S

Yüzbaşı
05 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bsc last of us part 2 haberine yorumları kapatıyor sadece benim dediğim doğru diyor üstüne başka yerden tepki gösteriyoruz.Yorumda siliniyor nerde düşünce özgürlüğü?

İ7 9700f işlemcim turbo boost açıkken 90 dereceler çıkıyor.ama kapattığımda 60 65 dereceye düşüyor.performansta çok çok az kayıp var gibi hemen hemen aynıydı ekran kartı kullanımım sorum şu gidip ekstra soğutucu alıyım mı üstüne stock fan var işlemci de yada turbo boost suz çalışırsam ilerde sorun çıkarır mı performans anlamında.
Div 5 deyiz cam kanat forvet yada orta saha olan arkadaşlar bana özelden yazabilir.
Div 5 deyiz any forvet kanat cam orta saha arıyoruz.ilgilenenler özelden mesaj atabilir.
herkese merhaba arkadaşlar bununla ilgili bir sürü konu var.farkındayim ama hiç biri işe yaramadi.yeni ssd aldım.onu bağladım.win10 u kurdum.ama önceden tık etmeyen oyunlar şu anda nerdeyse oynanamaz.durumda işlemci sıcaklığım boşta 40-48 arası yük altında 60 in üzerine çıkmıyor.ekran kartımda yeni aldım.zaten dediğim gibi sorunsuz çalışan oyunlar şimdi kasılıyor.kaç gündür yapmadiğim kalmadi.yardimlariniz için şimdiden teşekkürler
SİSTEM
ASUS GTX 1050 2GB OC
İ3 3220
8 GB RAM
500W+80 PLUS PSU
120 GB SSD SANDİSK
Evet başlıkta belirttiğim gibi g6 telefonum sürekli kendini resetliyor.lg logosundan ileri gidemiyor.lüftfen yardım edin
gta 5 psn den indirdim ama sonra 17 de 25 de yada 10 kaliyor.lutfen yardim edin
dediğim gibi kaldırma ihtimalim var mı sonra live bağlanır mı
lütfen yardım ederseniz sevinirim xbox 360 aldım 4 gün önce ancak xbl bağlan mıyor dns hatası veriyor lütfen yardım edin
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 301
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 2.449 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 220 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.