Şimdi Ara

GTX 1060 Stoklara Girdi. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
3.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoNickMan

480 hala cop 1050 yi bekleyin o da rx489den guclu ve yaklasik ayni fiyatta olacak. Daha dusuk isi ve stabilizasyon da cabasi

Aynen gtx 1050 olmayan karttan güçlü olur. 1500 lirayı görünce umudu 1050 ye kalmış fanboy 1050 rx "489" u geçecekmiş. 1060 adam gibi geçsin bakalım dx 12 de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Mobilden yazdigim icin 480 yazacakken 9 a tiklamisim. Amd fanboylari da 1 aya kalmaz driverlar nerde kaldi diye mesaj atmaya baslae merak etme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan 1070 almak çok daha mantıklı olacaktır.
  • NoNickMan kullanıcısına yanıt
    Bende tam am fanboyları ne zaman ağlamaya başlar diyodum sağol bilgi için. 1050 nin 480 i geçeceğini söylemişsin sende 1-2 ay sonra ama aynı segmentte değiller ya 480 o yüzden geçti diye ağlarsın.

Not: Rx 480 in 1050 yi geçmesi zaten normal bunu sırf sen dedin diye yazdım şimdi bir kaç fanboy alıntılar aynı segmentte 1060 geçti filan der hiç uğraşamam

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Ben fanboy degilim bu arada karsiyim da zaten. Amdnin de nvidia nin da basarilari var ama 480 amdnin bir basarisi degil amd uzun zamandir bi seylrri basaramiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NoNickMan kullanıcısına yanıt
    Amd 4xx serisini yapmasa gtx980tiler 3000tl olacaktı o yöndende düşünmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNickMan

Ben fanboy degilim bu arada karsiyim da zaten. Amdnin de nvidia nin da basarilari var ama 480 amdnin bir basarisi degil amd uzun zamandir bi seylrri basaramiyor.

Ben de değilim. Kart üretmek bir başarıdır bence. Kolay değil yıllarca uğraşıyorlar. Gtx 950 den sonra da orta segmentte f/p bir karttır.

• İnventusta özel fiyat varmış güya 2bin küsür tl den 1500e düşmüş şaka gibi bence 1500 degil 1700tl olmalıydı 1500tl ucuz olmuş 1700tl ye herkes alır

Bu mesaja eklenen görseller:

GTX 1060 Stoklara Girdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teknoloji gelişiyor üretim nm'si düşüyor karta bak 3 fanlı kasaya sığmaz saçmalık... GTX970 bile ufacık karttı teknoloji geriliyor mu ne oluyor...
  • Vatanda aynı karta aynı fiyatı (küsüratına kadar aynı) sinerjiden copy/paste yapmış :http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1060-strix-6gb-gddr5-192bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: salagil

https://www.amazon.com/gp/product/B01IPVSLTC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

amp yi iptal edip evga aldım.

Usta 101 $ kargo + vergi çıkarmışlar. Chat ile görüşüyürum şu an , muadil ürünlerde en fazla 56 $ bu rakam, bakalım ne cevap verecekler..
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Kargo yanlış hesaplanmış. 46 yerine 10 usd yaptırdım ben. Vergide düştü biraz otomatikman.

• quote:

Orijinalden alıntı: salagil

Kargo yanlış hesaplanmış. 46 yerine 10 usd yaptırdım ben. Vergide düştü biraz otomatikman.

Şöyle bir şey yaptırdım ben de. İlk defa kargo sildiler, Prime üyelik işe yaradı sanırım

GTX 1060 Stoklara Girdi.

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Hocam yarın eve gidicegim kartı test ederim darboğaz olacağını sanmam i5 4690k ile kullanıcım 1070i ama 1060 Almanda yarar var 60 Hz monitöre 1070 hoş olmaz

• Görünüşe göre İngiltere'de 1060 lansmanı yapıldıktan sonra 480, Fury, 480 Nitro ve 1070 satışları patlama yapmış.

https://forums.overclockers.co.uk/showpost.php?p=29803290&postcount=1333

quote:

I guess consumers don't agree with you, I've had to put an order in for more Fury today with Sapphire because the sales exploded when reviews came out.
    If it was my personal money I'd take £299 Fury over a £299 1060 and it seems many customers today made that exact same decision.
    Today has being a huge success, 100's of 1060's sold, RX-480 sales boosted, Fury deal sales exploded, RX 480 Nitro absolutely exploded and 1070 sales also rocketed.

• yurt dışında millet beynini kullanıyor bu işlerde, buradakiler gibi fanboyluk peşinde değil.
  • Rx 480 tr fiyatı için de aynı şeyi söylemiştim, 300 dolarlık kart 499 dolar gözüküyor bir de indirim yapmışlar gibi gösteriyorlar bu bildiğin bizdeki satıcılarla alakalı. Neredeyse 2 katı fiyat ödüyoruz bu fıraatçılar yüzünden. Bu fiyatları verenleri amdnin de nvidianın da denetlemesi gerekiyor. Amd ve nvidia bu kadar kar etmiyordur ülkemizde

• feto kopegi yuzunden dolar firladi

• RX 480'e alternatif olacağı söyleniyordu bir de. Tüm forum RX 480 alır geçer. Kimseye boşuna 1060 önermeyin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.