıt
    Ohoo, yaza neler çıkar neler. Yeni Maxwell'in haberleri bile çıkmış olur.
  • Hala 970 alan yok değilmi forumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hydrooooo serisi tam bana gore su sogutmaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Sizde mi 4K ya geçiyorsunuz ? Ben de GTX 970 için beklemedeyim

Yok canım nerdeee ?

Ben hayırlısıyla 1080P@144Hz bir monitöre geçeyimde 4K falan beklesin şimdilik.
  • http://gpuboss.com/graphics-card/GeForce-GTX-770 Bu bilgiye göre gtx 970 , gtx 770 'in üstü (ti) 'si gibi ama gtx 780 den düşük.

http://gpuboss.com/graphics-card/GeForce-GTX-970 Bu bilgiye göre de gtx 980 , gtx 780ti nin bir üst modeli gibi, yanlış değerliyor olabilirim tabi.

O halde , gtx 770 yerine 970 , 780ti yerine 980 almak daha mantıklı tabiki fiyatına göre. Benim anlamadığım nvidia bu 800 serisini biraz hızlı geçti galiba,

• @BORUBEY06 O siteye itibar etmeyiniz .
  • pc ye oyun çıkmıyor , millet ekran kartına saldırıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.