Şimdi Ara

Gta Vice City Dodo Görevi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
105.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • booooooring yazın geçin ya ne var gta vice city i bitirmeye
  • ya arkadaşlar ben buseferde trojan voodoo görevinde takılım orayı geçtim ama sonra bir türlü görev gelmedi şu an hiç görev yerim yok ne yapabilirim yardımcı olursanız sevnirim...
  • Arkadaslar doobly adsaygin save nasıl verilecek bi yardım edin de bende dodo ile imhacı da takıldım
  • Yeni mi tanıştınız Vice City ile şurda kaldım burda kaldım falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

yaw bende günlerce uğraşıp geçmiştim ama ondan daha or görev var binaya helikopterle bomba yerleştiriyon o daha zordu

bn o görev yüzünden oyunu bıraktım
  • ilk önce kontrol ayarlarına gir ve uçak kontrollerini değiştir kendine göre nasıl rahat ediyorsan zaten ilk başlarda şu inşaatı oyuncak helikopterle patlatma görevinde zorlanmadıysan dodoyu da yaparsın ama zaten önemli olan uçağın yakıtı bitmeden gerekli noktalardan geçebilmek doğru sırayla gidersen benzin yetiyor artıyor bile ama sana sırayı söyleyemicem kendi evimde değilim ama kuzeyden güneye doğru yapmaya çalış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locturnal -- 27 Ağustos 2008; 11:25:47 >
  • dodo görevi nasıldı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßoost

dodo görevi nasıldı ?

yokmu film stüdyosunu satın alınca çıkan görevlerden biri film afişlerini dağıtmak için kullanıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: locturnal

quote:

dodo görevi nasıldı ?

yokmu film stüdyosunu satın alınca çıkan görevlerden biri film afişlerini dağıtmak için kullanıyorsun

Iyyy,o çok saçma bir görevdi yav.İlla belli bir çizgi halinde gitmemiz lazımdı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mickey~

quote:

quote:

dodo görevi nasıldı ?

Iyyy,o çok saçma bir görevdi yav.İlla belli bir çizgi halinde gitmemiz lazımdı.

belli bir çizgi halindemi yok canım istediğin gibi git sen film stüdyosu motorla projektör açma göreviyle karıştırıyorsun sanırım ama bu dodo da uçak kullanıyorsun suda giden uçak var ya stüdyonun arka tarafında o işte
  • Tamam işte,onun verdiği yuvarlak ışıklar'ın içinden geçmiyor muyuz?
  • quote:

Tamam işte,onun verdiği yuvarlak ışıklar'ın içinden geçmiyor muyuz?

heh evet onun verdiği ışıkların içinden geçiyorsun ama çizgisel değil ki bence
  • quote:

quote:

Ama çok uyuz yerlere koyduğu için ışıkları,zor oluyordu...2 binanın arasına falan.
  • quote:

quote:

quote:

Ama çok uyuz yerlere koyduğu için ışıkları,zor oluyordu...2 binanın arasına falan.

evet geniş alıcan virajları düz giricen ışıklara bu arada bi gözünde devamlı benzinde olucak
  • onu bırakın san andreastaki rc helikopter görevi nasıl.
  • Dodo ve helikopter görevinde günlerce uğraşan san andreas above radar limit görevinde yıllarca uğraşır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Codest

Dodo ve helikopter görevinde günlerce uğraşan san andreas above radar limit görevinde yıllarca uğraşır

oda zor bölümdü
  • quote:

Orjinalden alıntı: Codest

Dodo ve helikopter görevinde günlerce uğraşan san andreas above radar limit görevinde yıllarca uğraşır

seriye bağladım artık SA yı 4 kere bitirdim IV çıkana kadar 5 de geliyor oyun çok zevkli gerçekten

IV de böyle olursa dağlar falan.ama olmaz
  • pfff
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.