Şimdi Ara

Gta Vice City Dodo Görevi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
105.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.5 saatte he vay be abi sen kesin san andreası 1 saatte btirirsin

• Kafanız basmıyo galiba ben 2.5 saatte bitiririm falan demedim orda aslında 2.5 saatte kimse bitiremez imkansız dedim 1 saatte bitiririmde demedim. Önce yazılanı iyi okuyon sonra yorum getirin
  • quote:

Orjinalden alıntı: djsasa

2.5 saatte he vay be abi sen kesin san andreası 1 saatte btirirsin

arkadaşım önce forumu iyice bir oku araştır ondan sonra milleti banla yukarıda bir arkadaşımız vice city yi 2.5 saatte bitiririm demişti bende 2.5 saatte birtiremezsinm dedim. ancak sizin gibi forumu okumadan karşındakileri eleştiren, ve gereksiz yere dalga geçen şahıslar hala günümüz hayatında mevcut
    olduklarından bu yorumuda yanlış anladılar

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: djsasa

2.5 saatte he vay be abi sen kesin san andreası 1 saatte btirirsin

arkadaşım önce forumu iyice bir oku araştır ondan sonra milleti banla yukarıda bir arkadaşımız vice city yi 2.5 saatte bitiririm demişti bende 2.5 saatte birtiremezsinm dedim. ancak sizin gibi forumu okumadan karşındakileri eleştiren, ve gereksiz yere dalga geçen şahıslar hala günümüz hayatında mevcut
    olduklarından bu yorumuda yanlış anladılar

dogru diyo

• burası strateji bölümü değil mi?

ayrıca aynı konu daha önceden çok sefer açılmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MR_ -- 22 Temmuz 2006; 21:47:21 >
  • ya tartışılan konuya bakın ya bence bu foruma tartışma bölümü açılmalı böyle tartışma için pusuya yatan kişilerde orda paylaşsın kozlarıını böyle olunca konunun içine ediyorsunuz
  • Herkez forumu tam okumadan eleştiri yapmasa ve gereksiz shov yapmasa böle tartışmalara girilmez neyse tatsızlık etmiyelim bu forumuda burada bitirelim..........GTA 4 mesela ne zaman çıkacağını bilen arkadaşlarımız varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eser_akar -- 26 Temmuz 2006; 13:40:14 >
  • ben o gorevi yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

yaw bende günlerce uğraşıp geçmiştim ama ondan daha or görev var binaya helikopterle bomba yerleştiriyon o daha zordu

binaya bomba yerleştirme görevi için 3 gün uğraştım ama şimdi o helikopteri çocuk oyuncağı gibi kullanıom
  • ewt bu baya bi zordu..
  • Neyse Arkadaşlar bu topicin zaten yeri burası değil.. Zannedersem topici açan arkadaşta cevabını almıştır hem artık cevap yazanda yok bu topici burda kapatalım derim rica etsem topici kaldırabilirmisiniz?
  • ya arkadaşlar bn nasıl görev yapacagımı bilmiyorum hangi tuş acele yardım edin bn gata vice city ben msn kizil_sacli_guzel-kiz@hotmail.com acele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p_eysaj -- 17 Aralık 2006; 21:27:36 >
  • ya bi e-mail atın aceele
  • Yav ben o bölümü 50 kere oynamıştım, bu seferki oynayışımda 2. defada geçtim.Çünkü san andreas'ın verdiği el yatkınlığı vardı.
  • çok uğraşmıştım bu bölüm için
  • Valla ben 5 denemede falan yapmıştım uçakla helikopter kullanmakta çok iyimdir.
  • TAM OLAYAK 4CÜ AYDA ÇIKCAK AMA BU GTA VİCE CİTY DE PARA KAZANMANIN EN BASİT YOLU İTFAYİYE GÖREVİ YAPMAK.MSN ADRESİM İSTEYENLERE(sen_senol_ozi@hotmail.com)
  • sen bunları bırak önce git havaya kalk sağ sol yap düzelir
  • HELIKOPTER GOREVINI BENDE ATLADIM
  • arkadaşlar hlikopter ve dodo görevini geçemiyorum... rica etsem bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.