Şimdi Ara

GTX 970

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim bir sorunum yok ama bi düşüncemi paylaşmak istiyorum.

2.El bir GTX 970 aldım.İşlemcim Overclocklu fx 8320.

8GB Gskill 1600mhzde ramim var.

Çoğu oyunu 1080pde kasmadan ultra high arası oynuyorum.

Ekran kartı piyasası neden sürekli gereksiz derecede güçlü kartlara yönelmiş durumda anlamıyorum.

Herhalde böyle bi 2 sene daha giderim diye düşünüyorum.

Bence ekran kartı alırken o kadar masraf yapmaya gerek yok.

• Hocam bu millet 15 temmuzda atletle tank durdurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bir şey değil de, son çıkan kartı alıp sadece test yapan,oc yapan ,oyun oynamayıp oynasada gözünü köşedeki fps den ayırmayıp kart kaç c, aman ısınıyor, aman mhz düşürüyo takıntısı yapan ve oyunun keyfini unutan adamlarla dolu forum :D
  • gtx 970 kötü bir kart degilki. sanırım gtx 1050ti den bile önde galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

gtx 970 kötü bir kart degilki. sanırım gtx 1050ti den bile önde galiba.
    %30-35 daha iyidir.
    Grafik keyif işi, bir üstü tattın mı alt versiyon kesmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar cümleten,

Hocam dediğin bir acıdan doğru Bende Zotac GTX 970 AMP EC vardı RTX 2070 e gectim. FPS değişti doğru, görüntü cam gibi oldu o da doğru ama inanılmaz bir değişiklik yok. Tadını cıkar. Bir arkadaşın keyif işi dediğine katılıyorum. Kutu yu aç, tak keyif kısmı bunlar birde yeni nesil e sahip olmak başka bir his. Yoksa dediğin gibi elindeki makina gayet yeterli.
  • Monitor 60Hz ise 144Hz e gecis yapmamani oneririm hocam Bi kere yuksek FPS yi tattiginda, FPS oyunlarda o farki gordugunde geri donus cok zor oluyor.

APEX ve PUBG de dusuk ayarlarda oynadigim icin 110+ FPS alabiliyorum rahatca o yuzden degistirmeyi dusunmuyorum ama AC Origins'te mesela, imzamdaki sistem ile Medium ayarlarda 70-90 FPS civarinda oynuyorum. Acikcasi Rtx 2070 im olsaydi da High ayarlara cikip daha iyi FPS ler almak isterdim ama o kadar butce ayirmaya degecegini dusunmuyorum. Biraz imkan meselesi, eger ki o parayi harcamak kisiyi mutlu edecekse ne amacla harcadigi cokta ilgilendirmez. Verilen paranin karsiligini almak onemli, ister FPS olarak ister kalite olarak isterse sadece haz olarak.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    öyle diyorsun ama kart ısınınca throttle yapıyor. mhz düşüyor fps düşüyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.