K

Er
04 Ekim 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Forumda baya bi araştırdım bayada bi konu var ama cevap bulamadım dell inspiron 5110 Laptop cihazıma just cause 2 yükledim herşey güzel sıkıntı yok oynuyordum sonra bilgisayar ısındı kendi kendine kapandıı tekrar açtım oyuna girdim yürümek için tuşa basılı tutuyorum oyun donmaya ve dırr diye ses gelmeye başladı ben oyundandır felan dedim neyse sildim oyunu internettte gezerken silme tuşuna basılı tuttum ve baktım sadece oyunda değil bilgisayarın kendisinde oluyo ne zaman bi tuşa basılı tutsam hem ses geliyo hemde donuyo fare felan oynatamıyorum taa ki tuşu bırakana kadar çözümü nedir bunun acaba bilgisayar kapanıp açıldıktan sonra oldu belki bi ümit diye format attım ama gene düzelmedi.

ÇÖZÜLDÜ : Tweaking.com - Windows Repair programında repair kısmından güvenli modda yeniden başlatıp repair yaptı ve çözüldü.
PS3 aldım ve gta5'e başladım %27.5'lik kısmını bitirdim karakterler açık michael ve franklinde hiç görev çıkmıyor trevorda ise rampage görevlerini bitirdim ara sıra bir harf ve üstünde soru işareti olan görevler geliyor varmı yardımcı olabilecek?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 29 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Grand Theft Auto
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.