Şimdi Ara

Gta Vice City Dodo Görevi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
105.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eser_akar

Herkez forumu tam okumadan eleştiri yapmasa ve gereksiz shov yapmasa böle tartışmalara girilmez neyse tatsızlık etmiyelim bu forumuda burada bitirelim..........GTA 4 mesela ne zaman çıkacağını bilen arkadaşlarımız varmı acaba?

Alıntıları Göster
    @basket_ttnet
    Kardeşim orda "AMAZINGLYFAST" yazcaksın, en hızlısından bi araba geliyo zaten. Çabuk olarak yetişebilirsen bütün sorun giderilmiş oluyo.

• quote:

Herkez forumu tam okumadan eleştiri yapmasa ve gereksiz shov yapmasa böle tartışmalara girilmez neyse tatsızlık etmiyelim bu forumuda burada bitirelim..........GTA 4 mesela ne zaman çıkacağını bilen arkadaşlarımız varmı acaba?

Alıntıları Göster
    numlock tuşlarıyla yapılıyor.9 yukarı kalkma... diğerlerini bulursun işte :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhancakir

numlock tuşlarıyla yapılıyor.9 yukarı kalkma... diğerlerini bulursun işte :D

Alıntıları Göster
    kim hortlatti lem konuyu xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuri Alço

ben o gorevi yaptım

Alıntıları Göster
    Önce havalanına gidin.

gta vice city dodo uçağı Gta Vice City Dodo Uçağı

Dodoyu sağ taraftaki üçüncü hangarın içinde veya helikopterlerin yakınında rahatça bulabilirsiniz.Yazıya başlamadan söyliyeyim ki bu birazcık da olsa profösyenellik gerektiren bir iş.İlk denemenizde bunu %100 yapamamanız çok normal.Ama pes etmeyin zamanla ustalaşacaksınız.

İYİ BİR KALKIŞ NASIL OLUR VE DÜŞMEDEN HAVADA NASIL KALABİLİRİM?
    Önce havaalanındaki iki pistten birisine gidin.Space tuşu ile beraber W tuşuna aynanda basarak bir süre basılı tutun.

Uçağın motoru hazır olunca space tuşunu bırakın ve klavyenin sağ tarafındaki 6 tuşuyla W tuşuna basılı tutmaya başlayın.Epey bir hız alıncaya kadar böyle basılı tutun.Uçağın altından kıvılcımlar çıkmaya başladığı an 6 tuşuna basmayı bırakın ve havaya kalkın.

W TUŞUNA BASILI TUTMAYI UÇARKEN HİÇ BİR ZAMAN BIRAKMAYIN AKSİ TAKDİRDE YERE ÇAKILIRSINIZ.Yerden yükseklik kazandığınız saniye,1 saniye bile kaybetmeden yan kameraya geçip(Q veya E tuşlarıyla) uçağı düz tutmaya çalışın.

Kaybedeceğiniz 1 saniye bile burada hayati önem taşıyor.Bunun için klavyenin sağ tarafındaki 6 tuşuna hızlıca basıp basıp elinizi çekin fakat sakın fazla basmayın ve basılı tutmayın.Uçağı devamlı düz tutun.Bu işlem havada kalmanın 1. altın kuralı.

Bunu ilk denemenizde doğru bir şekilde yapamayabilirsiniz.Bundan sonra birkaç saniye uçtuğunuzda uçak yere çakılacakmış gibi olacak ve dümdüz aşağı inmeye başlayacak.Ama sakın müdahale etmeyin.Dodo biraz hız kazandığında siz müdahale etmeden kendi kendine yükselecektir.Yükselince yine yan kameraya geçip uçağı düz tutma işlemini tekrar yapın.Bu sayede havada kalabilirsiniz.

İYİ DÖNÜŞLER NASIL OLUR?
    Uçakla iyi dönebilmeniz için kesinlikle yön tuşlarına fazla basmayın ve basılı tutmayın.Hızlıca basıp basıp çekin.Yan kameraya geçip uçağı düz tutma işlemini de mutlaka yapın.Çok hızlı bir şekilde dönmeyi denemeyin,ani dönüşler yapmayın.Yavaş yavaş dönün.

UÇAĞI İNDİRMEK NASIL?
    Eğer yukarıdaki işlemleri çok iyi yapmaya başlarsanız göreceksiniz ki uçağı indirmek çocuk oyuncağı.Bunun nedeni uçağı ille de düzgün bir şekilde indirmenize gerek yok.Çarparak veya yamuk bir şekilde de indirebilirsiniz.Bunla ilgili olarak 2-3 deneme yapın.

Daha sonra çok rahat yapabilirsiniz.Uçağı indirmek için inmeden önce kısa bir süre alçak bir mesafede tutun.Uçağı fazla yamuk tutmamanız işinize gelecektir.Çok hızlı uçmayın,yavaşça uçun.Uçağı indirmeyi havaalanındaki pistte denerseniz işiniz iyice kolaylaşır ama yolun ve trafiğin ortasına da inebilirsiniz.

• quote:

Alıntıları Göster
    * aRz & taLep
    * imhacı
    * oto qeberiK

bu böLümLeri qeçemiOrm yardım edeRmisinz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRJuWa_RaP

* aRz & taLep
    * imhacı
    * oto qeberiK

bu böLümLeri qeçemiOrm yardım edeRmisinz?

Alıntıları Göster
    Ben de uzun bi aradan sonra bu oyuna dönmeyi istedim :D

Amaa arkadaşlar bende tek bu bölüm kaldı şimdilik bütün bölümleri geçtim, bana da bir el atsanız çok sevineceeğim sinirden çıldırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schzodiac -- 6 Eylül 2015; 16:59:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adsaygin

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ya o kadar geçmiştim o görevi zar zor...

oyun % 50 lerden sonra kaldı.

yeni görevler açılmadı...

PC de oynadığım ilk oyundur kendisi.

hatta playerlik kariyerime bu oyunla internet cafelerde başladım diyebilirim.
    benim gibi olan çoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ressam

benim gibi olan çoktur.

Alıntıları Göster
    Arkadaslar görevi yapabilecek bi arkadas msn mi ekleyebilirmi ? Dodo görevini. Forumun başlarında bazı arkadaslar yapmış öyle. onur_bjk_2oo7@hotmail.com

• quote:

Orijinalden alıntı: onur2525

Arkadaslar görevi yapabilecek bi arkadas msn mi ekleyebilirmi ? Dodo görevini. Forumun başlarında bazı arkadaslar yapmış öyle. onur_bjk_2oo7@hotmail.com

Alıntıları Göster
    An itibariyle oyunu hile, trainer vb. kullanmadan %100 bitirmiş bulunmaktayım. Oyunu %100 olarak bitirmem yaklaşık 23 buçuk saat sürdü (istatistiklerdeki oynama süresidir). Zorlanılabilen görevlerde bazı ipuçlarını paylaşmak istiyorum.

RC helikopterle bomba yerleştirme görevi (Demolition Man): Görevin püf noktası RC helikopteri adam gibi kontrol edebilmekte. Num Lock'taki 6 ve 9 tuşları bu konuda çok önemli. Bu tuşlar RC helikopteri ileri geri götürmekte. Başlamadan önce biraz alıştırma yapıp kontrolleri kavramanızı öneriyorum. Bir de bombaları yerleştirmeye en yukarıdan başlarsanız işiniz daha kısa sürebilir.
    Dodo görevi (Dildo Dodo): İleri tuşunu basılı tutarak Num Lock'taki 6 tuşunu sürekli basıp çekerseniz dodo havalanacaktır. Afişleri dağıtmaya en kuzeyden başlarsanız yakıt tasarrufu yaparsınız. Çünkü bu şekilde yaparak bir checkpoint'in bitişine geldiğinizde başka bir checkpoint'in başlangıcına gelmiş oluyorsunuz ve oyalanmıyorsunuz.
    Kaufman Taksi'nin son görevi (Cabmageddon): Geldiğiniz yerde haritada gösterilmeyen bir bomba yükleme yeri var. Hemen oraya girip aracınıza bomba yükletin, aracınızdan çıkın ve aracınızı patlatın. Aracınıza saldırmakta olan taksiler bir bir patlayacaktır. Bundan sonra üzerinize gelecek olan taksiyi de kısa sürede araba patlatabilen bir silah kullanarak patlatın.
    Lance'i kurtarma görevi (Death Row): Göreve başlamadan önce polis ve pizzacı görevlerini bitirmenizi öneririm. Böylece canınız ve zırhınız 150 olacak. Junk Yard'a 60 gizli paket toplayınca çıkan 500 mermili silahla dalarsanız işinizi kolaylaştırırsınız.

İyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doobly

quote:

Orjinalden alıntı: berkxxxx

Bu Görevi Geçmek Çok Zor Eğer Bir Kolaylığı Veya Hilesi Varsa İletebilirmisiniz

Save dosyanızı bana atın hem dodo görevini hem de helikopter görevini yapıp size geri yollayayım

al abi lütfen geciver şimdiden teşekküer ederim gta vice city save oyun bitecek nerdeyse bi o kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetin Dunyasi

quote:

quote:

Save dosyanızı bana atın hem dodo görevini hem de helikopter görevini yapıp size geri yollayayım

al abi lütfen geciver şimdiden teşekküer ederim gta vice city save oyun bitecek nerdeyse bi o kaldı

Alıntıları Göster
    Hahaha
    Bu konuyu 10 veya 11 yaşımdayken açmıştım.
    O bölümü hala geçemedim orası ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkxxxx -- 31 Ekim 2010; 14:13:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sihnizinir

tukardakilerin aynısı bendede oluyo yardım ederseniz sevinirim

Alıntıları Göster
    slm love_sterlin dildo dodo savesi nerde yaa ben bulamadım biyardımcı olurmusunnuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetin Dunyasi

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    slm yaa gta vice city görevlerinin save dosyası nerde benbulamadım bi yardım edermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: jadal

slm yaa gta vice city görevlerinin save dosyası nerde benbulamadım bi yardım edermisiniz

Alıntıları Göster
    Beyler çok basit ya nasıl geçemiyorsunuz Youtube'den izlemenizi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

Beyler çok basit ya nasıl geçemiyorsunuz Youtube'den izlemenizi tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Zamanında ne oynamıştım... Şimdiki oyunlar o kadar zevk vermiyor...
    Tommy Reyiz.
  • quote:

Alıntıları Göster
    lütfen yardım edin sadece dodo uçağı görevi bitirilmiş save arıyorum.Sinir yaptım şimdi kaplten gidicem yaa :D
  • quote:

Alıntıları Göster
    BENDE GTA DA 3 GÖREVE SİNİR OLDUM O RC HELİKOPTERİ DODO AFİŞ DAĞITMA GÖREVİ BİDE TELEFONDA 9 GANGSTER ÖLDÜRME GÖREVİ DİĞER TÜM GÖREVLERİ YAPTIM BU 3 ÜNÜ HALLETSEM OYUN BİTECEK TÜM GAYRİMENKULLERİ (HAVA ALANI HARİÇ)ALDIM.BU GÖREVLER HAKKINDA TAVSİYE BİR DE HAVAALANININ FİYATINI SÖYLERSENİZ MUTLU OLURUM...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ressam

benim gibi olan çoktur.

Alıntıları Göster
    [URL]http://www.upload.gen.tr/d.php/www/rf6agkoq/vicecity_save.rar.html[/url] Haiti ye kadar geçip geri yollarmısınız teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: emredacka

[URL]http://www.upload.gen.tr/d.php/www/rf6agkoq/vicecity_save.rar.html[/url] Haiti ye kadar geçip geri yollarmısınız teşekkürler

Alıntıları Göster
    Sene olmuş 2012
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: adsaygin

Al sana GTA Vice City User Files

http://www.h*e*m*e*n*p*a*y*l*a*s.com/download/1029887/GTA_Vice_City_User_Files.rar.html

(saygin1998@hotmail.com)

Bi zahmet heli kopteri sonra p deki adamı hastaneye götürmeyi yaparmısın

NOT:h*e*m*e*n*p*a*y*l*a*s ın arasındaki * işaretlerini kaldırın

Kısa bir zamanda geri yollıcam

KARDEŞ BANADA Bİ ZAHMET MESAJLA YOLLADIM

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.