Şimdi Ara

Gta 5 görev gelmiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
245.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AYRICA YEŞİL ALANLARI GÖREMİYORSANIZ SANAYİ BÖLGESİNE DOĞRU GİDİN. HANİ ÇÖP KAMYONU ÇEKİCİ KAMYONUNU PARK ETTİĞİNİZ YER VE CİVARI SONRA HARİTADAN DİĞER YEŞİL BÖLGE OTOMATİK OLARAK ÇIKIYOR ZATEN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardankardanadam

merhaba ben tam 2 haftadır bir kısma takıldım geçemiyorum %49 dayım haritada sadece T harfi var ve sanırım bu da trevorun yeni evi (striptiz klubunun yanında) ancak eve giremiyorum sanırım birşey yapmam gerekiyor ama seçeneklerde mission bile yazmıyor. hangi karakteri alırsam T harfi onun rengine dönüşüyor. yani anladığım kadarıyla o T görevini herhangibir karakterle yapabiliriz. resimleri de ekliyorum

Ben de burada kalmıştım ama google amcayla buldum, şu striptiz kulübündeki perdeden geç, sonra sarı kapı gelecek oradan geç, sonra da kırmızı kapıdan gir, diğerleriyle içeride görüşeceksin, oradan devam göreve...

• EVET ARKADAŞLAR GTA V BUGÜN İTİBARİYLE BİTİRMİŞ BULUNUYORUM. OYUN İYİ HOŞ GÜZEL FAKAT ORJİNAL ALINIRMI ALINMAZMI TARTIŞILIR. SAÇMA SAPAN BİR FİNALİ VAR. OYUN İÇİNDEKİ BAZI GÖREVLER FİNALDEN DAHA ZOR . AMA HER NE OLURSA OLSUN MİCHEALIN AİLE YAŞANTISI ÇOK HOŞUMA GİTTİ. FEDAKAR BİR BABA.AİLESİNİ GERİ TOPLAYARAK HUZUR İÇİNDE YAŞAMAYA BAŞLADILAR. TREVOR EN SONUNDA CİNSİYET DEĞİŞTİRDİ. FRANKLİNDE EVLENDİ. LESTER MALI ARTIK PLAN YAPMAYI BIRAKTI. JİMMY VE TRECASER BABALARINI BİR DAHA ÜZMEMEK İÇİN SÖZ VERDİ. MİCHEL'DA AMANDA'YA SÖZ VERDİ. ARTIK ONU KIRMAYACAK. ANLAYACAĞINIZ BU OYUNDA BÖYLECE BİTTİ ... 5 SENE SONRA ALLAHTAN BİR MANİ ÇIKMAZ İSE GÖRÜŞÜRÜZ .
  • gençler kaçış arabasında hangi arabayı alacaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahur

gençler kaçış arabasında hangi arabayı alacaz?

4 kapili alelade herhangi bir sedan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    aldım yine olmadı peki nereye götüreceğiz (sağol)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: bahur

gençler kaçış arabasında hangi arabayı alacaz?

4 kapili alelade herhangi bir sedan.

bende maskeleri falan aldım ama bi türlü başlatamadım görevi araç çalıp bi yere çekiyorum aramayı açtığımda çıkmıyor normal görüşelim etkinlik yapalım diyor ?
  • Ben maske falan almadım henuz ama hicbir karakterde gorev gostermiyor.Araba aldim dağa çektim , otoparka cektim , ev aralarına cektim ve bunu her karakterde yaptım maalesef aradigim zaman adece hang out secenegi bulunuyor.En son minisub ondan oncede The Multi Target Ass. gorevini yaptım yardim bekliyorum.

• Cozumu bilen yok mu ? Yoksa yeniden baslicam oyuna

• quote:

Orijinalden alıntı: gogo_0606

HARİTADA İKİ ADET YEŞİL ALAN VARDIR. BU ALANLAR ARINDIRLIMIŞ BÖLGEDİR YANİ SİZİ TAKİP EDEN KİMSE YOKTUR. ÖNCELİKLE HER İKİ YEŞİL ALANADA GİDİN O BÖLGEDEN BULACAĞINIZ 4 KAPILI BİR JEEP İLE KUYTU BİR YERE PARK EDİN. YUKARI OK TUŞU İLE TELEFONU ÇIKARTIN VE MİCHEALI ARAYIN .ANCAK ARAMADAN ÖNCE DAHA ÖNCE HONGOUT GİBİ YAZI YERİNE ÜSTE DURAN YAZIYI SEÇİP ARAYIN. BU DURUMDA İKİLİ TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPMIŞ OLACAKSINIZ. ARDINADN TÜM GÖREVLER AÇILIP MASKELİ BEŞLER GİBİ MASKELERİ TAKIP SOYGUNA BAŞLIYACAKSINIZ. FORUMDA YENİYİM BU DURUM ÜZERİNDE ÖNCELERİ BENDE ÇOK UĞRAŞTIM BUNUN BİR İNSALIK VAZİFESİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN KAYIT OLUP SİZLERE ANLATTIM HEPİNİZE İYİ OYUNLAR .

Süpersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Asimptot

En son kaldığın görevin ismini yazarsan yardımcı olabilirim.

hocam ne yaptıysam görev gelmiyor, 23. görevi yaptım, 24 . görevi nasıl alacağım bilmiyorum, çıkmıyor bir türlü .
    yaklaşık 4 gündür her karakterle oynuyorum ama yok yok yok
  • Hocam bnde oyunun %66.5 bitirdim en son paparazi çocuğu öldürdüm fraklin sonra yine görev yok ortalıkta sadece gezinti haritada sadece f var fraklinin evin üzerinde diğer trevor ve mıcheldede görev yok yeşil alanada geldim özel araç çaldım yine 4 kapılı geçen soygunki gibi tel rehberinede conferance aradım bulamadım oyun tam anlamıyla klit yol göstericek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim
  • ben playstatıonda oynuyorumda yüzde 60 da bitmesi lazım heralde nerden bakıyoruz ona yüzde kaç olduguna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurca

Hocam bnde oyunun %66.5 bitirdim en son paparazi çocuğu öldürdüm fraklin sonra yine görev yok ortalıkta sadece gezinti haritada sadece f var fraklinin evin üzerinde diğer trevor ve mıcheldede görev yok yeşil alanada geldim özel araç çaldım yine 4 kapılı geçen soygunki gibi tel rehberinede conferance aradım bulamadım oyun tam anlamıyla klit yol göstericek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

bende paparazzi çocugu motorla takip ederek öldürdüm ama benim anlamadığım bu yan görevdi soru işaretine giderek yapmıştım. sanırım aynı yerde kitlendik hocam. çözüm bulursanız yazar mısınız buraya kimse yardımcı olmuyor ayıp ediyorlar

• Oyunu save yaparken save dosyasının üzerinde yazıyo.
  • Ya bn s den sonraki görevi bulamıyorum bna yardimci olun

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurca

Hocam bnde oyunun %66.5 bitirdim en son paparazi çocuğu öldürdüm fraklin sonra yine görev yok ortalıkta sadece gezinti haritada sadece f var fraklinin evin üzerinde diğer trevor ve mıcheldede görev yok yeşil alanada geldim özel araç çaldım yine 4 kapılı geçen soygunki gibi tel rehberinede conferance aradım bulamadım oyun tam anlamıyla klit yol göstericek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

Hocam bende sizlerle aynı sorunla karşı karşıyayım 2 gündür saçma sapan yan görevler yapıyorum onlarıda bitirdim sanırım miachael ile aşağıda linkini vereceğim videonun 19.dk'sında başlayan görevi yapmam gerekiyor ama haritada görev falan gözükmüyor ne yapmalıyım

https://www.youtube.com/watch?v=S-D682lN88Y&list=PLwgSkWCmg8exQ0rsmAhPlMnjqTRMBCtIP&index=5

• Arkadaşlar bir yerde takıldım lütfen birisi yardımcı olsun. Mucevher soygunu gorevini bitirdim ancak soygun falan olmadı. Görev bitti haritada franklinin evi F var iki de ? işareti var . Onlara gidiyorum hic bişe olmuyor. Franklinin evine gidiyorum return franklin mission start diyor ama frankline falan da geçilmiyor. Lutfen bilen varsa yardım etsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENDEDE MİCHAELİ ARAMAYA GELİYORUM TAKIL YAZIYOR NE YAPMAM LAZIM BİLEN AVRMI
  • Bende oyun %9.8 i tamamlandı trevor açık değil micheal e geçince Hs diye bişey geliyo ama gidemiyorum başka görevde gelmiyor ne yapmam lazım ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.