Şimdi Ara

GTA 5 Texture geç yüklenmesi ve Stuttering sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
16
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> GTA 5 Texture geç yüklenmesi ve Stuttering sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1249 Mesaj
    Arkadaşlar bundan birkaç ay öncesine kadar oyunu sorunsuz çalıştırabiliyordum herhangi bir ayarı değiştirmeden

Fakat Şimdi görev yöneticisinden gta5.exe ye yüksek öncelik vermeden sorun çözülmüyo ve bu işlemi sürekli tekrar etmek gerekiyor sorunu kalıcı olarak nasıl çözebilirim.

Oyun low ayarlarda bile aynı sorunu yaşatıyor. Rockstar a ticket attım fakat bir sürü ıvır zıvır dosya eki istediler dxdiag çıktısı vs tekrar tekrar dosyaları göndermeme rağmen dosyaları gönderin deyip ilgilenmediler. Sorunu yaşayan biri muhakkak vardır siz nasıl çözdünüz yardımcı olun lütfen.

|
    |

Olmayan paramızla, sevmediğimiz insanları etkilemek için ihtiyacımız olmayan şeyler satın alıyoruz. F.C
  • Binbaşı
    1062 Mesaj
    Ekran kartı driver güncel mi birde bilgisayarınız laptop mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Güncel ve evet laptop

|
    |
    Mr.Unstoppable kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Olmayan paramızla, sevmediğimiz insanları etkilemek için ihtiyacımız olmayan şeyler satın alıyoruz. F.C
  • Er
    11 Mesaj
    benzer sorun bende de vardı, windows güncelleme kapalı idi, açtım güncelleme yaptım, bir de oyuna giriş kısmında, beni hatırla ve otomatik gir tiklerini işaretledim, şifresiz olarak oyuna otomatik bağlanıyorum, bu şekilde sorunum çözüldü

Bütün driverlar güncel ise birde güç seçeneklerine bakın denetim masasi - güç seçenekleri - oradan performans moduna alın pc yi yeniden başlatıp birde öyle deneyin. Birde sistem bilginiz nedir?

|
    |
    Cpt. MacMillan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cpu i5 7300hq

Gpu gtx 1050

Ram 8g

Ssd yok

|
    |

• Binbaşı
    1249 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ALLANTOIS1919

benzer sorun bende de vardı, windows güncelleme kapalı idi, açtım güncelleme yaptım, bir de oyuna giriş kısmında, beni hatırla ve otomatik gir tiklerini işaretledim, şifresiz olarak oyuna otomatik bağlanıyorum, bu şekilde sorunum çözüldü
    Biraz dah detaylandırırmısınız hocam tam olarak ne yapmam gerek benim

• Er
    11 Mesaj

GTA ilk açıldığında kullanıcı adı ve şifre yazılan yerin hemen atında küçük karelerin yanında , --remember me-- ve --auto sign in-- seçenekleri var. bunların önünde ki karelere tik koyunca GTA açınca şifre ve kullanıcı adı istemeden direkt giriyor, bu benim sorunumu çözdü
    |
    |
    Cpt. MacMillan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ALLANTOIS1919

GTA ilk açıldığında kullanıcı adı ve şifre yazılan yerin hemen atında küçük karelerin yanında , --remember me-- ve --auto sign in-- seçenekleri var. bunların önünde ki karelere tik koyunca GTA açınca şifre ve kullanıcı adı istemeden direkt giriyor, bu benim sorunumu çözdü
    Anladım hocam o bendede otomatik açılmaya ayarlı.
    |
    |

• Binbaşı
    1249 Mesaj
    Sorunu hala çözemedim.

|
    |

• Binbaşı
    1370 Mesaj
    Çözüm = SSD

Orijinalden alıntı: Omisis046

Çözüm = SSD
    SSD planda var fakat önceden sorunsuz çalışıyordu şimdi neden bu şekilde sorun çıkarmaya başladı onu anlamadım.

• Binbaşı
    1370 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

SSD planda var fakat önceden sorunsuz çalışıyordu şimdi neden bu şekilde sorun çıkarmaya başladı onu anlamadım.

Alıntıları Göster
    Güncellemelerle zamanla daha kötü olabilir.

Orijinalden alıntı: Omisis046

Güncellemelerle zamanla daha kötü olabilir.

Alıntıları Göster
    anladım hocam cevap için teşekkürler
    |
    |

• Binbaşı
    1249 Mesaj
    970 evo plus m2 ye kurdum os ve oyunu hala aynı sorunu yaşıyorum.
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    https://tr.gta5-mods.com/misc/kaplama-sorunu-cozumu-texture-fix Bu link size yardımcı olabilir aynı sorunu yaşayan arkadaşım vardı bunun ile çözmüştü deneyebilirsiniz.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.