Şimdi Ara

### GTA IV Patch v1.0.3.0 ÇIKTI ! (ATI CATALYST 9.5 ÇIKTI !) ### (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
23.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

Ben şimdi 1030 paketinin üstüne trainer yüklesem çalışır mı ? Yoksa patch filan bozulur mu?

Her trainer her patchde çalışmaz. v1.3 için farklı trainer bulmalısın
  • Tamam sağol arıyorum bulursan atar mısın ?
  • quote:

Tamam sağol arıyorum bulursan atar mısın ?

Tabi neden olmasın. Bulursam pm atarım
  • ben 1.3'ü kurdum ama live gitti arkadaşlar...live gitti ama save etmeye devam ediyor save'de sorun yok...yanlız ben yamayı kurdummu kurmadımmı nasıl anlarım bi yardımcı olurmusunuz...

ayrıca pc'ye format atmak gerekti save yedeğini alsak formattan sonra bi daha kursak oyunu 1.3 patchi filan kursak sonra kayıtlı oyunu yapıştırsak çalışırmı save..
  • quote:

Orjinalden alıntı: STRIPES

ayrıca pc'ye format atmak gerekti save yedeğini alsak formattan sonra bi daha kursak oyunu 1.3 patchi filan kursak sonra kayıtlı oyunu yapıştırsak çalışırmı save..

Çalışır
  • şu sağlam küreklerden birinide bana vursanız... Kafa kaşınıyor

Ayrıca 1.0.1.0 patch i kuruluydu üstüne 1.0.3 ü kursam problem yaratırmı?
  • kürek bulmak bu kadar mı zor ya, google dan aratın tonca kürek var işte
  • Yaw arkadaşlar bu yeni patchi kurduktan sonra internetten date yapamıyorum...Aynı sorunu yaşayan var mı? Normalde date basınca o yazı bi daha çıkmıyor..Ama ben basıyorum çıkıp yine giriyorum internete yine çıkıyor..Kıl oldum şu undercover lovermıydı neydi ona date yapıcam merak ettim Ama olmuyor
  • @msw kürek çokta sorunsuz olarak bulmak zorben araştırdım çoğu kişi sallanma var diyo..
    sorunsuz küreği olan varsa bende alayım
  • arkadaşlar kürek mürek aramayın her kürek aynı ayrıca bu muhabbetelri uzatmasanız iyi olur...

oyunu social'den açıp play diyip oyanyın ozaman sallanma olmuyor...
  • quote:

arkadaşlar kürek mürek aramayın her kürek aynı ayrıca bu muhabbetelri uzatmasanız iyi olur...

oyunu social'den açıp play diyip oyanyın ozaman sallanma olmuyor...

Alakası yok , crack olmadan istediğin kadar social'den gir sallanır

Sağlam crack bende var 1030 patch için ,yolluyorum pmden herkese ama daha önce de söylediğim gibi , önce crack yapılacak,sonra patch yüklenecek , eğer patchi yüklediyseniz silmeniz gerekli!
  • Nasıl önce kürek sonra patch ? readme dosyasına yazmış FEdor önce patchi yapın sonra razorun eskisini ssilin ayrıca dizinde xlive.dll varsa onuda silin patchi uygulayıp social club üzerinden girin direkt gta.exe veya gtalaunch.exe2yi çalıştırmayın diye...Üzerine patch yaparsan attığın dosyaların üzerine yazacak olur mu öyle şey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep.34 -- 6 Nisan 2009; 13:57:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep.34

Nasıl önce kürek sonra patch ? readme dosyasına yazmış FEdor önce pathi yapın sonra uygulayıp social club üzerinden girin direkt gat veya gtalaunch.exe2yi çalıştırmayın diye...Üzerine patch yaparsan attığın dosyaların üzerine yazacak olur mu öyle şey...

Bende oldu , ben öyle sorunsuz oynuyorum
  • patch gta launch.exe'yi değiştirmiyorsa olabilir ama doğrusu o değil...
  • arkadaşlar internette kaç tane kürek denedim aynı sonuç hep...

gta4.exe'den giriyorum sallanıyor...gta4launch'dan giriyorum gene sallanıyor bende social'dan girdim sallanma filan olmadı...

sallanma olan dediğimi yapsın sorun düzelecek kesin...
  • quote:

arkadaşlar internette kaç tane kürek denedim aynı sonuç hep...

gta4.exe'den giriyorum sallanıyor...gta4launch'dan giriyorum gene sallanıyor bende social'dan girdim sallanma filan olmadı...

Tamam zaten ben de social'den girin diyorum.Siz benim yanlış söylediğimi zannettiniz.

Crack yapmadan social'den girerseniz olmaz demek istedim.Crack yaptıktan sonra social'den gireceksiniz demek istedim
  • İlaçların nfo dosyalarını okuyun.Böyle ayrıntıları yazıyorlar.Bu 1.0.0.3 için iki tanw çalışan var.biri online a.ık ama oyun içinde bilg. çalışmıyor FEdor diğeri razor 'un.razoru gta4launcherdan çalıştırmak lazım.Fedoru social clubtan diye belirtmişler...
  • Evet kürekten sonra social clubtan girilecek sallanma internete girememe sorunları ortadan kalkar.
  • quote:

quote:

arkadaşlar internette kaç tane kürek denedim aynı sonuç hep...

Tamam zaten ben de social'den girin diyorum.Siz benim yanlış söylediğimi zannettiniz.

Crack yapmadan social'den girerseniz olmaz demek istedim.Crack yaptıktan sonra social'den gireceksiniz demek istedim

hea pardon ben yanlış anlamışım özür...aynen dediğin gibi...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.