Şimdi Ara

GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
800
Cevap
58
Favori
116.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tarikstlms

Online'da oyuncuların isimlerinin yanınsa dört karakterden oluşan nickname tarzında birşey var benimkinde free yazıyor. Görünüşe göre bu değiştirilebiliyor ama ben bulamadım, yardımcı olabilecek var mı ?

Crew tagıdır o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Ben limuzin aldım 30 bin dolara, ama almadım herhalde aldım ama benim olmadı gibi bişey bulamıyorum limuzini kiraladım mı ne yaptım, ucuz diye atlarsam olacağı bu online da pek bilgim yok yardım eder misiniz

Pegasus a baksaydın telefondan. Orada varsa 200$ karşılığı kullanabilirsin.

• Arkadaşlar merhabalar.. Sanıyorum RSG Genel güncellemelerle bu işin önüne geçmiş olacak ki, İlk sayfada Strength'in yükselmesi için yapılması gereken herşeyi yapmamıza rağmen Strength'de en ufak bi gelişme olmuyor, Malesef Strength'i gelistiremiyoruz..

Bunun yeni yolları var mi.. Kolayca hızlıca Strength'i nasıl yükseltebiliriz..
  • Marketten redwood aldım ancak içme tuşunu bulamadım, nasıl içiliyor?
  • M tuşuna bas, açılan menüden inventory'e gir, oradan da snack menüsüne gir. Burada bütün yiyecek içecekleri görüp tüketebilirsin.
  • Cok sagol bilmediklerim vardi, iyi oldu. Soygunlara katılıp para kasalim

Tremila_ ekleyin millet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TREMİLA_ -- 7 Kasım 2015; 2:07:44 >
  • Arkadaşlar, son zamanlarda rockstar services unavailable hatası alır oldum. Son 2 haftadır falan, daha önce sorun yoktu. Baktım nette bu sorunu yaşayan türkler var, çözümü bilen var mı? Oyun steam değil.
  • heist gorevleri icin oyuncu bulamiyorum. invite atiyorum ama gelen olmuyor. ne yapabilirim

• Online da 3m param var . Savage isimli savaş helikopterine sahibim .sizce 3m ile hydra uçağından almalı mıyım yoksa bu parayla Zırhlı araçlardan mı almalıyım .savage helikopteri ,hydra uçağının yapabildiklerini Karşılar mı ? Şu an hiç Zırhlı aracım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: orty

heist gorevleri icin oyuncu bulamiyorum. invite atiyorum ama gelen olmuyor. ne yapabilirim

Crew' lere katıl ve onlara davet at. Yada ekle benı elımden geldıkce yardım ederım.
  • TREMİLA_ kullanıcısına yanıt
    dhtr cetesindeydim. orada oyuncu bulamadigim icin turunculevye ye gectim. seni ekliyorum. yardimci olursan sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: orty

dhtr cetesindeydim. orada oyuncu bulamadigim icin turunculevye ye gectim. seni ekliyorum. yardimci olursan sevinirim

Ben IGN <Rockstarin cetesi> buna uye oldum. Oyle veya boyle birileri geliyor.
  • Bu gün GTA online da sorun yaşayan varmı ?
    Oyuna giriyorum herhangi 1 göreve giriyorum, görev başladığı an kapı önünde tek başıma kalıyorum kişiler ayrıldı diyor ama benden başka kimse yok ortalıkta yani diğer 3 kişi ayrılmış ben tek kalmışım gibi görünüyor fakat aslında durum tam tersi, aynı şekilde oyuna ilk girdiğim anda Z ye bastığımda 1,5 sayfa kişi var görünüyoken 5~10 saniye sonra ekranın solunda alt alta hepsine left yazıyo ve serverde benden başka kimse kalmıyo, aslında ben serverden atılıyorum gibi 1 durum var ama halen görev istekleri geliyo ve onlara katılabiliyorum ancak dediğim gibi görev için kişi bekleme ve kişiler tamamlanınca kıyafet seçme v.s. kısmında hiç 1 sıkıntı yokken görev başladığı an araca binemiyorum ve diğerleri left olmuş oluyolar v.s.
    Başka kimsede bu tarz 1 sıkıntı varmı ? Bu olay bende bugün başladı, dün 1 şey yoktu, önce ip değiştirdim sonra 1 kaç dns denedim sonra modemi resetledim, son olrk modemi bile değiştirdim v.s. oyundan kaynaklandığı kesinleşti ve farklı 1 steam haliyle farklı 1 gta v id si ile'de giriş yaptım onda'da durum değişmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coax47 -- 8 Kasım 2015; 15:59:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: coax47

Bu gün GTA online da sorun yaşayan varmı ?
    Oyuna giriyorum herhangi 1 göreve giriyorum, görev başladığı an kapı önünde tek başıma kalıyorum kişiler ayrıldı diyor ama benden başka kimse yok ortalıkta yani diğer 3 kişi ayrılmış ben tek kalmışım gibi görünüyor fakat aslında durum tam tersi, aynı şekilde oyuna ilk girdiğim anda Z ye bastığımda 1,5 sayfa kişi var görünüyoken 5~10 saniye sonra ekranın solunda alt alta hepsine left yazıyo ve serverde benden başka kimse kalmıyo, aslında ben serverden atılıyorum gibi 1 durum var ama halen görev istekleri geliyo ve onlara katılabiliyorum ancak dediğim gibi görev için kişi bekleme ve kişiler tamamlanınca kıyafet seçme v.s. kısmında hiç 1 sıkıntı yokken görev başladığı an araca binemiyorum ve diğerleri left olmuş oluyolar v.s.
    Başka kimsede bu tarz 1 sıkıntı varmı ? Bu olay bende bugün başladı, dün 1 şey yoktu, önce ip değiştirdim sonra 1 kaç dns denedim sonra modemi resetledim, son olrk modemi bile değiştirdim v.s. oyundan kaynaklandığı kesinleşti ve farklı 1 steam haliyle farklı 1 gta v id si ile'de giriş yaptım onda'da durum değişmedi.

Oyun son güncellemeden sonra çok sıkıntı çikarmaya başladi.. Son günlerde bu problemi bende yaşamaya başladim.. İlginç saçma şeyler oluyor son günlerde.. RSG Türk Ip'lerine engel mi koyuyo anlamiyorum ama salak saçma işler dönüyo bi yerlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 8 Kasım 2015; 17:52:36 >

• Oyunu bugün yükledim her çıkış yapıp girdikten sonra 481 mb güncelleme yapıyor. Bunu nasıl çözerim?
  • Heist görevi için takım kuralım böyle olmuyor

• yilmaz196 kullanıcısına yanıt
    Dns değiştirince oluyo genelde. Bi kontrol et derim

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    İlk mesaja bakmaya üşendim şimdi ama strength sivilleri veya oyuncuları yumruklayarak artıyor diye biliyorum. Benimki öyle arttı valla

• kelberTh kullanıcısına yanıt
    Autoaim ps kullananlarda var ve onlarla pc kullanıcıları aynı anda oynayamıyo. Adamın hemen vurmasının nedeni direkt kafaya sıkması olabilir. Ya da adam pc kullanıyordur ama usb ile konsol bağlamış olabilir o zaman autoaim kullanabilir işte.

• TimsaH_X kullanıcısına yanıt
    Oyunda 2 tane insurgent var. Biri silahsız öteki silahlı. Silahlı olanı pegasustan alıyosun ve garaja sokamıyosun veya modifiye edemiyosun. Ötekini garaja da sokabiliyosun modifiye de edebiliyosun. Senin aldığın silahlı olan

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.