Şimdi Ara

### GTA IV Patch v1.0.3.0 ÇIKTI ! (ATI CATALYST 9.5 ÇIKTI !) ### (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
1
Favori
23.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cadocx

kürek lütfen
    kazı yapıcam bugün

aman dikkatli kazı yapalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deviilll

Yamada social club ve Windows Live'ın kalkması çok ii olmuş.2 saat social club'ın açılmasını bekle.Ordan bişeye bas burdan bişeye bas sıkılmıştık artık.Ortalama 8 FPS artış oldu bende.Texture ve gölge problemi de yok şu anlık.Rckstar iyi yapmış bu sefer....

vayy be ne güzel yapmışlar
    edit:yaza
  • quote:

Orjinalden alıntı: hærun

quote:

Orjinalden alıntı: Deviilll

Yamada social club ve Windows Live'ın kalkması çok ii olmuş.2 saat social club'ın açılmasını bekle.Ordan bişeye bas burdan bişeye bas sıkılmıştık artık.Ortalama 8 FPS artış oldu bende.Texture ve gölge problemi de yok şu anlık.Rckstar iyi yapmış bu sefer....

vayy be ne güzel yapmışlar
    edit:yaza

Bende social club çalışmazsa kamera sallanıyor

• sevgili arkadaslar degerli kürekciler banada bir kürek veristiriverin de bir cift el daha gelsin
  • Hocam bana da yollasana o küreği
  • bu gidişle herkes arkeolog olacak
  • pardon ama kürek nedir ?
  • arkadaşlar benim sistemimi yan tarafta görebilirsiniz, oyun sıfır haliyle yavaş çalışıyor bence hiç yama kurmadım. gölgeler çok problemli yalnız oynayıp duruyorlar. hangi yamayı önerirsiniz, 1.0.2 mi, 1.0.3 mü?
  • 1.3'ile performans sorununu bayağı çzömüşler.1600x1200 de herşey high texture filter very highda 50 Fps'ye yakın veriyor.1.3'ün ilacıda var beklemeden kurun.

@burak

Oyun tek çekirdek p4 makinalarda çalışıyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep.34

1.3'ile performans sorununu bayağı çzömüşler.1600x1200 de herşey high texture filter very highda 50 Fps'ye yakın veriyor.1.3'ün ilacıda var beklemeden kurun.

@burak

Oyun tek çekirdek p4 makinalarda çalışıyor mu?

çalışıyor evet ama gölge sorunu çok fena.

ati 8.12 sürücüleri ile oyun bu şekildeydi:

### GTA IV Patch v1.0.3.0 ÇIKTI ! (ATI CATALYST 9.5 ÇIKTI !) ###

9.3 ile bu şekilde:
     ### GTA IV Patch v1.0.3.0 ÇIKTI ! (ATI CATALYST 9.5 ÇIKTI !) ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BuRAk- -- 2 Nisan 2009; 2:34:42 >

• Böyle lanet bir oyun görmedim ya, optimizasyonu bu kadar mı berbat olur, şu sistemle 13 fps ye kadar düştüğüm yerler oldu. ayarları düşürüyorum sonuç değişmiyor saçmalığa bakın
  • Banada varsa kürek ve bilumum tarım aletlerinden gönderirseniz sevinirim
  • @burak 1.3'te gölgeleri tamamen off yapabiliyorsunuz.(belki 1.2 ilede gelmiş olabilir ama).Şu an bende 1.3 yüklü shadow off seçeneği mevcut.Ben oyuna yeni, 1.3 yaması ile başladım ama 1.2 ile başlayan süreçte bu shadow sorunu çözümşler diye okudum .Onun dışında bugun editorle deneme yapmak için çektiğim video shadow high seçili iken.

http://www.youtube.com/watch?v=_DJFdIXjXtw

Onun dışında yamalarla ayarlara eklenen bir sürü şey var.Bunları low'a alarak veya off yaparak biraz daha Fps kazanabilrisin.

@msw bendede benzer bir sistem var Q9400@3.4 GHZ ati 4850 Benchmark 55 Fp veriyor 30 FPs'den aşağısını'da görmedim.Gayet akıcı.Bence sorun size özel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep.34 -- 2 Nisan 2009; 2:52:06 >

• quote:

@burak 1.3'te gölgeleri tamamen off yapabiliyorsunuz.(belki 1.2 ilede gelmiş olabilir ama).Şu an bende 1.3 yüklü shadow off seçeneği mevcut.
    Onun dışında yamalarla ayarlara eklenen bir sürü şey var.bunları low alarak veya off yaparak biraz daha Fps kazanabilrisin.
    @msw bendede benzer bir sistem var Q9400@3.4 GHZ ati 4850 Becchmark 55 Fp veriyor 30 FPs'den aşağısını'da görmedim.Gayet akıcı.Bence sorun size özel...

sen işlemciye o/c mi yaptın. bendeki default 2.5 ama o/c yapmayı düşünüyorum soğutucu alayım da.
  • Evet.Aslında çok extreme değrlere çıkmayacaksanız ek soğutucuya gerek yok.Ben stok soğutucu ile kullanıyorum.Q9400 default 2.66 GHz >3.2 GHZ'a voltaj vermeden stabil çıkabildiği için (Anakartta herşey defaultta olduğu gibi auto) sorun yok.Voltaj yemedği için sıcaklıktada çok bir artış yok.Az bir voltaj ilede 3.4'te çalışıyor.Tabi bu voltaj vermeden çıkma işi ankartada bağlııdır ama sizdeki 2.8 veya 3'e voltaj vermeden çıkar bence.

Bu arada oyun tamemen işlemciye bakıyor.İşlemcide Ghz artışı oyuna direk Fps olarak yansımakta.4850 4870 fark yapmıyor o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep.34 -- 2 Nisan 2009; 3:20:33 >
  • quote:

@burak 1.3'te gölgeleri tamamen off yapabiliyorsunuz.(belki 1.2 ilede gelmiş olabilir ama).Şu an bende 1.3 yüklü shadow off seçeneği mevcut.Ben oyuna yeni, 1.3 yaması ile başladım ama 1.2 ile başlayan süreçte bu shadow sorunu çözümşler diye okudum .Onun dışında bugun editorle deneme yapmak için çektiğim video shadow high seçili iken.

http://www.youtube.com/watch?v=_DJFdIXjXtw

Onun dışında yamalarla ayarlara eklenen bir sürü şey var.Bunları low'a alarak veya off yaparak biraz daha Fps kazanabilrisin.

teşekkür ederim inceleyeyim biraz daha ;)

• q6600,2gb ram ve 8800 gt ile 1.0.2 yamasıyla frame 40 larda gezinirken bunu yüklememle gece de gündüz de 30 u zor görüyorum eskisi daha iyiydi nedir bu böyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PanderS

crack sorunu var rgaliba kurdum patchi fattal error veriyor ve kapat hatası açılmıyo oyun..

aynen bendede aynı hata....
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre544

q6600,2gb ram ve 8800 gt ile 1.0.2 yamasıyla frame 40 larda gezinirken bunu yüklememle gece de gündüz de 30 u zor görüyorum eskisi daha iyiydi nedir bu böyle.

O zaman v1.2 ye geri dön
  • Ben şimdi 1030 paketinin üstüne trainer yüklesem çalışır mı ? Yoksa patch filan bozulur mu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.