Şimdi Ara

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
15
Favori
78.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

Arkadaşlar bana bi yardım lazım. GTA 5 oynarken 15dk yarım saat sonra oyun kasmaya başlıyor.

Şöyle anlatayım oyunu oynuyorum görev yöneticisiden bakıyorum ram sürekli doluyor (8gb ddr4). Oynamaya devam ediyorum en sonunda ram %90 lara gelince oyun HDD yi %100 kullanmaya başlıyor ve oyun donuyor. Aşırı kasıyor. Hareket etmezsem normal HDD kullanımı düşüyor ancak arabayla az bir şey gaza basınca tekrar 100 e çıkıyor ve acayip kasmalar oluyor. Aşırı sinir bozucu bir durum nasıl düzelir bu?

(Bütün ayarlar low a aldım hala aynı)

Bu sorun bende de yıllardır var imzamda yazan sistemle, çözümünü hiç bulamadım.

Bende bir de alt-tab sorunu var, oyunda alt-tab yaparsam direk kasmaya başlıyor.
  • Ben yeni yükledim başladım 1 soru işareti gittim zaten franklindeyim kadının yanına gidince haritada ev, araba, garaj simgeleri gidiyor ve sadece makas ve silah işaretleri kalıyor görev gelmiyor ne yapıcağımı bilmiyorum çözüm bulabilirmisin.
  • Merhaba arkadaşlar. İşin içinden çıkamadığım, yerli ve yabancı kaynaklarda çözüm bulamadığım bir sorun var. FearRP dahil hangi sunucuya girersem gireyim ortalama dakikada 1-2 defa sol üst tarafta connection interrupted yazısı beliriyor ve sunucu ile bağlantı kopup geri geliyor. Bu süre içerisinde NPC araçlar yükleniyor. Ping ortalamam 23-35ms arasında seyrediyor. İnternet hızım 100MBPS Download, 4MBPS Upload. Oynadığım diğer oyunlarda sorun yaşamıyorum. Kablo ve Wifi ile bağlandığımda sonuç değişmiyor. Modem arayüzünden Firewall kapattım, antivirus kapattım sorunu düzeltemedim. Bu sorunu yaşayan ve çözen var mı acaba?
  • x_tol X kullanıcısına yanıt
    ben oyunu 2019 ağustosta aldım (yani dün) benzer sorunu yaşıyorum girmiyor geri iade ettim

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]

bu resimdeki ekranda 10 saniye sonra giriş yapamadan kendi kendine atıyor
  • gta 5 map editör f7 tuşuna basıldığında açılmıyor doğru kurdum ama açılmıyor yardım eder misiniz?
  • 2 verification yüzünden sorun yaşıyorum rockstar launcher a bu yüzden giriş yapamıyorum

email adresim onaylı, ama postama verification code gelmiyor. Nerden aktiflşeştirdim ya lanet olsun
  • Oyunu yeni indirdim Epic gamesten, şöyle bir sorunum var:
    Ekranın sol kısmından aşağı doğru inen yeşil SL barı var. Bunu nasıl kapatabilirim. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa memnun olurum.
    GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
  • GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
    Arkadaşlar merhabalar benim sorum şu: Gta 5 i steam den indirdim açıyorum initializing Social Club yazıyor sağ aşağıda ve sürekli resinler dönüyor bi türlü menu ye gelmiyor. Çözüm nedür Allah aşıka biri söylesin.
  • Launcherda bir türlü online olamıyorum açılmıyor. Ofline moddan nasıl kurtulurum
  • Merhaba Dell Inspiron 5490 Intel Core i5 10210U 12 gb ram 2 gb ekran kartı laptop var bende. GTA ayarları normal e cektıgım halde 2000/900 video memory yemesıne ragmen yıne donuyor yıne kasıyor ne yapmalıyım
  • Fps drop problemi var oyunda nasıl çözebilirim.4gb ram quad q8400 amd r7 260x var.
    Başka oyunlarda böyle bir problem yok.Sorun ramden kaynaklanıyor diye düşünüyordum ama laptopta 4gb ram varken oynuyordum çok rahat yeni patchler ile mi oldu bu sorun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 20 Ağustos 2020; 6:8:23 >
  • Arkadaşlar epic games'ten gta v indirmiştim, sonra elle sildim ama diskte yer boşalmadı.

Hiçbir yerde de gta v le ilgili bir dosya yok. depolamaya bakıyorum gta v epic games vs. hiçbir şey yok ama 160 gb civarında alan kullanılıyor gözüküyor.

kafayı yiyeceğim, ne yapmam lazım?

Edit: windows 10 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vectrac -- 1 Eylül 2020; 23:18:3 >
  • bawsaq yatırdığım 26m para gözükmüyo
    hata mı var yoksa yatırılan paranın kaybolup gitme durumu oluyomu borsadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctn48

bawsaq yatırdığım 26m para gözükmüyo
    hata mı var yoksa yatırılan paranın kaybolup gitme durumu oluyomu borsadan

Varlık fonuna devredildi hocam, geçmiş olsun.

• WD

• Ben GTA 5 i Epic Games ten bedava ya aldım . Yükledim fakat açılırken ' Connecting to Rockstar Games Services' yazan ekranda donuyor ve birkaç dakika sonra bir error ekranı çıkıyor ve ardından ' Unable to launch game , please verify your game data ' diye birşey çıkıyor . 2 haftadır çözemiyorum lütfen yardım edin .

• Kimse bilmiyormu ??

• oyunda %28 de kaldım üç karakterde de görev yok haritada telefonlarda görevler bölümü boş ne yapılan ne yapılacak gözükmüyor son traver da rampage görevlerini bitirdim kaldı görev yok araba saklama olayını yapayım dedim çok denedim ama o yazı çıkmıyor olmuyor yardım edebilecek varmı...?

• Şu oyuna bir ısınamadım. Sebebi de GTA 3 sanırım.
  • ps5 den gta dil ayarlarını nasıl yapabilirim

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.