Şimdi Ara

### GTA IV Patch v1.0.3.0 ÇIKTI ! (ATI CATALYST 9.5 ÇIKTI !) ### (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
1
Favori
23.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: msw

Arkadaşlar kamera sallanması araba yanması ve internete girememesi sorununun çözümünü buldum.

Oyuna girmeden önce Social Club ı çalıştırmanız onun üzerinden Play e basmanız gerekiyor bu sayede oyun düzeliyor.

yanlış kürek kullanıyosun razorunkini dene sallanma yanma internete girememe sorunu yok social clubada gerek yok zaten gta 4 ile gelen bütün programları kaldırdım pc den
  • quote:

Orjinalden alıntı: *~HoPeBinDitch~*

quote:

Arkadaşlar kamera sallanması araba yanması ve internete girememesi sorununun çözümünü buldum.

Oyuna girmeden önce Social Club ı çalıştırmanız onun üzerinden Play e basmanız gerekiyor bu sayede oyun düzeliyor.

yanlış kürek kullanıyosun razorunkini dene sallanma yanma internete girememe sorunu yok social clubada gerek yok zaten gta 4 ile gelen bütün programları kaldırdım pc den

eski saveleri kullanabiliyo musun peki yeni patch de? kullanıyosan nası yapabildin bi yardım ediversen

• gençler save olayını çözdüm.. yeni saveler belgelerimin içine atılıyor galiba..

sadece eski savegamesin içindeki "sgta" mı ne o adla başlayan dosyalarınızı alın, belgelerimi açın rockstar games klasörünün içine girin oradan gtaIV klasörü ve içindeki savegames klasörü altına olduğu gibi kopyalayın..

sonra alemlere akmaya devam edin.. kendim denedim mis gibi oldu.

oh be.. o kadar oyun baştan oynanmazdı yoksa.

edit: yahu tüh yukarda msw söylemiş zaten.. amerikayı yeniden keşfetmişiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de beers -- 24 Mart 2009; 13:35:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sisilli

quote:

Orjinalden alıntı: de beers

quote:

Orjinalden alıntı: sisilli

ekleme: bide arkadaşlar oyun 64bit vista ile daha iyi performans veriyormuş 2gb ram var bende yeterli olurmu?

ben de aynı soruyu sorcaktım oyunu vista ile oynarsam daha iyi performans alır mıyım? Ekran kartımın dx10 desteği var ama xp de haliyle farketmiyor. bende de 2gb ram var..

core 2 duo 1.86 ghz intel işlemci var makinede.

tam sistem bileşenleri yazarsan daha iyi olur sistem düşükse vistaya geçmeni önermem

usta intel 6300 1. 86 ghz işlemcim var dual core duo.. 2 gb ramim var. 9600 gt sonic 1gb ekran kartım var. iki harddisk var 500 gb yakın tutuyor.. gigabyte s serisi 945le başlayan anakart modeli..

vistayı kaldırmazsa bu makine en yakın hırdavatçıdan balyoz almayı düşünüyorum.

vistaya sadece bu oyun için geçmeyi düşünüyorum zaten..

• GTA IV 1.0.3ü yükleyemiyorum. NSIS hatarı veriyor. ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 24 Mart 2009; 15:44:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: orkunbjk

GTA IV 1.0.3ü yükleyemiyorum. NSIS hatarı veriyor. ne yapmalıyım?

Gerek kalmadı, yamayı tekrar indirdim çalıştı.
  • quote:

quote:

hayır aynısı, hatta bu konuda oyunu sorun oynayanlardan da almıştım. hiçbirisi olmadı. social club çalıştırdım sorun kalmadı. Zaten şuan son aşamadayım deal veya revenge den birini seçicem. ama iki sonu da görmek istiyorum o yüzden save yedeği alcam.

• Oyuna nekadar optimizasyon yapılırsa yapılsın işlemciniz düşük olduğu sürece bu oyundan iyi bir fps alamazsınız özellikle açık alanlarda. Patchlerle oda içindeki fps 30 lardan 70 80 lere cıktı ama dışarıda açık alandaki fps 25 30 civarında hele bir 2 kaza olay oldumu fps 19 20 lere düşüyor. Buda oyundaki işlemciye büyük iş düşmesinden kaynaklanıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoDRaC

Oyuna nekadar optimizasyon yapılırsa yapılsın işlemciniz düşük olduğu sürece bu oyundan iyi bir fps alamazsınız özellikle açık alanlarda. Patchlerle oda içindeki fps 30 lardan 70 80 lere cıktı ama dışarıda açık alandaki fps 25 30 civarında hele bir 2 kaza olay oldumu fps 19 20 lere düşüyor. Buda oyundaki işlemciye büyük iş düşmesinden kaynaklanıyor

evet aynen öyle Benim Q9300 bile zorlanıyor. 3.0 ghz a oc yapıp öyle denicem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoDRaC

Oyuna nekadar optimizasyon yapılırsa yapılsın işlemciniz düşük olduğu sürece bu oyundan iyi bir fps alamazsınız özellikle açık alanlarda. Patchlerle oda içindeki fps 30 lardan 70 80 lere cıktı ama dışarıda açık alandaki fps 25 30 civarında hele bir 2 kaza olay oldumu fps 19 20 lere düşüyor. Buda oyundaki işlemciye büyük iş düşmesinden kaynaklanıyor

haklısın benim ekran kartı %42 leri felan kullansada işlemci p4 olduğu için
    işlemcinin %100 ünü kullanıyor buda dışarıda kasmalara neden oluyor...

edit:ama belki oyunda bir çok özelliği kapatabilecek bir patch gelirse en azında belki
    az kasmayla oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinaneca -- 25 Mart 2009; 17:59:46 >
  • Patchlı haliyle birkaç SS. Grafikler daha bi canlı.

• quote:

Patchlı haliyle birkaç SS. Grafikler daha bi canlı.

Definition özelliğini kapattın mı sen resimler bulanık gibime geldi.
  • quote:

quote:

Evet kapalı.Açık haliyle çok berbat görünüyor grafikler.
  • quote:

quote:

quote:

Evet kapalı.Açık haliyle çok berbat görünüyor grafikler.

bu sefer de bulanık olmuş.
  • Pack gerçekten adama benzetti oyunu fakat bu seferde oyunun ilk açılış süresi en az 2 katına çıktı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurmurat360x

Pack gerçekten adama benzetti oyunu fakat bu seferde oyunun ilk açılış süresi en az 2 katına çıktı.

evet görevlere girerken de süreler uzamış.
  • bu 1.3 patch i yukledim ben games windows live dan uyelik yapmistim save dosyalarini bulamiorum.
    patch i yukleyince oyunda acmaz oldu. malum file lasim tabi .

denedim 3-5 dene bisiler ama yok calismio savelerim gittimiki
  • quote:

Orjinalden alıntı: bycy

bu 1.3 patch i yukledim ben games windows live dan uyelik yapmistim save dosyalarini bulamiorum.
    patch i yukleyince oyunda acmaz oldu. malum file lasim tabi .

denedim 3-5 dene bisiler ama yok calismio savelerim gittimiki

konuyu okumamışsın hepsi yazıyor yukarda
  • gordum :) sadece dosyalari xp olarak dusunmek gerekti yada sgta arattirdim :)

C:\Documents and Settings\kullanici\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

xp de bu yol uzerindeymis.

ilacida tamam.

saolasin msw
  • Oynayanlar patchi yükledikten sonra herhangi bi işlem yapmadılarmı acaba.? Bizide bilgilendirseniz.?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.