Şimdi Ara

GTA GÜNCELLEME YAPARKEN 80029564 HATASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
3
Favori
17.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekim 2014 itibariyle aldığım oyun cd sini açınca ben de aynı sorunla karşılaştım ve yukarda yazılan herşeyi denememe rağmen çözüm bulamadım.
    2. update paketini indiriyorum buraya kadar sorun yok ama indirilen paketi kurarken her seferinde %14 e geldiğinde hata alıyorum. ( 800295564 )
    benim gibi problemle karşılaşıp sonradan bu sorunu çözebilen var mı? yoksa online oyun oynayamayacak mıyım :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Gta5'i bu hafta aldım ve takar takmaz online olarak bağlanmak istedim fakat güncelleme uyarısı verdi.Güncellemeyi başlattım 12 adet güncellemeden 10.'sunu kurarken aynı hatayı verdi.Şuan hiçbir şekilde güncelleme yapamıyorum hep aynı noktaya kadar geliyor ve takılıyor.Önce oyunla ilgilibir problemmi var diyerek satıcıya şikayette bulundum sonra baktım psn store arızalı ondandır dedim beklemeye başladım.Bugün psn'e de giriş yaptım fakat hala aynı noktada aynı uyarıyı alıyorum.Online oynamak için aldığım oyunun bunu yapması çok sinir bozucu umarım en kısa sürede hata düzelir.
  • çok uğraştım ve sonunda çözümü buldum. bende de aynu sorun oluyordu. illk önce aldığın oyunun kutusunub arkasına bak. orada bir kutucuk içinde dünya işareti ve bir sayı olur bu sayılar 1, 2 veya 3 olur. 1: amerika yapımı 2:avrupa yapımı 3: asya yapımı seninki kaç numara ise ona göre bir psn açman gerekir. eğer 1 ise amerikan psn hesabı, 2 ise avrupa psn hesabı (almanya fransa türkiye gibi ülkeler 2'ye girer. eğer 3 ise hong kong çin japonya gibi ülkelerin hesabını alabilirsin
    aldığın yeni hesap ile psnye giriş yap. sonra oyuna gir genelde güncelleme var yüklemek ister misiniz diye sorar. yuvarlak tuşuna basark oyunun hikaye kısmına gir. start tuşuna bas menüden online seçeneğine gel. yeni aldığın psn ile giriş yap (1, 2, 3 olayına çok dikkat ederek) güncelleme var indirilsin mi diyecek evet diyerek indir ve sorunsuz inecektir. ben denedim oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar aynı hayayı bf4 update yaparken aldım ama ne yaptıysam çözemedim. En son dayanamayıp superonline turbo satın aldm yine denedim yine olmadı. Forumlara dikkat edince superonline kullanıcılarında olduğunı fark ettim ve gidip ttnet kullanan bir arkadaşımda denedim . Sonuç başarılı hiç hatasız güncelleme yapıldı. Superonline ın serverları ile alakalı sanırım.

• Ben aynı sorunla ps store'a girerken karşılaşıyorum ve 1 haftadır çözemedim. Hep aynı hatayı veriyor(80029564). Kafayı yiycem. Fifa 15 aldım kardeşlikle oynayamıyorum

• Hocam Peki dediğin Ön Yükleme 8 gblik veri hangi klasöre kayıt ediyo nasıl silebiliriz yanlış birşşey silmeyelim sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygzyaman

Selamun Aleyküm Arkadaşlar ,

Bugün gta 5 oynamak için playstation 3'umun basına geçtim cd'ımı taktım oyunu açtım yeni bir güncelleme gelmiş güncellemeyi yüklemeye başladım 80029564 böyle bir hata kodu aldım 7 8 kere tekrar yüklemeyi denedim hala aynı hata kodunu alıyorum sorunuma çözüm olacak biri varsa yardım ederse sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum :)))

Hocam iyi günler bu sorunu çözebildiniz mi? Çözdüyseniz nasıl çözdünüz bana yardım edebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ygzyaman

Selamun Aleyküm Arkadaşlar ,

Bugün gta 5 oynamak için playstation 3'umun basına geçtim cd'ımı taktım oyunu açtım yeni bir güncelleme gelmiş güncellemeyi yüklemeye başladım 80029564 böyle bir hata kodu aldım 7 8 kere tekrar yüklemeyi denedim hala aynı hata kodunu alıyorum sorunuma çözüm olacak biri varsa yardım ederse sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum :)))

Hocam iyi günler bu sorunu çözebildiniz mi? Çözdüyseniz nasıl çözdünüz bana yardım edebilir misiniz?

• Arkadaşlar aynı sorunla karşılaşıyorum. Ne denediysem olmadı psn hesabım japondan açtım, safe modda denileni yaptım, Media Server Connection'ı kapattım,dns değiştirdim ama yok olmuyor 142 mb yukleyip aynı hatayı veriyor %42de . Buarada cihaz ps3 320lik oyun 3.bölge
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.TAH

Arkadaşlar aynı sorunla karşılaşıyorum. Ne denediysem olmadı psn hesabım japondan açtım, safe modda denileni yaptım, Media Server Connection'ı kapattım,dns değiştirdim ama yok olmuyor 142 mb yukleyip aynı hatayı veriyor %42de . Buarada cihaz ps3 320lik oyun 3.bölge

Aynı sorun bendede var ve hala çözümü yok

• Birşey sorcam güvenli modu açtım restore file system dedim gta hala açılmıyor sabahtan beri bunla uğraşıyorum lütfen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: thebestofus

Birşey sorcam güvenli modu açtım restore file system dedim gta hala açılmıyor sabahtan beri bunla uğraşıyorum lütfen yardım

güvenli Mod'da iken 4. seçeneği uygulayın.
  • Arkadaşlar ttnet i olan bir internetle deneyingüncellemeyi benimki öyle çözüldü
  • Ya sokarim böyle ise ben superonline in keyfini mi bekleyeceğim gece gece ne kadar sinirlendirdiler bu işlerden anlayan bir avukat bulup bunlari bi otturmek lazım esasında. İsim yok gücüm yok ttnetli bir internet bulacam oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Superonline çalışanı ve yetki sahibi kişilerden birisi olmama rağmen bu sorunun çözümünü ben de bilmiyorum. Genel olarak Playstation ile herhangi bir sıkıntı yok, sıkıntısız oyun tecrübesi sağlayabiliyorsun. Fakat belli başlı oyunlarda (Fifa, Battlefield, Gran Turismo, GTA) niyeyse bu sorun çıkıyor. Bir sebepten ötürü dosyayı eksik indiriyor ve güncelleme sağlanmıyor. Avukat bulup öttürelim demişsin ama her oyunda bu sıkıntı olsaydı haklı çıkardın ancak; Fifa 15'i gıcır gıcır oynuyorum, F1 akıyor, Uncharted sorunsuz, PSN'den aldığım hiçbir oyunun download süresi 30 dakika üstüne çıkmadı henüz (100 Mbit var evimde) ama bazı oyunlarda hata veriyor. Araştırdığımda da bunu yurtdışında yaşayan ve aynı şekilde çözüm üretemeyen çok kişi olduğunu gördüm. Superonline'ın kullandığı herhangi bir sistem bu oyunlarda bozulmaya sebep oluyor olabilir, yurtdışında aynı sistemi kullanan başka ISS'ler de olabilir lakin bu çakışmayı çözmesi gereken Sony. PS3'ün network ayarlarından MTU'yu 1450 yapmanın sorunu çözeceğine dair bilgilendirme gelmişti vaktinde, bende işe yaramadı lakin deneyebilirsin.

Şikayetvara şikayet oluşturdum ttnet işinin piri bir şekilde çözmüşler bir çözemiyoruz dediler dolaylı olarak. Telefonun internetinden hallettim daha sonra.

• arkadaslar bende guncelleme yaparken hata alıyordum 18 partın 16. partında hata verıyordu bugun gene denedım ve 11 partı sorunsuz ındırdı
  • Yok abi yok olmuyor. Olmuyor. Tek çare TTNet bulmak.

• Güncellemeyi silin tekrardan yükleyin. Aynı sorun PSN Store güncellemesinde olmuştu... epey cevap bulamadım. Sonra güncelleme yüklemesini buldum iptal ettim çözüldü.
  • Arkadaşlar yaklaşık olarak 1 haftadır bende aynı sorunu yaşıyorum

DNS
    PORT DEĞİŞİKLİĞİ
    FORMAT
    TEKNİK SERVİS
    MTU AYARI
    KABLOLU BAĞLANTI

Hepsini denedim olmuyor sadece ttnet bulmak kaldı ama başka bir çözüm yolu bulabilen varmı yardımcı olursanız sevinirim .
  • Onurvirage O kullanıcısına yanıt
    Superonline kullanıyorum. gow asc. ve gt5 te benzer sorun yaşadım. ttnet olan birinden bu updateleri sorunsuz yaptım. DNS vs boşa uğraşmayın derim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.