Şimdi Ara

GTX 465, Newegg'de 279$ + Kullanıcı testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTX 465 incelemeleri 31inde yani yarın yayınlanıyor. NDA o zaman kalkıyormuş. Ayrıca yedi adet firmanın Newegg'e fiyatları düşmüş. Hepsi 279$.

Türkiye'ye 500 TL'den ucuza zor gibi ilk parti.

Kaynak:http://www.techpowerup.com/123407/Newegg_Jumps_the_Gun_with_NVIDIA_GeForce_GTX_465.html

ASUS GTX 285 TOP vs. ASUS GTX 465 kullanıcı testi:

http://forum.amtech.com.vn/overclocking-benchmark/72184-review-asus-geforce-gtx-465-a.html#post691389

Edit: TPU'daki test linki yerine amtech'teki testi koydum. Daha ayrıntılı ve daha fazla oyun var. İlk teste bakanlar tekrar bakmak isteyebilir.

Edit 2: Kart 5870 ile aynı gücü çekiyor yük altında. 20 dakikalık Furmark sonucu sıcaklık 70 derecelerde. Ayrıca 5850 hızlarına downclock edilmiş 5870 ve 700 MHZ'ye alınmış GTX 465 oyunlarda hemen hemen eşit gibi. Gerçek reviewlar da böyle olacaksa bu kart çok iş yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerroner -- 30 Mayıs 2010; 15:28:58 >

• Formula bir tutkunlarına özel %87'de 4330 devir fanıyla beklediğinizden fazlası Nvidia'da...

4000 devir üzerine çıktığını tahmin ediyordum ancak ilk kesin bilgi bu oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 30 Mayıs 2010; 18:31:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Formula bir tutkunlarına özel %87'de 4330 devir fanıyla beklediğinizden fazlası Nvidia'da...

4000 devir üzerine çıktığını tahmin ediyordum ancak ilk kesin bilgi bu oldu.
    tamam mete sen o mesajı kopyala, bundan sonra her yere yapıştırırsın

adam başlıkta gtx 465 lafı gördüğünde " Formula bir tutkunlarına özel %87'de 4330 devir fanıyla beklediğinizden fazlası Nvidia'da... " diyor ya uehua

bu arada kart $280'e çok yalan. 280 dolar veren adam 300 dolar verir HD5850 alır.

• quote:

Formula bir tutkunlarına özel %87'de 4330 devir fanıyla beklediğinizden fazlası Nvidia'da...

böyle olmuyor ama. hiç yakıştıramadım. sırf şu resim için site açmalısın bence. birde bütün 465 konularına bu resmi koymazsan gücenirim sana .

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

böyle olmuyor ama. hiç yakıştıramadım. sırf şu resim için site açmalısın bence. birde bütün 465 konularına bu resmi koymazsan gücenirim sana .

Alıntıları Göster
    tamam gördüm neyse fena bir kart değil ama 5850 299 civarındayken ona ancak oc la yetişebilen bir kart ne kadar başarılı olur o da ayrı bir tartışma konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric13 -- 30 Mayıs 2010; 16:36:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eric13

tamam gördüm neyse fena bir kart değil ama 5850 299 civarındayken ona ancak oc la yetişebilen bir kart ne kadar başarılı olur o da ayrı bir tartışma konusu

Alıntıları Göster
    Hd 5850 saat hizlarina dusurulmus 5870 ile hiz asirtilmis GTX 465 mi? Ilginc bir karsilastirma sekli. Saat hizlari dusurulmus GTX 480 ile hiz asirtilmis HD 5850 ayni perf. verse sizin icin birsey ifade edecek mi?

280 dolarda fazla gibi bu karta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erikakerstedt -- 30 Mayıs 2010; 18:09:59 >

• quote:

şimdi nasıl bu kadar mesaj sayın olduğunu anladım.

bi arada fermi film izlerken şu kadar watt harcıyor falan diye bişey öğrenmiş, her fermi konusuna kopyala yapıştır yapıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: n1gh7m4r3

quote:

şimdi nasıl bu kadar mesaj sayın olduğunu anladım.

bi arada fermi film izlerken şu kadar watt harcıyor falan diye bişey öğrenmiş, her fermi konusuna kopyala yapıştır yapıyordu.

Alıntıları Göster
    5830 a pahalı diyorduk ne bu şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Alıntıları Göster
    5830dan sonra yeni bir üvey evlat daha geldi, fiyat çok yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

iki firmanın da ellerinden geleni yapmalarına rağmen 5850'ye ucuz ve iyi bir alternatif üretememeleri komik dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: annihilator

quote:

Orijinalden alıntı: 666

iki firmanın da ellerinden geleni yapmalarına rağmen 5850'ye ucuz ve iyi bir alternatif üretememeleri komik dimi

Kesinlikle.Ben 5770 den 50-70 lira daha pahalı bir kart bekliyordum.İşte o zaman tam bir f-p kart olacaktı.Daha bu paraya %18 koyucaz.Nerden baksan 500 lira ediyo.Hangi akıllı gidip alacak bu kartı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erikakerstedt

Hd 5850 saat hizlarina dusurulmus 5870 ile hiz asirtilmis GTX 465 mi? Ilginc bir karsilastirma sekli. Saat hizlari dusurulmus GTX 480 ile hiz asirtilmis HD 5850 ayni perf. verse sizin icin birsey ifade edecek mi?

Alıntıları Göster
    5850-5870 arası birşeye benziyor kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

Evet bu yorumun tam zamaniydi.
  • quote:

Kaçırdığın nokta Nvidia bu kartı hd5850'ye alternatif olarak tanıtmaya çalışıyor.
  • quote:

Yok artık
  • quote:

Evet,uzaktan bakınca öyle duruyo dimi
  • quote:

quote:

Kaçırdığın nokta Nvidia bu kartı hd5850'ye alternatif olarak tanıtmaya çalışıyor.

sen merak etme 3-5 sürücü çıkardımı nvidia o kartı 5850 ayarına getirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

quote:

quote:

sen merak etme 3-5 sürücü çıkardımı nvidia o kartı 5850 ayarına getirir

Alıntıları Göster
    Tabii, 3dmark vantage p'de 5000 puan sürücülerle gelecek.(13000-18000) Nvidia bu zaten... yaptı mı yapar, kartı yakmasın da.

• quote:

Tabii, 3dmark vantage p'de 5000 puan sürücülerle gelecek.(13000-18000) Nvidia bu zaten... yaptı mı yapar, kartı yakmasın da.

Alıntıları Göster
    adam hala vantage'da yaw...

mete kanki 5870 de gtx 480den hızlı neden? çünkü vantage puanı daha yüksek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: annihilator

adam hala vantage'da yaw...

mete kanki 5870 de gtx 480den hızlı neden? çünkü vantage puanı daha yüksek...

Alıntıları Göster
    Şu Mete Can nickli üyenin canını kim bu kadar yakmış. Yarası büyük galiba. Yorumlarına bakınca karşımda Küçük Emrah görüyorum nedense
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.