Şimdi Ara

GTA San Andreas Yüksek çözünürlük modu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
57.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar bildiğiniz gibi GTA SAN ANDREAS oyunun maksimum 1280x720 çözünürlüğü destekliyor. Buda 1366x768, 1920x1080 gibi çözünürlüklerde ekranın kenarında siyah çizgi olmasına neden oluyor. Ama bazı modderler bu soruna çözüm bulmuş ve modu yapmış, modu kullanmak için dosyalari oyunun kurulu olduğu yere atın.

update: link yenilendi 5 san bekleyip reklami gece tikla sonra indir
    2016 updatei: Emeğe saygın varsa A D B L O k (adblook) u indirme sırasında devre dışı bırak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 9 Haziran 2016; 13:35:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Arkadaşlar bildiğiniz gibi GTA SAN ANDREAS oyunun maksimum 1280x720 çözünürlüğü destekliyor. Buda 1366x768, 1920x1080 gibi çözünürlüklerde ekranın kenarında siyah çizgi olmasına neden oluyor. Ama bazı modderler bu soruna çözüm bulmuş ve modu yapmış, modu kullanmak için oyunun kurulu olduğu yere atın.

Bu modu uygulamadan 1080p de açabilior Amd kartlar için mi yapmışlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Arkadaşlar bildiğiniz gibi GTA SAN ANDREAS oyunun maksimum 1280x720 çözünürlüğü destekliyor. Buda 1366x768, 1920x1080 gibi çözünürlüklerde ekranın kenarında siyah çizgi olmasına neden oluyor. Ama bazı modderler bu soruna çözüm bulmuş ve modu yapmış, modu kullanmak için oyunun kurulu olduğu yere atın.

Oldu vallahi hocam Allah razı olsun çok aradım ama çözüm bulamadım. Sağ olasın.

• paylaşım için teşekkürler benimkide sadece 1650x1050 oluyordu şimdi 1920x1080 olacak sanırım ama bu yama nvidia kartlarıda destekliyor mu?
  • Paylaşım için teşekkürler. Nostalji için yükledim
  • İyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Eyvallah Nostalji yapalım biraz
  • Eyvallah işime yaradı .
  • çok düşük çözünürlük oluyordu şimdi 1920x1080 oluyor teşekkürler.
  • Deneyelim bakalım olursa yazarım
  • Şu San Andreas'ı bir türlü sevemedim
  • Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    Bence açık ara serinin en iyi oyunu :)Özgürlük,hikâye devasa haritası bile tek başına kendini oynattırıyor.Türkçe yama ile hikâyeyi anlayarak oynamak zaten apayrı bir zevk.Eğer TR yama ile oynamadıysanız,veya çok az süre oyunu oynadıysanız 1 saat aralıksız oynamanızı tavsiye ederim :)

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    San Andreas öyle bir oyun ki 2-3 haftada bir hikâyeyi bitiririm abartmıyorum.İstisnasız hergün girer yarım saat Hydra ile dolaşırım veya İnfernus sürerim.İlk defa San Andreas'ı 2005'te 6 yaşımdayken bizim PC'mizde oynamıştım.O zamanlar deli gibi kasıyordu oyun fakat yine de çok büyük zevk veriyordu.San Andreas' ı ilk oynadığım günden beri başka hiçbir oyun bana o zevki veremedi.Open World oyunları San Andreas olmasaydı bu günlere gelemezdi bence :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali129

Bence açık ara serinin en iyi oyunu :)Özgürlük,hikâye devasa haritası bile tek başına kendini oynattırıyor.Türkçe yama ile hikâyeyi anlayarak oynamak zaten apayrı bir zevk.Eğer TR yama ile oynamadıysanız,veya çok az süre oyunu oynadıysanız 1 saat aralıksız oynamanızı tavsiye ederim :)

Yok hocam türkçe yaması da var, hatta biraz ilerledim görevlerde felan ama oyun mekanikleri midir artık her neyse içime sinmedi.Bana göre Vice City efsane Vice City'den sonra zaten direk IV'ü oynadım, San Andreas'ı pas geçtim
  • Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    O zaman siz ısınamamışsınız oyuna.Zevkler ve renkler tartışılmaz :)Vice City'i ben de çok severim zaten eski GTA'lar bir başka.Ama IV'ten nefret ederim.Zorla bitirdim resmen.Birdaha da açıp oynamadım bitirir bitirmez sildim.En kötü GTA oyunu bence GTA IV.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 21 Aralık 2017; 23:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali129

O zaman siz ısınamamışsınız oyuna.Zevkler ve renkler tartışılmaz :)Vice City'i ben de çok severim zaten eski GTA'lar bir başka.Ama IV'ten mefert ederim.Zorla bitirdim resmen.Birdaha da açıp oynamadım bitirir bitirmez sildim.En kötü GTA oyunu bence GTA IV.

Evet zevkler.Bende IV'ü bitirmedim ama hoş oyun
  • benim bilgisayarımda olmuyor sebebini yazabilirmisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.