Şimdi Ara

GTX 770 VS R9 280X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün burada kafamdaki ve benim gibi kafasında birçok soru olan arkadaşları aydınlatmak için yazıyorum.

2 Tane ekran kartı var başlıktaki gibi GTX 770 VS R9 280X
    GTX 770 256 bit 2 gb
    R9 280X 384 bit 3 gb
    fiyat olarak r9 40tl kadar daha ucuz ve bunun sebebini merak ediyorum. bunu birisi bana açıklaya bilirmi ben oyun oynamak için ekran kartı bakıyorum bununda göz önünde bulundurulmasına dikkat ediniz.
    iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbahmetli

Merhaba arkadaşlar bugün burada kafamdaki ve benim gibi kafasında birçok soru olan arkadaşları aydınlatmak için yazıyorum.

GTX 770 256 bit 2 gb
    R9 280X 384 bit 3 gb
    fiyat olarak r9 40tl kadar daha ucuz ve bunun sebebini merak ediyorum. bunu birisi bana açıklaya bilirmi ben oyun oynamak için ekran kartı bakıyorum bununda göz önünde bulundurulmasına dikkat ediniz.
    iyi forumlar

4gblik gtx 770 al, gelecekteki oyunlardada sonra olmaz hem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clexa -- 1 Mart 2014; 20:32:20 >
  • Özel soğutmalı R9 290 al 3-4 sene rahat edersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R9 280x veya para varsa gtx770 4gb olani al eger imkan varsa birazdaha biriktir r9 290 veya gtx 780 al

• quote:

Merhaba arkadaşlar bugün burada kafamdaki ve benim gibi kafasında birçok soru olan arkadaşları aydınlatmak için yazıyorum.

GTX 770 256 bit 2 gb
    R9 280X 384 bit 3 gb
    iyi forumlar

GTX 770 4GB aldım çok memnunum bütün oyunlarda getirebildiğim en yüksek ultraya getiriyorum en düşük 40 fps 50 ile 70 arası gidip geliyor ghost ac4 felan
  • gfbahmetli kullanıcısına yanıt
    İkiside güzel kart Benim görüşüm r9 280x sen bütçene göre belleği en yüksek olanı al . diğer özellikleri ikisininde yakın .
    r9 280x alıcaksanız asus yada toxic alın .
  • Arkadaslar cevaplarınız için teşekküreler ben yorumlardan sonra nvidia gtx 770 düşündüm duruma göre bilgisayarı büyük ekran tv ye bağlıcak olursam 4gb ,monitör kullanıcak olursam ise 2 gb olanını alıcam arada fiyat farkı var mâlum :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

GTX 770 256 bit 2 gb
    R9 280X 384 bit 3 gb
    iyi forumlar

GTX 770 4GB aldım çok memnunum bütün oyunlarda getirebildiğim en yüksek ultraya getiriyorum en düşük 40 fps 50 ile 70 arası gidip geliyor ghost ac4 felan

anladık.gtx770 kartın var !!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/powercolor-axr9280x3gbd5-t2dhe-r9-280x-turboduo-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=71720

sonicman

bu ayarlarda 60 fps alıyorum

GTX 770 VS R9 280X

Testini yaptınmı? Thief 4 benchmark konusuna ekle sonucunu.

• Sonicman kullanıcısına yanıt
    çok uzun sürüyor o ya yarıda kapattım bitiyormu o video ?
  • quote:

çok uzun sürüyor o ya yarıda kapattım bitiyormu o video ?

1 dk bile sürmüyor bench.

• Sonicman kullanıcısına yanıt
    inmio benim daha %50 de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.