Şimdi Ara

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
15
Favori
78.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByKryL

Merhaba arkadaşlar. Oyunu az önce Steam'den satın aldım. Fakat açamıyorum. Offline mode not available hatası veriyor. Social Club'ı silip, Rockstart Support sitesinde verilen manuel linkten tekrar yükledim ama sonuç aynı. Lütfen yardım eder misiniz?

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]

Beyler bu sorun bendede var nasıl düzelttecez yardım edin lütfen

• muratcimen98 M kullanıcısına yanıt
    IObit Uninstaller aracılığıyla Social Club'a ait ne varsa temizledim, diskteki dosyalar, belgelerdeki log'lar, registry'deki kayıtlar vs. Ve baştan yükledim. Şimdi sorunsuzca oynayabiliyorum.
  • Güvenli internet gta 5'in açılmasını engellermi social clubun açılmasını filan ?
  • Hocam benim oyun bugün yüklendi fakat sürekli aynı güncellemeyi yapıyor Yardım edebilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nzm13

quote:

Orijinalden alıntı: Egzoz

Beyler oyunu orjinal aldım
    Oyun kısayoluna tıklıyorum geliyo giriş istiyo yapıyorum ama bu sorun çıkıyo 2 sineden bassam durduruldu hatası verıyor napmalıyım bilen yardım edebilirmi
    (Sistem rahat kaldırıyor)

Bende aynı hatayı alıyorum hocam . Çözebildin mi ?

Şu aptal hatayı çözebilen yokmu ? 1-2 ay önce olmuştu ama çözümü nasıl yaptığımı unuttum

• Selam! Pc hesabımda yapılacak her şeyi yaptım, sıkıldım.

Şimdi kardeşim hesabımı ps4 de oynamak istiyor, fakat aktaramıyorum. Ne yapmam lazım?
  • Arkadaşlar online da bende da haritada mavi görev noktaları çıkmıyor. Gidip deatmatch race vs. kuruyoruz ya. Bende görünmüyorlar çözümü nedir? Birde benim GPS de bir yeri gitmek için işaretlediğimde mor veya sarı yol yanıp yanıp sönüyor bazen gözükmüyor bazen görünüyor gidiyor. Bu sıkıntının çözümü nedir?
  • ozanimoe kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Oyun sorunsuz kurulduğu kesin ama launcherin 3-4 bekletmesi ve sonradan o hatayı alması canımı sıktı açıkçası. Çözümünü buldum : iobit unisnstaller vs benzer programla ilk önce social clubu kaldır kalıntılarını dahi temzile .ardından belgelerimdeki rockstar games kalsörünü sil Sonra netten gta v launcher ile social club son sürümünü indireceksin. Onları tek tek kur sonra gta v e tıkla 10 saniye içinde o laucher geçer social clup da bağlanıyor oradan giriş yap sonra karşında 8 gb indirme gelecek onu tamamla ( o kısmı daha yapmadım kotalı net var bende )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egecano -- 31 Ocak 2016; 0:40:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler korsan oyundaki patlayıcı kullandıktan sonra q ya basınca oyundan atma olayı vardı meşhur hiçbirşey işe yaramıyordu çözüldü mü o?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stygián -- 1 Şubat 2016; 23:30:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

retry safe mode hatasını nasıl düzeltiyoruz sürekli oyundan atıyor ?

Aynı hatayı bende alıyorum hocam oyunu sildim yükledim hala aynı bir çözüminü biliyormusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sikayvolkir

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

retry safe mode hatasını nasıl düzeltiyoruz sürekli oyundan atıyor ?

Aynı hatayı bende alıyorum hocam oyunu sildim yükledim hala aynı bir çözüminü biliyormusunuz?

belgelerimdeki rockstar klasörünü silince düzeldi bende
  • oyunu kurdum oyun acılıyor ama görüntü attıgım resmdeki gibi pc oyunukaldırabılıcek kapasıtede lütfen yardımhttps://store.donanimhaber.com/f9/b6/40/f9b640da1d345b9265339cd51606801a.jpg
  • merhaba dün voidu.com'dan 80 liraya gta 5 satın aldım keyi girdim indiriciyi başlattım yanlız indirme sürekli hata veriyor code 216 , code 217 gibi. hatayı alınca indirme duruyor ta ki ben retry diyip başlatana kadar. tekrar inmeye başlıyor ama bir süre sonra yine aynı hata.. yeni admin kullanıcısı açıp denedim , dns değiştirip denedim , internette dedikleri dosyayı gta 5 klasöründen silip denedim , yönetici olarak çalıştırmayı denedim. sonuç aynı. yardım edebilir misiniz. oyun orjinaldir.
  • Arkadaşlar yardım edin technogame nin yeni getirdiği tr yamanın güncellemesini denilen gibi yaptım ama oyuna girip hikaye moduna bastığımda err file pack 3 hatası veriyor ve sonra oyundan atıyor yardım edin nasıl düzelticem bunu ?
  • Arkadaşlar gta 5 kasma problemi yaşiyorum. Banka soyarken 0 sikinti. Daha sonra franklin gelince kasma başliyor. Ayarlari düşürdüm razer indirdim arabayi kullanabiliyorum bi yere kadar sikinti yok ama bu film seti sokağina girişte tekrar kasmalar başliyor fps 10 civarina iniyor. ragnos1997 yamasini yaptim değişen birşey olmadi.

sistemim: intel core i5-3230m 2.6 ghz
    4 gb ram
    2 gb ekran karti

sistemim yeterlimi bilmiyoruım fakat bu sistemle farcry 3 sleeping dogs skyrimi sorunsuz bitirdim. cs go da 100 fps aliyorum.
    can you run it ile baktiğimda minimumu karşiliyor sadece vram 1 gb istiyor bende 32mb olarak gozüküyor

oyunum korsan update 4 yükledim.

yardimci olursaniz sevinirim
  • Hocam save dosyasını açmaya çalışıyorum plajdaki selfie çeken kız çıkıyor arkasından Werfault. Exe bellek read olmadı hatası alıyorum önceden olmuyordu bugünlerde başladı

• Arkadaşlar ben ps3 te oynuyorum da gta 5i. Güncelleme geldiğini söylüyor yaptığımda belirli bir yere kadar yüklüyor sonrasında donuyor çözüm nedir bilen var mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• "Sorry, grand theft auto v isn't installed on this system"

arkadaşlar oyunu steamdan yeni aldım 3 güne indirdim sonuç bu. çıldırmak üzereyim, 180 tl verdim bi hevesle aldım iade etmek istemiyorum kurban olayım şu sorunu çözebilicek biri var mı ? eğer varsa çok büyük sevaba giricek.

bana burdan mesaj atabilirsiniz bekliyorum.
  • "Sorry, grand theft auto v isn't installed on this system" arkadaşlar oyunu steamden yeni aldım 3 günde indirdim sonuç bu. 180 tl verdim iade etmek istemiyorum, oynamak istiyorum.

Bu sorunu çözebilicek vardır mutlaka aranızda 5 dk'nızı almaz çıldırmak üzereyim. şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.
  • Steamdan GTA5'in olduğu bi hesap satın aldım yükledim ve sonuç hüsran bu hataları alıyorum lütfen yardımcı olun sorunumu çözene 5tl steam wallet kod hediye ediceğim

http://hizliresim.com/OAX1oD

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1948/5698/original.jpg

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.