Şimdi Ara

Gta IV Save Dosyaları Topluyoruz! Hayır Duasına :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
2
Favori
127.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m.t.y.

quote:

Orjinalden alıntı: ´ LioN `

quote:

Orjinalden alıntı: ACND

quote:

Orjinalden alıntı: imsai

quote:

Buyrun buda benim %40.

esktradan 2 kız ayarlı.

http://rapidşhare.com/files/178592696/ACND.Saves._40.rar

teşekkürler save çalıştı.

Arkadaşlar 23 kişi indirmiş 1 kişi teşekkür etmiş olmuyor ama.

şaka bi yana işine yaradıysa güzel.

Teşekkürler...

teşekkürler dostum ama benim oyun orjinal bu nedenle bu save (xlive) dosyalarıyla üyeliğim bozuluyor. online olamıyorum. nasıl halledicez bu durumu? ayrıca vista kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bana escuela of the streets görevinin geçildiği bi save lazm. çünkü oyunumda bir hata var ve o görev tamamlanmıyor. yardım edebilecek olan biri varsa çok sevinirm =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imsai -- 7 Ocak 2009; 13:55:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

quote:

Orjinalden alıntı: ´ LioN `

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: imsai

quote:

Buyrun buda benim %40.

esktradan 2 kız ayarlı.

teşekkürler save çalıştı.

Arkadaşlar 23 kişi indirmiş 1 kişi teşekkür etmiş olmuyor ama.

şaka bi yana işine yaradıysa güzel.

Teşekkürler...

teşekkürler dostum ama benim oyun orjinal bu nedenle bu save (xlive) dosyalarıyla üyeliğim bozuluyor. online olamıyorum. nasıl halledicez bu durumu? ayrıca vista kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Oyun orjinal ise saveleri kullanamıyoruz galiba çözüm var mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ACND

Buyrun buda benim %40.

esktradan 2 kız ayarlı.

Alıntıları Göster
    quote:

Buyrun buda benim %40.

esktradan 2 kız ayarlı.

hocam kızlar nerde yahu oyuna girer girmez kendimi banka soygununda buldum,sonrada geberdim
    kızlarla bi görüşemeden göçüp gittim şu ölümlü dünyadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s@ndok@n -- 8 Ocak 2009; 1:52:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: s@ndok@n

quote:

Buyrun buda benim %40.

esktradan 2 kız ayarlı.

hocam kızlar nerde yahu oyuna girer girmez kendimi banka soygununda buldum,sonrada geberdim
    kızlarla bi görüşemeden göçüp gittim şu ölümlü dünyadan

Alıntıları Göster
    Telefonla ara randevu alman lazım. isimleri carmen ve kiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ACND

Telefonla ara randevu alman lazım. isimleri carmen ve kiki.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar escuela of the streets görevinin geçildiği %20lerde bir save verebilen yok mu :( çok rica ediyorum. her gün bakıyorum ama yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: imsai

arkadaşlar escuela of the streets görevinin geçildiği %20lerde bir save verebilen yok mu :( çok rica ediyorum. her gün bakıyorum ama yok :(

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar escuela of the street görevinden sonra bi save dosyası ve XLive'ını koyun ya.15-20 gündür uğraşıyorum Manny ile adamı arabayla takip ediyoruz adam warehouse'a geliyor ama arabadan inmiyor. bu görevden sonra bi save koyarmısınız lütfenn??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mânâlùx Râpérâ -- 10 Ocak 2009; 9:50:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

ya arkadaşlar escuela of the street görevinden sonra bi save dosyası ve XLive'ını koyun ya.15-20 gündür uğraşıyorum Manny ile adamı arabayla takip ediyoruz adam warehouse'a geliyor ama arabadan inmiyor. bu görevden sonra bi save koyarmısınız lütfenn??

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar vistada yok o bahsettiğiniz c:document and settings klasörü

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-787C4277-E

Arkadaşlar vistada yok o bahsettiğiniz c:document and settings klasörü

Alıntıları Göster
    Yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-787C4277-E

Yardım lütfen...

Alıntıları Göster
    yavvv ne gerek var oynayın zevki bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuel_winchester

Alıntıları Göster
    oynansa save istemem zaten. benim oyunumda hata olduğu içi save istiyorum.escuela of the streets görevinde bir hata var bu yüzden bu görevin geçildiği bir save istiyorum. gereksiz yorumlar yapılacağına keşke save konulsa da forum amacına ulaşsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuel_winchester

Alıntıları Göster
    Benim yüzde 61.50 ama oyun bitti nasıl birşey anlamadım bir kaç adam öldürdüm motorla helikoptere atladım sonra cast yazıları çıktı düzenleyen hazırlayan zart zurt daha önce böyle birşey yaşayan oldumu oyunun yarısı duruyor ama bitti oyun isterseniz dosyayı verebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan_Unal -- 11 Ocak 2009; 16:22:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan_Unal

Benim yüzde 61.50 ama oyun bitti nasıl birşey anlamadım bir kaç adam öldürdüm motorla helikoptere atladım sonra cast yazıları çıktı düzenleyen hazırlayan zart zurt daha önce böyle birşey yaşayan oldumu oyunun yarısı duruyor ama bitti oyun isterseniz dosyayı verebilirim :)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende %100 bitmiş hali var çok yakında anlatımını yapıp kullanımınıza açacağım.Yabancı bir siteden alıntı aldığım için anlatımını türkçe yapacağım sizlere kolaylık olsun diye

• quote:

Orijinalden alıntı: DaveJones

Arkadaşlar bende %100 bitmiş hali var çok yakında anlatımını yapıp kullanımınıza açacağım.Yabancı bir siteden alıntı aldığım için anlatımını türkçe yapacağım sizlere kolaylık olsun diye

Alıntıları Göster
    http://rapid-share.com/files/182813877/GTA_4.rar.html buyrun linki iyi oyunlar

bu arada oyuna girerken internet bağlantınızı kesmenizi tavsiye ederim.Anladığım kadarıyla bitiren kişi orjinal cd kullandığı için internet bağlantısı olunca oyuna girmiyor.bağlantıyı kesince sorunsuz çalışıyor

• quote:

http://rapid-share.com/files/182813877/GTA_4.rar.html buyrun linki iyi oyunlar

bu arada oyuna girerken internet bağlantınızı kesmenizi tavsiye ederim.Anladığım kadarıyla bitiren kişi orjinal cd kullandığı için internet bağlantısı olunca oyuna girmiyor.bağlantıyı kesince sorunsuz çalışıyor

Alıntıları Göster
    arkadaslar bende escuela of the street de aynı sorunu yasıyorum arastırdım ama bulamadım buda bi arkadas %20 lik save vermiş ben %17 deyim girdim bi sevincle manny nin gorevi vardı bi gittim aynı gorev kırcaktım pc yi gece gece allah rızası icin birisi %21-22-23 falan neyse versin de kurtulalım su sorundan cunki sadece bende degil baska arkadaslarda da aynı sorun var şimdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: sweetyboyy

arkadaslar bende escuela of the street de aynı sorunu yasıyorum arastırdım ama bulamadım buda bi arkadas %20 lik save vermiş ben %17 deyim girdim bi sevincle manny nin gorevi vardı bi gittim aynı gorev kırcaktım pc yi gece gece allah rızası icin birisi %21-22-23 falan neyse versin de kurtulalım su sorundan cunki sadece bende degil baska arkadaslarda da aynı sorun var şimdiden tesekkurler

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar %21 e gelmiş savesi olan varsa gönderebilirmi veya Escula of the Streets adlı görevi geçmiş save.

• snandkmn bende vista kullanıyorum bu klasörler vista da var.belgelerime girip aşağıdakileri yazarsan bulursun..

save C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

windows live C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mânâlùx Râpérâ -- 14 Ocak 2009; 21:46:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

snandkmn bende vista kullanıyorum bu klasörler vista da var.belgelerime girip aşağıdakileri yazarsan bulursun..

save C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

windows live C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive
    Bu oyunun Türkçe yaması çıkacaktı , bir gelişme var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

Bu oyunun Türkçe yaması çıkacaktı , bir gelişme var mı?

Alıntıları Göster
    arkadaşım konuyu okumadın galiba burada save dosyaları paylaşılıyor..Türkçe yama hakkında merak ettiğin şeyler varsa yeni konu açabilirsin
  • quote:

arkadaşım konuyu okumadın galiba burada save dosyaları paylaşılıyor..Türkçe yama hakkında merak ettiğin şeyler varsa yeni konu açabilirsin

Alıntıları Göster
    çalıştı sağolun beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

çalıştı sağolun beyler

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar ben en son "Ruff Rider" denen bölümdeydim. acaba yüzde kaçlık kısmı oluo sizce orası? varsa oralarsa save yapa bana atabilirmi şimdiden çok teşekkür ederim! o bölüme yakın olanlarda olabilir veya biras geçmiş farketmes ama en önemlisi XLİVE dosyalarınıda atın...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.