Şimdi Ara

GTA IV Donuyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben bilgisayarıma GTA IV yükledim. Bir sorunum vardı açamıyordum fakat crack olayı ile çözdüm. Buradan duyurulur ; Eğer GTA IV yüklediğiniz halde çalışmıyorsa crack indirin deneyin muhtemelen çalışacaktır.
    Neyse benim sorunum oyun dehşet derecede donuyor. Grafikler güzel oyun başlayana kadar resimler geliyor donma yok. En başta bir sahne var gemi içinde falan oralarda da sorun yok. Fakat orada arabaya bindiğimde 2-3 saniye gidiyor sonra dehşet derecede donuyor. Resmen pixelleri sayıyorum. Lütfen bir çözümü varsa söyleyin.

Bilgisayarımın Özellikleri :
    İşletim Sistemi : Win7 Home Premium 64 bit
    İşlemci : Intel(R) Core(TM) i7-2670QM CPU @ 2.20 GHz (8CPUs), ~2.20 GHz
    Bellek : 8192 MB Ram
    DirectX Sürümü : DirectX 11

Ekran Kartı :
    Ad : AMD Readeon HD 6470M (ATI'yi AMD aldı)
    Yaklaşık Toplam Bellek : 675 MB
    2GB ekran kartı. 5GB'ta kadar çıkıyor. (Paylaşımlı Ekran Kartı)

Anlamadığım şey Call Of Duty MW 3'ü kaldırıyor, Dirt 3'ü kaldırıyor ama GTA IV'da kasıyor. Bir kaç arkadaşım oyun bozuk olabilir falan dediler. (İnternetten indirdim oyunu)
    Yardımlarınız işin teşekkür ederim.

• Sorun ekran kartından kaynaklanıyor malesef kötü bir kart.
  • iyi islemci ram-e kotu kart :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b4ttu -- 19 Ocak 2012; 11:27:29 >
  • xbox360 al torrentden indir oyunlarını kop
  • PS 3 var :D Artık ona alıcaz oyun.
  • Niye kartı kötülediniz bence kartı gayet iyi bi patch yap istersen oyuna ve en düşük ayarlarda oyna crack değiştir ya da oyunu değiştir bunları dene.
  • Ekran kartı giriş seviyesinde. Yani yeni oyunları pek rahat çalıştıracağı söylenemez. Hele de söz konusu GTA IV ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 19 Ocak 2012; 16:06:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.