Şimdi Ara

GTA4 Sistem Gereksinimleri | Bilgisayarım GTA4'ü Kaldırır Mı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.518
Cevap
7
Favori
93.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tlg.RBTR

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

Yanlış anlaşılma oldu galiba yani Tolga sistemin iyi sormana bile gerek yok demek istemişti bence.

aynen öyle demek istedim yanlış anlaşıldıysa özür dilerim

Önemli değil kardeşim.Bendede hata var.Fazla reaksiyon gösterdim.
  • Beyler Laptop 4 gb ram,Core 2 duo,4530 Ekran kartı kaldırırmı Gta 4 ü?
  • Laptopumun özellikleri aşağıda yazmakta.GTA4'ü orta ayarlarda akıcı şekilde oynayabilir miyim?

İşlemci : Intel® Core 2 Duo P8400 (2.26Ghz 3MB L2 Cache 1066Bellek Düzeni : (1*2048MB+1*1024MB)
    Ekran Kartı : NVIDIA® GeForce® 9600M GT 512MB DDR3
    RAM : 3 GB DDR2
    Harddisk : 320GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrim -- 31 Ağustos 2009; 12:48:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Laptopumun özellikleri aşağıda yazmakta.GTA4'ü orta ayarlarda akıcı şekilde oynayabilir miyim?

İşlemci : Intel® Core 2 Duo P8400 (2.26Ghz 3MB L2 Cache 1066Bellek Düzeni : (1*2048MB+1*1024MB)
    Ekran Kartı : NVIDIA® GeForce® 9600M GT 512MB DDR3
    RAM : 3 GB DDR2
    Harddisk : 320GB

Orta ayarlarda normal bir hızda oynarsınız , ara ara donmalar olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Beyler Laptop 4 gb ram,Core 2 duo,4530 Ekran kartı kaldırırmı Gta 4 ü?

Ekran kartınız 1gb 256 bit galiba ama işlemcinizin saat hızı ne kadar acaba? Büyük ihtimal 2.3ghz veya daha düşük olduğu için düşük ayarlarda bile donma yapması normaldir.

• benimde

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz (2 CPUs)
    2046MB RAM
    320 GB Total
    NVIDIA GeForce 9800 GT 1 gb 256 bit

sistemim var fakat gta 4 de donmalar yaşıyorum kısa sürüyo ama çok sıkıcı oluyor herşeyi düşürdüm fakat benimle aynı sistemi olan arkadaşlarım daha yüksek ayarlarda 30 40 arası fps alıyorlar ben anca 27 1.4 kurdum ondan olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er.Ralp -- 1 Eylül 2009; 14:05:57 >
  • yandaki sistemimle medium ayarlarla 10-20 fps alıyorum sizce normal mi ?? (bu arada v1.2, .NET Framework 3 yüklü bende)
    acaba .Net Framework 3.5 ve v 1.4 yüklersem artış olur mu olursa nasıl bir artış olur??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ΣցΣ -- 1 Eylül 2009; 14:51:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GloaToVeR*

benimde

2046MB RAM
    320 GB Total

sistemim var fakat gta 4 de donmalar yaşıyorum kısa sürüyo ama çok sıkıcı oluyor herşeyi düşürdüm fakat benimle aynı sistemi olan arkadaşlarım daha yüksek ayarlarda 30 40 arası fps alıyorlar ben anca 27 1.4 kurdum ondan olabilirmi

Oyundan veya crackten de kaynaklanıyor olabilir anlık donmalar , ayarları biraz kısın yani mediumda filan oynayın.

quote:

Orijinalden alıntı: ee_ust

yandaki sistemimle medium ayarlarla 10-20 fps alıyorum sizce normal mi ?? (bu arada v1.2, .NET Framework 3 yüklü bende)
    acaba .Net Framework 3.5 ve v 1.4 yüklersem artış olur mu olursa nasıl bir artış olur??

Ekran kartınızdan dolayı normal , 1040 ve framework 3.5'i kurduğunuzda en fazla 5-10 fps artış olur.

• quote:

quote:

benimde

2046MB RAM
    320 GB Total

Oyundan veya crackten de kaynaklanıyor olabilir anlık donmalar , ayarları biraz kısın yani mediumda filan oynayın.

zaten low da full denemedim hiç commandline ile 640 480 e de düşürdüm ama ne fps yükseldi nede donmalar geçti

• Sisteminiz normal gözüküyor 1040 kurmadan önce iyiydi diyorsanız oyunu yeniden kurup 1030 ile filan oynamayı deneyin.
  • Ekran kartı:256 mb
    Ram:512 mb
    İşlemci:İntel pentium 4
  • Maalesef oyunu açman bile söz konusu değil.
  • Anakart : MSI P4M900M
    İşlemci : E2180 @ 2.00Ghz
    Ekran Kartı : Ati Sapphire HD4830 512MB
  • quote:

Sisteminiz normal gözüküyor 1040 kurmadan önce iyiydi diyorsanız oyunu yeniden kurup 1030 ile filan oynamayı deneyin.

peki xp ye geçtim şimdi sırayla kurucam patchleri bakalım ne olucak 8800 le benden daha iyi oynayanları görünce insan sıkılıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damn It

Anakart : MSI P4M900M
    İşlemci : E2180 @ 2.00Ghz
    Ekran Kartı : Ati Sapphire HD4830 512MB

Raminizi yazmamışsınız hatırlatayım gta4 için en az 2gb 667 mhz ram şart.İşlemcinizin saat hızı düşük olduğundan dolayı en düşük ayarlarda dahi donma yapacaktır.Tavsiyem işlemcinize hız aşırtma yapmanız.Bunun dışında ekran kartınız güzel.

quote:

quote:

Sisteminiz normal gözüküyor 1040 kurmadan önce iyiydi diyorsanız oyunu yeniden kurup 1030 ile filan oynamayı deneyin.

peki xp ye geçtim şimdi sırayla kurucam patchleri bakalım ne olucak 8800 le benden daha iyi oynayanları görünce insan sıkılıyor :D

Patchlerin hepsini kurmanıza gerek yok , sadece en son çıkan patchi kurmanız yeterli olur.

• Yukarda bir sistem yazmıştım ama onu almaktan vazgeçtim başka bir sistem aldım.

DualCore AMD Athlon X2 240, 2800 MHz
    Gigabyte GA-MA78GM-UD2H
    ATI Radeon HD 4830 1GB 256 BIT
    2GB RAM
    22 inç ekran

Yüksek çözünürlükte donma olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

Yukarda bir sistem yazmıştım ama onu almaktan vazgeçtim başka bir sistem aldım.

DualCore AMD Athlon X2 240, 2800 MHz
    Gigabyte GA-MA78GM-UD2H
    ATI Radeon HD 4830 1GB 256 BIT
    2GB RAM
    22 inç ekran

Yüksek çözünürlükte donma olur mu?

Sistem güzel , en yüksek çözünürlükte ve medium ayarlarda hiçbir donma olmadan rahatlıkla oynayabilirsiniz.
  • mertcan arkadaşım 1040 yükledim birkaç yama daha yükledim commandline.txt yi de yaptım bütün ayarlar en sona dayadım (hakkaten en sondalar ve monitörümün çözünürlüğü 1440x900) benchmark değeri 17 fps gösteriyor.ama her nasıl oluyor bilmiyorum fakat sanki fps çok çok daha yüksekmiş gibi geliyor en ufak bir donma bile yok.

MUTLUYUM!!!

• @Mertcan.

Ram 2gb 533 mhz. ama dediğiniz gibi donmalar oluyor. İşlemci hızını hesaba katmamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damn It

@Mertcan.

Ram 2gb 533 mhz. ama dediğiniz gibi donmalar oluyor. İşlemci hızını hesaba katmamıştım

Ramlerin 533 mhz miş o da çok iyi değil aslında ama idare eder , dediğim gibi işlemcinize hız aşırtma yapsanız 2.4 ghz'e filan çekseniz daha rahat oynayabilirsiniz belki.

quote:

Orijinalden alıntı: ee_ust

mertcan arkadaşım 1040 yükledim birkaç yama daha yükledim commandline.txt yi de yaptım bütün ayarlar en sona dayadım (hakkaten en sondalar ve monitörümün çözünürlüğü 1440x900) benchmark değeri 17 fps gösteriyor.ama her nasıl oluyor bilmiyorum fakat sanki fps çok çok daha yüksekmiş gibi geliyor en ufak bir donma bile yok.

MUTLUYUM!!!

Bence medium yap ayarları yani sona çekmenin pek de bir mantığı yok önemli olan akıcı şekilde oynayabilmek tabi yine de sen bilirsin :)

• mediuma çektim dediğin gibi 21-22 fps oldu
    bu arada yardımların için sağol
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.