Şimdi Ara

GTA 5 Steam aktivasyon sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
31.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quattr088 Q kullanıcısına yanıt
    Bir sitede açıklamışlar aynen kopyalıyorum

"Sorunun bir çözümünü buldum. Gta 5 in kurulu olduğu pc de steam hesabından çıkıyoruz. Farklı bir steam hesabı ile giriş yapıyoruz. Ve burada Gta 5 i aç dediğimiz zaman bu oyunun bu hesaba ait olmadığı ama bunun için izin isteyebileceğimizi belirtiyor. Sonra diğer hesabın mailini kontrol ettiğimizde izin mailindeki linke tıklayarak diğer hesaba oyunu oynama izni vermiş oluyoruz.

Son olarak bu diğer hesaptan oyunu açıp keyi aktif etmiş olduğunuz social club hesabı ile oyuna girebilirsiniz.

Bu arada Steam, Social Club ile ilişkilendirmenin kalıcı olduğunu söylüyor bu yüzden steam ile eşleştirilmiş bir Social club hesabınızı ne yazıkki değiştiremiyorsunuz."
  • Ben sorunu çözdüm, şubat ayında ön sipariş ettiğim GTAV i sildim, steamda profilde mi neydi toplulukta gtaV iade yap diye bir seçenek vardı onu iade ettim, 179tl. ödediğim para cüzdanıma geri verildi tekrar satın aldım, önceki yedeğide geri yükledim GTV i verilen yeni keylede oynaya bastım ve bir baktım oyundayım, şuan oynuyorum arkadaşlar sizde bi öyle deneyin, social clubte yeni üyelik yaratmıştım ondan giriş yaptı eskisinden yapmadı oyuna girerken, fakat 1,300,000$ para oyunda nasıl aktif oluyor onu anlayamadım param yok yani onu da bileniniz varsa siz söyleyin! kolay gelsin...
  • Tam anlamıyla nasıl iade ediceğimizi açıklar mısın?
  • Bir sitede açıklamışlar aynen kopyalıyorum

"Sorunun bir çözümünü buldum. Gta 5 in kurulu olduğu pc de steam hesabından çıkıyoruz. Farklı bir steam hesabı ile giriş yapıyoruz. Ve burada Gta 5 i aç dediğimiz zaman bu oyunun bu hesaba ait olmadığı ama bunun için izin isteyebileceğimizi belirtiyor. Sonra diğer hesabın mailini kontrol ettiğimizde izin mailindeki linke tıklayarak diğer hesaba oyunu oynama izni vermiş oluyoruz.

Son olarak bu diğer hesaptan oyunu açıp keyi aktif etmiş olduğunuz social club hesabı ile oyuna girebilirsiniz.

Bu arada Steam, Social Club ile ilişkilendirmenin kalıcı olduğunu söylüyor bu yüzden steam ile eşleştirilmiş bir Social club hesabınızı ne yazıkki değiştiremiyorsunuz." BU ŞEKLDE ÇÖZÜLÜYOR KOLAY GELSİN HERKEZE
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Ben sorunu çözdüm, şubat ayında ön sipariş ettiğim GTAV i sildim, steamda profilde mi neydi toplulukta gtaV iade yap diye bir seçenek vardı onu iade ettim, 179tl. ödediğim para cüzdanıma geri verildi tekrar satın aldım, önceki yedeğide geri yükledim GTV i verilen yeni keylede oynaya bastım ve bir baktım oyundayım, şuan oynuyorum arkadaşlar sizde bi öyle deneyin, social clubte yeni üyelik yaratmıştım ondan giriş yaptı eskisinden yapmadı oyuna girerken, fakat 1,300,000$ para oyunda nasıl aktif oluyor onu anlayamadım param yok yani onu da bileniniz varsa siz söyleyin! kolay gelsin...

oyunu yeniden aldığınız için artık ön sipariş parası malesef gelmeyecek hocam
  • ben oyunu steamdan almadım arkadaşlar ne yapmam gerekiyo
  • Arkadaşlar Kutulu olarak GTA V aldım

oyunu kurdum Social Club UI çalışmayı durdurdu hatası alıyorum

birde Social Club webde oyunların gözkdüğü yerde yani profil kısmında üstte nick in sağında hiçbir oyun ekli değil yazıyor

butarzbir cenabetliğe maruz kalan varmıdır....

ara ara bişi bulamdım ticket attım daha dönen yok

töbe edicem birdaha orjinal oyun almıyacağım
  • bir mesajı olan arkadaşlar google aranan kelimeleri yazıp siteye hit çekmeye çalışıyorlar dh hiç yakışmıyor,neyse arkadaşların dedikleri çözümler işe yarıyor kolay gele
  • Arkadaşlar ben oyunun orjinalini aldım halde aktivasyon kodunu girdim birşeyler yükledi, oyunu açmak istediğimde uzunca bir yazı çıktı altında cancel retry ve open link şıkları vardı. Lütfen yardımcı olun. Bununla ilgili konu açtım ama sizinde bildiğiniz bişey varsa yardımcı olun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volki797979 -- 21 Nisan 2015; 16:22:21 >
  • Bende de aynı sorun var , rockstar games kodu ile aktivasyon yaptım siteden .indirirken bende de cd key istedi yazınca kullanılıyor dedi aynen bu durumu acıklayıcı bir şekilde rockstar a ilettim bakıyorlar. ama bana oyalıyorlar gibi geldi
  • Berkayk37 B kullanıcısına yanıt
    ticket ne oluyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.