Şimdi Ara

GTA V Premium Online Edition | 23.5 TL | VPN Kullanmak Gerekir (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
8
Favori
28.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunu bitirdim paramı da iade ettiler, kimse oyunumu da almadı ilginç gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: reason666

Oyunu bitirdim paramı da iade ettiler, kimse oyunumu da almadı ilginç gerçekten
    Aynen hocam. 2 haftadır online oynuyorum sıkıntı yok. Parada hesaba geri yattı. Bedavadan gta keyfi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarkArm kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen ayın 7 sinde falan keyler iptal olur indirimin bitmesini bekliyorlar muhtemelen aynı fiyata alım yapmasın diye kimse

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Muhtemelen ayın 7 sinde falan keyler iptal olur indirimin bitmesini bekliyorlar muhtemelen aynı fiyata alım yapmasın diye kimse
    Zaten oynadık hevesimizi aldık hocam. 20 TL ye düşmedikçe almam zaten. Online de Türkçe yok anlaması zor oluyor.

• DarkArm kullanıcısına yanıt
    Anlasan da çok şey değişmiyor açıp geziyorsun biraz manyağın biri hile açıyor aracın patlayıp duruyor. Nerde olduğu belirsiz adam ateş edip öldürüyor. Uçanlar zıplayanlar bilmem ne derken onlinenin tadı yok zaten. Önlem de almıyor rockstar. Oyunu kendi haline bırakmışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana ne iade maili geldi ne param geri yattı. Sitede order complete(sipariş tamamlandı) yazıyor. Online veya normal rahatça oynayabiliyorum. İsmi sitede verilen gibi yapmıştım adresi de. Axess ile almıştım. Burada maili paylaşanlara bakıyorum da kendi ismiyle alanlar falan var. Ondan sıkıntı olmuş olabilir.
  • ben de dün gece aldım anında yolladılar keyi. social'dan aktifleştirdim ama kurmadım

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.