Şimdi Ara

GTX 750Tİ Monitör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende GTX 750 Ti ekran kartı var ve monitörümde sadece VGA girişi olduğundan ekranda dalgalanma oluyor. Ben de başka bir monitörle denedim DVI girişli ve HDMI girişli ekranda dalgalanma olmadı o yüzden monitörümü değiştirmeye karar verdim. 2.el olarak elden 1080p DVI ve VGA girişli monitör alacağım ekrandaki dalgalanma gitsin diye ama ekran kartımdaki çıkış ile monitördeki çıkış farklı ekran kartımdaki çıkış böyle;

ekran kartı çıkışı :

Alacağım monitördeki çıkış böyle;

monitör çıkışı:

Şimdi benim nasıl bir kabloya ihtiyacım var? Bir de dalgalanma gidecek mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yardım ediğğnn

• https://www.hepsiburada.com/dark-dvi-d-vga-aktif-donusturucu-kablo-dvi-d-erkek-vga-disi-dk-hd-advidxvga-pm-bs600175

yerinde olsam dvi-d , yani ekran kartının çıkışıyla aynı girişe sahip bir monitör almayı tercih ederdim çünkü ben de dönüştürücü kullanıyorum ama çok da sağlıklı olmuyor, monitörün bazı yerlerinde az da olsa bulanıklık yaşanıyor çok büyük bir sorun değil ama alabiliyorsan aynı girişe sahip (dvi-d) bir monitör almanı tavsiye ederim

• Ekran kartımda dvı-d,hdmı,vga girişleri var alacağım monitörde dvı-ı var benim senden istediğim dvı-d to vga aparatı değil linkdeki ürünü demiyorum. Dijital görüntü almam için nasıl bir aparat lazım

• Yada direk dvı-d kablosu alsam işe yaramazmı ekran kartı ile direk uyumlu zaten monitöre de 4 pin eksik oluyor o da analog sinyal veren pinler diye biliyorum

dvı-ıhrm dijital hem analog görüntü verebiliyor hem kafam çok karışık

• Bak yukarda arkadaş çok güzel açıklamış.

• Bilgisayar ve monitörü aynı 3'lü prize mi takıyorsunuz hocam? eğer öyleyse bağımsız olarak takabiliyorsanız başka şansınız yoksa 3'lü priz i bi değiştirin bu ekranda dalgalanma olayı gelen elektrik den de olabiliyor probleminiz çözülürse en azından masraf yapmazsınız
  • prizi vs değiltirdim farklı prizlere taktım yine dalgalanma oldu bu sorun bazı nvıdıa ekran kartlarında kronik sorunmuş

• Mr.Unstoppable kullanıcısına yanıt
    Monitörü illa değiştiricem zaten çünkü sıkıldım 720p den

• Can0053 C kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum hocam o zaman yeni monitör için şimdiden hayırlı olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.