Şimdi Ara

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
15
Favori
78.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Ben cevap vereyim, benim GTA4 de calışmadı sanırım Rock Star bunu bilerek ve isteyerek yapıyor oyunu zaten satabileceği kadar satmış, üzerine para verip GTA5 alsınlar diyorlar.

Ben de iade ettim ve GTA5 aldım. Gerçi GTA4 yüklenme sorunlarını düzeltmişler gibi bir haber vardı bi ara ama bilmiyorum.

GTA5 alınır mı? Gerçekten alınır. Steam'de indirime girdiği zamanlarda almak lazım, fiyatı düşüyor. Ayrıca her tür bilgisayarda kolay ve takılmadan çalışacak kadar iyi yapmışlar gözünü kapa ve satın al, derim ben.

hocam ben gta için rockstardaki hesabımı şifremi unuttum gta 5 alırsam nasıl oynarım hesabı hiç hatırlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GTA5 de hiç böyle bir sorun yaşamadım direkt oyunun sahibinin ben olduğumu zaten Steam tanıdığı için bana böyle bir sıkıntı yaratmadı. Eskisi gibi bir sürü şifre sormuyor.
  • Şöyle bi sorunum var kaç gündür halledemiyorum , Steam hesabım otomatik giriyor rockstarclub hesabına , Birisinden rockstarclub hesabı satın aldım rp ve parası için. Steam benim rockstata oto bağlanıyor logout olup adamın hesabını giriceğim giremiyorum kafayı yiyeceğim bir ton video izledim birşeyler denedim olmuyor. Yeniden adamın rockstar club hesabındanmı indirmem gerekicek 60 gb 10 güne iner bende ona cesaret edemiyorum yokmu bunun bi yolu üstadlar artık son çare buraya yazdım.
  • arkadaşlar donanım yetersiz diye bir hata çıkıyor tamam diyorum oyun açılıyor sonra polis sirenlerinde atıyor aşağıda verdiğim özelliklerle kaldırmıyormudur yoksa başka bir problem olabilirmi yardımcı olursanız sevinirim.GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
  • GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
    Oyuna uzun süredir girmiyordum.Şimdi online girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum.
    Oyunu steamden almıştım. Tükçe yama falan kaldırdım dosyaları doğrulama yaptım genede sorun çözülmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55musa16 -- 21 Ağustos 2017; 14:45:7 >
  • Merhaba GTA 5 Orjinal Aldım Ama Story Mode Girerken Çalışmayı Durdurdu Diye Hata Alıyorum Giremiyorum İşin Garip Tarafı İse Korsanında Hiç Bir Sıkıntı Olmadan Oynuyorum

Ekran Kartım Sapphire R9 390 NITRO GAMING 8GB GDDR5 512Bit AMD Radeon DX12
    Ram 16 Gb
    İşlemci İ7
    Hdd 128 Gb Sdd

İnternette Dolaşan Tüm Her şeyi Denedim Sorunu Çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55musa16

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
    Oyuna uzun süredir girmiyordum.Şimdi online girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum.
    Oyunu steamden almıştım. Tükçe yama falan kaldırdım dosyaları doğrulama yaptım genede sorun çözülmedi.

Hocam diyorki umarım hile kullanmıyorsunuzdur. Eğer kullanan birini görürseniz report edin diyor. Siz online oynayabiliyorsanız sıkıntı yok.

• YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    Malesef oynayamıyorum. Tam online tıklıyorum bu hatayı alıp senaryo moduna geçiyor.
    Türkçe yama yüklüydü ondan oldu sandım ama kaldırdım genede aynı hatayı alıyorum.
  • Arkadaşlar bana bi yardım lazım. GTA 5 oynarken 15dk yarım saat sonra oyun kasmaya başlıyor.

Şöyle anlatayım oyunu oynuyorum görev yöneticisiden bakıyorum ram sürekli doluyor (8gb ddr4). Oynamaya devam ediyorum en sonunda ram %90 lara gelince oyun HDD yi %100 kullanmaya başlıyor ve oyun donuyor. Aşırı kasıyor. Hareket etmezsem normal HDD kullanımı düşüyor ancak arabayla az bir şey gaza basınca tekrar 100 e çıkıyor ve acayip kasmalar oluyor. Aşırı sinir bozucu bir durum nasıl düzelir bu?

(Bütün ayarlar low a aldım hala aynı)

• quote:

Orijinalden alıntı: GarrettVS

Merhaba GTA 5 Orjinal Aldım Ama Story Mode Girerken Çalışmayı Durdurdu Diye Hata Alıyorum Giremiyorum İşin Garip Tarafı İse Korsanında Hiç Bir Sıkıntı Olmadan Oynuyorum

Ekran Kartım Sapphire R9 390 NITRO GAMING 8GB GDDR5 512Bit AMD Radeon DX12
    Ram 16 Gb
    İşlemci İ7
    Hdd 128 Gb Sdd

İnternette Dolaşan Tüm Her şeyi Denedim Sorunu Çözemedim

Yardım Edebilecek yokmu
  • oyun normal bir şekilde çalışıyordu şu an bu hatayı alıyorum. hikaye moduna veya online moduna girmiyor. steam üzerinden orijinal. oyun dosyalarını da doğruladım ama sonuç değişmedi.

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
  • Steam'den aldığım GTA V'i bilgisayardan tamamen silersem online'daki karakterim silinmiyor herhalde... yine de sormak istedim.
  • arkadaşlar offline modda internetten satın aldığım araç patlayınca ilerki zamanlarda garaja geri gelmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanerturk

arkadaşlar donanım yetersiz diye bir hata çıkıyor tamam diyorum oyun açılıyor sonra polis sirenlerinde atıyor aşağıda verdiğim özelliklerle kaldırmıyormudur yoksa başka bir problem olabilirmi yardımcı olursanız sevinirim.GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]

kaldırmıyordur ve bu yüzden oyun crash alıp oyundan atıyor olabilir.

• PS3 aldım ve gta5'e başladım %27.5'lik kısmını bitirdim karakterler açık michael ve franklinde hiç görev çıkmıyor trevorda ise rampage görevlerini bitirdim ara sıra bir harf ve üstünde soru işareti olan görevler geliyor varmı yardımcı olabilecek?

• 2 gündür indirdiğim gta 5 i açdığımda şu hatayı aldımGTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] ve çözümünü bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • oyunu açıyorum social club ekranı loading oluyor ve siyah ekranda kalıyor
  • Anakart Gigabyte GA-G41M-Combo rev. 2.0 G41 (OC)

İşlemci ıntel core 2 quad Q8300 2.50 ghz

Ekran kartı nvidia gt 9800 1 gb

Ram 8 gb 1066 mhz

Gta 5 i kasmadan oynatırmı

Youtube de iki videoda nvidia gt 9800 e sahip sistemde

oyunu kasmadan oynadığı görünüyor sizin yorumunuz

nedir

https://m.youtube.com/watch?v=Nx95sTs5TpI

https://m.youtube.com/watch?v=1UP-jhaGf-U

https://m.youtube.com/watch?v=IS_HeDEntEY

• Arkadaşlar Gta 5 aldım ve sorunsuz oynarken birden bişey oldu giremiyorum oyuna. Social Club hesabına giriş yapıyor ama sonra tekrar deneyin diyor yardımcı olurmusunuz GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
  • hayır gelmiyor
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.