Şimdi Ara

GTA V Premium Online Edition | 23.5 TL | VPN Kullanmak Gerekir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
8
Favori
28.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RockstarWareHouse Arjantin Store üzerinde GTA V PO Edition şu anda 23.5 TL'ye alınabilir durumda. TR hesaplarınıza oyunu alabilirsiniz.

Yalnız Arjantin VPN bulmanız gerekiyor. Windscribe bu iş için gerçekten iyi tavsiye ederim.
    https://www.rockstarwarehouse.com/store/rsg/es_MX/pd/productID.5281692400

231 ARS şu anda 23.5 TL yapıyor. Almak isteyenler kaçırmasın. Ayrıca üstte de yazdığım gibi TR hesaplarınız ile giriş yapıp alabilirsiniz. Arjantin kartı istemiyor. Ben garanti sanal kart ile aldım bilginize.

NOT: Konuda bir yanlışlık varsa belirtin düzelteyim, son açtığım 2 konu da adminlere şikayet edilmiş. Sebebinin ne olduğunu bile anlamadım.

Düzenleme: Key geldi, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 23 Aralık 2019; 20:38:2 >

• 200-150- 100- 80 vermedim aylarca internetten indirilmiş crackli oyundan ata ata oynamıştım.. 43 tl ye aldım kafam rahat artık..
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Sanmam, uk'da yaşayanlar bu yöntemle rdr2 alıyor ve banlanmıyor. Hesap banlanmaz muhtemelen. Ben aldım, 48 saat içerisinde e-posta ile talimatlar geliyormuş. Dileyen bekleyebilir dileyen alabilir.
  • Hocam windscribe'da arjantin vpn'si ücretli gözüküyor çözümü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hauntblast1

Hocam windscribe'da arjantin vpn'si ücretli gözüküyor çözümü nedir?
    Ben ücretli kullandığım için windscribe'de demek ki arjantin ücretliymiş.

SaferVPN 1 günlük bedava veriyor. Burada arjantin lokasyonu var bir deneyebilirsiniz.
    https://www.safervpn.com/tr/vpn-free-trial

Ya da bu da olabilir
    https://www.cyberghostvpn.com/en_US/vpn-free-trial

• Rockstar Launcher için key mi veriyor?
  • sormadan aldım ama bu ps4 mu pc mi nasıl oynayacaz bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hauntblast1

Hocam windscribe'da arjantin vpn'si ücretli gözüküyor çözümü nedir?
    Chrome URBAN VPN eklentisi ile aldım, 23,5 TL. Rockstar Launcher'da oyun şuan için görünmüyor. Launcher'ı sürekli VPN ile açacaksak sıkıntı.
  • Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    48 saat içinde e-posta gelecek. E-Posta geldikten sonra oynayabiliyorsunuz.
  • NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    PC sürümü bu. E-Posta geldikten sonra rockstar launcher üzerinden açıp oynayabilirsiniz.
  • VPN üzerinden kredi kartı ile satın alma yapmayın. Hatta şifreli hiçbir işleminizi yapmayın bütün bilgilerinizi görüyorlar. Sanal card ile isteyen alabilir fakat yine de riskli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıken düşününce neden banlansın ki?

Diyelim ki arjantin de yaşıyorsunuz, oyunu satın aldınız, sonra türkiyeye dönmeniz gerekti. Ne yapacak rockstar hayır artık oynayamazsın ülke değiştirdin mi diyecek?

Mantığa yatmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Chrome URBAN VPN eklentisi ile aldım, 23,5 TL. Rockstar Launcher'da oyun şuan için görünmüyor. Launcher'ı sürekli VPN ile açacaksak sıkıntı.

Alıntıları Göster
    ben plati'den 9TL'Ye rusya aktivasyonlu olanı alıp vpn ile rockstar sitesinden kodu aktifleştirmiştim. Sonra vpn'i kapatıp launcer ile indirdim ve kullanıyorum
  • Hocam tam olarak nasıl alıyoruz biraz detaylı yazar mısınız? 61 lira gözüküyor
  • Arkadaşlar

Oyunlar arasında ciddi fiyat farkları var. O nedenle VPN kullanmak çok mantıklı: burada türkiyede çalışan VPN programlarını sıraladım. mutlaka göz atın ve indirimlerden yararlanın:https://www.vpnxd.com/tr/oyun-icin-vpn-programlari/
  • Bu paketin içinde normal gta v var mı story modu
  • Sipariş versim. Karttan 3.86 dolar çekildi. Bundan sonra emaile gelecek denmiş. Gelince editlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler rdr2 için bana yardımcı olabilecek var mı? hangi sitden nasıl almamız gerekiyor filan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeMiVaR

Bu paketin içinde normal gta v var mı story modu
    GTA V Premium Online Edition | 23.5 TL | VPN Kullanmak Gerekir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.