Şimdi Ara

Gta V Araba Kaydetme!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
66.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gta V konusuna yazdım fakat cevap alamadım.Bende ayrı konu açmak zorunda kaldım.

Gta V'te araba alıyorum,fakat arabalar kaydolmuyor.Garajıma gidip bırakıyorum(evdeki garaj),sonra oyunu saveliyorum,arabayı alıp göreve gittim mesela,yada araba patladı,o arabam garajımdan da gidiyor,yani arabalarımı kaydedemiyorum.

Birde bisiklet,motorsiklet kullandığımdan yana doğru yatıyor.Oyundan mı kaynaklı benden mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Gta V konusuna yazdım fakat cevap alamadım.Bende ayrı konu açmak zorunda kaldım.

Gta V'te araba alıyorum,fakat arabalar kaydolmuyor.Garajıma gidip bırakıyorum(evdeki garaj),sonra oyunu saveliyorum,arabayı alıp göreve gittim mesela,yada araba patladı,o arabam garajımdan da gidiyor,yani arabalarımı kaydedemiyorum.

Birde bisiklet,motorsiklet kullandığımdan yana doğru yatıyor.Oyundan mı kaynaklı benden mi?

Araba patlarsa normal, kaybolur fakat araba çekilmişte olabilir motorsiklet ve bisiklet için oyun içi ayarlardan sixaxis i kapatın iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online'damı oynuyorsun, Offlinedamı?

Her ikisinde de internetten araba alınca belli bir süre sonra garajına gelir. İnternetten aldığın arabalar sigortalıdır ve patlayınca telefondan Mors Mutural'ı arayarak aracı geri getirirsin.

Offlindeda garaja çalıntı araba sokarsan, garajda kalır ama o aracı kullanıp dişarıda bırakırsan bir daha garaja dönmez...
  • Arkadaşların dediği gibi para ödemeden aldığın garajına koyduğun arabalar normalde garajında kalır ama dışarıda bırakırsan veya patlarsa bir daha garajına dönmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilcenk

Online'damı oynuyorsun, Offlinedamı?

Her ikisinde de internetten araba alınca belli bir süre sonra garajına gelir. İnternetten aldığın arabalar sigortalıdır ve patlayınca telefondan Mors Mutural'ı arayarak aracı geri getirirsin.

Offlindeda garaja çalıntı araba sokarsan, garajda kalır ama o aracı kullanıp dişarıda bırakırsan bir daha garaja dönmez...

Offline da oynuyorum. öyle bir yer göremedim.

• Offlindeda garaja çalıntı araba koydum, garaja koyduktan sonra Michael'le oynayip bir araba daha calip bu sefer Michael'in garajina koydum, yeniden Frenklin'e gectigimde garajimda calinti modifiyeli bugatti olmasi gerekirken garajim bom boştu. 80029564 hatasi yuzunden dr güncelleme yapamiyorum. Genel bir sorun zannimca ilk surum olduğu icin bu sorun.

• quote:

sigorra ettiremiyormuyuz peki

• PS3'te ilk çıktığında böyle bir sorun vardı ve güncelleme ile çözüldü. Sonrasında bu sorunu yaşayana rastlamadım.
  • waleur555 W kullanıcısına yanıt
    Offlineda maalesef sigorta yok.
  • Settings ten sixaxixi kapatin hepsini.Arabalar patlayınca kaydolmuyor single da. online da modifiyecide sigortalatabiliyirsun.Patlarsa belli bir ücret karşılığı geri alıyorsun.

• arkadaşlar michella internetten zenterno aldım yolda giderken frakline geçtim.tekrar michella döndüğümde zenternoyu bulamadım.offline olarak oynuyorum.yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmayda

arkadaşlar michella internetten zenterno aldım yolda giderken frakline geçtim.tekrar michella döndüğümde zenternoyu bulamadım.offline olarak oynuyorum.yardımcı olur musunuz?

Haritada araba amblemi var oraya gidin polis merkezi. Oradan alabilirsiniz aracı.

• quote:

bilgilendirme için teşekkürler.
  • bazıları haciz araçlar bölümne gidiyor oradan 250 dolara geri alıyosun ama bazıları :D
  • Gta 5 story mod oynuyorum pegassi motor aldım sonra garajıma geldi bindim (evdeki garaj değil diğeri) sonra motordan inip bir yere kadar gittim (en fazla bir iki dakka sürdü) geldiğimde motor yoktu

Garajıma baktım yoktu Polis istasyonuna gittim ordada yoktu evdeki garajdada yoktu rehberde (mechanic) diye bişey de yok (birde frenklin

ile oynuyorum) lütfen yardım edin pahalı araçlar almaya korkuyorum kaybolur diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adnan_4 -- 16 Haziran 2018; 14:18:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.