Şimdi Ara

GTA 5 GAMEPLAYLER SIZDI (YENİ BİLGİLER BURADA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
727
Cevap
7
Favori
18.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.ps4-tr.com/gta-5-baslangic-videosu/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 16 Eylül 2013; 10:55:33 >

• İyimis ayni gta iv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçek olabilir değil gerçek bu zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 12 Eylül 2013; 7:54:36 >
  • İşte gerçek tamamen ve harika
  • Grafikler çok iyi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir,iki idiot yüzünden GTA bölümü uçmuş.......
  • neden videolar kısa
  • videolar gerçek gtatürkde yayınlandı bende ordan gördüm
  • micheal evi grafği cok iyi
  • Duplex ve imars zaten oyunu çalıştırdıklarını söylemişti. Yakın zamanda korsana düşer artık.
  • videoların kısa olması beni şühelendiriyor açıkçası... oyun eline geçince uzun uzun videolar çekmek varken niye kısa kısa teaser şeklinde video koymuşlar anlamadım fake olma ihtimali yüksek... yine de oyun çıkınca bakarız sahneler aynımı ozmn karar veririz
  • Bekliyoruz
  • Ağzımın suları şelale oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

videoların kısa olması beni şühelendiriyor açıkçası... oyun eline geçince uzun uzun videolar çekmek varken niye kısa kısa teaser şeklinde video koymuşlar anlamadım fake olma ihtimali yüksek... yine de oyun çıkınca bakarız sahneler aynımı ozmn karar veririz

Ondan değil yüzde %99.9 sileneceği için uğraşmıyor millet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

videoların kısa olması beni şühelendiriyor açıkçası... oyun eline geçince uzun uzun videolar çekmek varken niye kısa kısa teaser şeklinde video koymuşlar anlamadım fake olma ihtimali yüksek... yine de oyun çıkınca bakarız sahneler aynımı ozmn karar veririz

aga, silmek isteyen 45 sn. lik video yu da siler, 10 dk.lık video yu da? öyle değilmi? hani bu tip işlerden pek anlamam prosedür böyle değilmi?

• fake mi kaldı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

aga, silmek isteyen 45 sn. lik video yu da siler, 10 dk.lık video yu da? öyle değilmi? hani bu tip işlerden pek anlamam prosedür böyle değilmi?

Bak şimdi şikayet geldiği an YouTube silecek videoyu. Oraya 10 saniyelik videoda koysan, 20dk'lık da koysan yasal olmadığı için silinecek.
    Bu şartlar altında sen olsan uğraşır mısın video çekmeydi, işlemeydi, yüklemeydi?

Yani maksat bakın ben oynuyorum diye gösterebilmek. Yoksa walkthrough bile çeker koyarlardı şimdiye kadar.

• 1 saat sonra oyunun nete düşeceği söyleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 12 Eylül 2013; 9:56:20 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.