Şimdi Ara

GTA 5 PS3 TÜRKÇE YAMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
4
Favori
29.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ps3.prf dosyasını bılgısayara atarken 586 mb da takılıp kalıyor. büyük ihtimalle kurulum dosyasını bahsettiğiniz şekilde sildiğim için bu sorunla karşılaşıyorum. kırılmış ps3 kullanıyorum. oyun açılmıyor. ne yapmam lazım yardım edermısınız.
  • Spartan_61 kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım.bende gta v yüklü yamayı nasıl kurarım.
  • Bu yamanin kirilmamis ps3 için olanı yapıldı mi
  • ps3ümün yedeğini modlayıp deneyeceğim bu yamayı idps olduğu için konsolun korumalı alanına erişimim mevcut
    not:ofw 4.81
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernestchee21

Bu yamanin kirilmamis ps3 için olanı yapıldı mi

kırık olmayan ps3 e türkçe yama yapılamaz. sadece oyunu süren firma patch ile getirebilir. onuda yapmazlar. zaten öyle bir şeyi yapan bir oyun daha olmadı.
  • tereLLeLLi kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam oyun ciktiginda türkçe dil yoksa ithal eden sirketler almayacağını belirtse eşek gibi yaparlardi ama ne şirketler böyle yapar ne de bu saatten sonra rockstar games
  • Kardeşim yaptığın yama süperdi artık ps4 de uyarlasın çünkü artık ps4 ler kırıldı bu türkçe yamayı ps4 uyarlarsan çok güzel olur

http://www.ps4oyun.com/ps4-kirma-ve-oyun-yukleme-oyun-secme-bolumu/

Verdiğim adresten bi bakabilirsin site güvenilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER BIG SCORE GOREVINDE DEPOYA GITTIGIM ZAMAN SARI NOKTADA DURUYORUM VE OYUN VE GOREV ILERLEMIYOR NER YAPMAYLIYIM KAÇIŞ ICIN 3 ARABAYI DAS TRENIER DAN INDIRDIM ONDAN MI ACABA
  • Trevor ın bir görevinde limana gidiyorsunuz orda foto çekip bir çantayı çalıyorsunuz ondan sonra eve gelip yeni görev vermesi gerekirken hata veriyor yamayı kullanmayın çok sıkıntı çektiriyor %26 save kısmı hatalı
  • Abi iyi güzel de ben televizyondan oynayabiliyorum bu gerekli dosyaları nasıl atacaz ps3 bilgisayara mı bağlıyacağız
  • Abi iyi güzel de ben televizyondan oynayabiliyorum bu gerekli dosyaları nasıl atacaz ps3 bilgisayara mı bağlıyacağız
  • MB-turk kullanıcısına yanıt
    İlk önce ps3 ün kırık olması lazım.Gerekli dosyaları usb ye atıp ps3 e takıp multimandan aynı oyun dosyalarını değiştiriyorsun

• Yamada sıkıntı yok ama oyunu açarken görüntü kalibrasyonunda oyunum donuyor çözüm varmı acaba?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.