Şimdi Ara

GTA V'in Yeni Baş Karakteri Bayan Olabilir Mi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
7.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sevgili arkadaşım biraz daha seviyeli yaklaşırsan sevinirim sonuçta birbirimizi tanımıyoruz. Ben sana hitaben şahsına şöylesindir böylesindir gibi bir ithamda bulundummu?
    Mühendislik fakültesinde okuyorum yanlız okulda tanıdığım kız, kadın (bayan yani anlıyacağın) fps oyuncusu var tabiki. Sims gibi oyun tavsiyeleri isteyen arkadaşlarım, oyun yüklemesini bilmeyen gel bize yükle diyen arkadaşlarım, istanbula gidince bana oyun al diyen, hatta hayatında hiç oyun oynamamış ama saatlerce izlemesi hoşuna giden kız arkadaşlarım var. Ben sims dedim çünkü teyzem dahil geniş bir bayan kitleye hitap ediyor genelde bayanların bol kanlı oyun türlerinden daha çok tercih ettikleri bir oyun ve anket onu içerse bile sonuç abartı diyorum. Anlıyamıyacağın dilden konuşayım şimdi; İstatistik denilen bilimde belirli bir hedef kitle belirlenir bu hedef kitle, bir populasyon oluştur. Bu popülasyonu temsilen bir veya birkaç örnek popülasyon alınır. Bu örnek popülasyonlarda ölçümler yapılır. Daha sonra varyans standart sapma ve ortalama değerler hesaplanır. Bunlar bir dolu değişkenle ilişkilendirilerek ( örneğin anketin yapılmadığı ülkelerdeki sosyal, ekonomik durumlar üzerine hipotezler kurularak) bir dolu denklemden geçirilir. Hata oranları belirlenir ve yapılan ölçüm hata oranına göre genişletilir. Ben bu değerlerin gerçeği yansıtmadığına inanıyorum. Bu istatistiki verileri hesaplayan kurumlar senin tahmin ettiğin gibi 1000 kişiye yapılan anketle bulunmuyor ! Ben kız tanımadığım için bilmiyormuşum ya seninde dünyadan haberin olmadığı için bunları bilmene ihtimal vermiyorum. Bu ÖLÇÜM yanlıştır. Ticaridir, hata payı büyük alınmıştır, ufak bir kesim veya bölgede ölçümler yapılmıştır korelasyon ve regresyon analizleri hesaba katılmamıştır. Anladınmı? HAYIR oyununa devam et.

• mass effect gibi yapabiliyorsanız yapın. isteyen istediği karakteri seçsin oynasın. onun haricinde sadece bayana özel ilerleme olacaksa senaryonun içine edilir. oyunuda almam çoğu kişi almaz.
  • @n3Xtg34r

Okul mu yarıştırıyoruz, ben de tıp okuyorum, ne yapabiliriz bu konuda? Sen Mühendislik okuyan bir insanmışsın, bölümünde zaten kızlar çok çok azdır, onu da geçtim, anketin başı sen misin? Nerden biliyorsun yanlış ya da doğru olduğunu? Seviyesizliğinle insanları yargılamadan önce bir daha oku yazdıklarını bakalım. Anladın mı? Hayır, sen şimdi oyununa devam et.
  • @Loveableintentions
    istatistik kavramını anlasaydın neden yanlış olabileceğini anlardın. tıp okusaydın istatistik bilirdin. azıcık üniversite kültürün olsaydı liseli, her müh. fakültesinde erkek oranının (gıda, kimya, gibi) fazla olmadığını bilirdin. Beynin olsaydı az önceki oranlamayı yaparken savunduğun şeyle tezata düştüğünü anlardın ve okul yarıştırmadığımı yanlızca belirli bi kitlenin benimde çevremde olabildiğini sosyal bi canlı olduğumu ifade etmeye çalıştığımı anlardın. ANLAMADIN! neden acaba ?
  • Mass Effect serisi gibi olsa güzel olurdu. İstediğinizle başlıyorsunuz ve oyunda sadece soy ad kullanıldığından repliklerdede sorun olmuyor ve cinse göre birkaç karakter ve özel anlar değişiyordu. Fakat GTA günümüze yakın bir çevrede ve bol suç olgusuyla anlatılıyor. Şiddet çok yüksek ve küfür ve +18 öğeler yüksek. Yani kadın karakterin pek uyacağını düşünmüyorum bu ortama. Ama olsa iki karakterlede bitirirdim oyunu.
  • Senaryonun ilerleyişine göre bayan karakter belki bir kaç bölümlük olunur yoksa baş karakteri bayan olan bir GTA düşünemiyorum.
  • burda tıp okuyorum fln gbi konuşan liseliler var abii:))
  • @n3Xtg34r

Her şeyi bir tarafından anlayan ve oyunda bile kız/erkek ayrımı yapan adam istatik bilse ne olur, bilmese ne olur, istediğin kadar mühendis ol beyin hala liseyse, senin için yapacak bir şey yoktur. Haydi canım.
  • Neden olmasın.
  • Düşünsenize...
    -- Get out of the car mother f.ck.r!!!
    -- Holy Sh.t!!!
    Bunu yapan bir kadın olacak.
  • bence artık gta serisinde karakterimizin cinsiyetini, suratını, fiziğini, sesini kendimiz ayarlayabilmeliyiz .. saints row serisinde ilk oyunundan beri var. ;)
  • @Loveableintentions
    tamam kardeşim haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

burda tıp okuyorum fln gbi konuşan liseliler var abii:))

:)))
  • Oyun erkektir eekek kalacak.
    Bazı hayatı yalan insanlar karıları topluyorlar, erkekler azınlık kalıyor ankette ve diyorlar ki %42 karı oyuncu.
    Sen gel bunu benim küllahıma anlat şakşakçı.
  • saçma! belli görevlerde yönetmek mantıklı ama o şiddete, açık doğal ortama bir bayan gitmez.zaten videodaki konuşan kişiden her şey belli...
  • Bu haberi yayınlayan editörün bir ablamız olduğuna dikkatinizi çekerim. Pek çok şeyde olduğu gibi oyunların da dişisi erkeği olmaz. Yıkın artık şu önyargılarınızı.
  • gta ıv de şürekli bayan karakter kullandım sıkıntı yok yani bize
  • sakin olun şampiyonlar kadın olsa ne olur erkek olsa ne olur her türlü idare ederiz
  • seçmeli yapma olasılıkları yüksek.
  • olacaksada tomb raider gibi olsun ;) nihahaha
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.