Şimdi Ara

GTA SAN ANDREAS PC YE CIKTI!!!!!!!! (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
9.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konuyu görmek garip hisler oluşmasına sebep oldu.
  • Duygulandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun çıkışı çok büyük hisler uyandırmıştı. O seneler (çok aradım ama programı bulamadım) BRTK kanalıydı sanırım bu kanalda video oyunlarına dair ufak bir program vardı.Oyunu gördüğümde adeta büyülemişti.
    Bu arada programın ismini hatırlayan olursa lütfen belirtsin ama eminim kanal Kıbrıs kanalıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Bu oyunun çıkışı çok büyük hisler uyandırmıştı. O seneler (çok aradım ama programı bulamadım) BRTK kanalıydı sanırım bu kanalda video oyunlarına dair ufak bir program vardı.Oyunu gördüğümde adeta büyülemişti.
    Bu arada programın ismini hatırlayan olursa lütfen belirtsin ama eminim kanal Kıbrıs kanalıydı
    Kıbrıs Genç tv ve Avrasya tv kanalların da izliyordum tabi yalnış hatırlamıyorsam,ismi de Digitalite olması lazım...Belki bu programı kastediyorsundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 2 Eylül 2018; 16:52:0 >
  • PS2 aldıktan sonra cdsini aldığım 2. oyun. tabi o zamanlar bilgisayar yoktu ps2'de bitirmiştim oyunu

Ekim 2017 - Mayıs 2018 arasında GTA III'den başlayıp tüm serilerini bitirdim bir nostalji yapıp. size de tavsiye ederim iyi geliyor
  • Konuyu neden hortlattınız ki şimdi sizin gta sa'lar 4 5 gbyse benim modlarla hilelerle 9 GB oldu isterseniz sonra resim de atabilirim Cleo modu indirin netten araştırın ne demek istediğimi anlıcaksınız :) gelmiş geçmiş en iyi gta serisi san andreasdir 1000 lerce modu istediğin kılığa girme her şey varhttps://www.youtube.com/watch?v=GuyWFNSyUd0 burda bi kaç tane yükledim izleyin indirme linki altında size kalmış
  • Konuyu görünce acayip bir his oluştu

• Konuyu görünce manasız bir şekilde mutlu oldum ya.

• Umarım rdr2 de pcye çıkarda gta 4-5 deki hayal kırıklığını giderir ve gtasa dan sonra yeniden rockstarı sevdirtir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.