Şimdi Ara

gta t yüklenmiyor lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gta 5 psn den indirdim ama sonra 17 de 25 de yada 10 kaliyor.lutfen yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: speddy12

gta 5 psn den indirdim ama sonra 17 de 25 de yada 10 kaliyor.lutfen yardim edin

oyunun installımı takılıyor yoksa netten indirilen 18 gb lık olan mı takılıyor? ben dün indirdim baya geç iniyor
  • insttalda yüzde 25 gelince donuyor

• yani psn den indirince kuruluyor lütfen sistemi kapatmayin diyor ya orda yüzde 15 10 dk da geliyor sonra 30 dk da yüzde 3 sonra 25 de takiliyor

• quote:

yani psn den indirince kuruluyor lütfen sistemi kapatmayin diyor ya orda yüzde 15 10 dk da geliyor sonra 30 dk da yüzde 3 sonra 25 de takiliyor

bence ps3'ünde boş alan yok ondan olabilir bir kontrol et boş alanı kaç gb ps3?
  • 320 gb 298 kullanlabilir boş alan 264 gb yaziyor yani iniyor.oyun sonra yüzde 25 takiliyor kuruluyor derken bende ucuz diye psn den aldim 100 tl ye

• sil tekrar indir yada uzun süre bekle bazen öyle yapıyor, uzun süre takılıp devam edebiliyor
  • quote:

320 gb 298 kullanlabilir boş alan 264 gb yaziyor yani iniyor.oyun sonra yüzde 25 takiliyor kuruluyor derken bende ucuz diye psn den aldim 100 tl ye

install sırasında hata veriyorsa bozuk inmiş olabilir. nadiren de olsa indirme sırasında net kesilmesi vs. gibi nedenlerden bozuk inebiliyor. mevcut dosyayı silip tekrar indirmeyi deneyebilirsin.
  • hata vermiyor geliyor 25 e donuyor ilerlemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

sil tekrar indir yada uzun süre bekle bazen öyle yapıyor, uzun süre takılıp devam edebiliyor

oyun bide büyük ya silmeden yolu yok mu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

sil tekrar indir yada uzun süre bekle bazen öyle yapıyor, uzun süre takılıp devam edebiliyor

oyun bide büyük ya silmeden yolu yok mu

dediğim gibi uzun süre bekle o zaman, indirirken net kopup veri kaybı yaşanmadıysa kurulur, ama olmazsa silip tekrar indirmekten başka çaren yok
  • Ps3 üm olsun 1 ayda olsa beklerim gta 5 in yüklenmesini,yeter ki yüklensin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.