Şimdi Ara

GTA 5 Düşük FPS Problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç ay öncesine kadar GTA 5'i korsan oynuyordum, geçen hafta satın alıp oyunu indirdim. Fakat oyun garip bir şekilde FPS problemi yaşatıyor. Ayrıca GeForce Exp'te "Sisteminiz uygun olmadığından optimize edilemiyor." Gibisinden şeyler yazıyor, korsan oynarken bu problemler yoktu. Tüm sürücüleri güncelledim, Nvidia'yı komple silip tekrar kurdum, BIOS'u bile güncelledim, belgelerimdeki "settings" dosyasını sildim, yapmadığım işlem kalmadı ama problem bir türlü sonlanmadı... Önerisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ekran kartın ne hangi ayarlardasın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

ekran kartın ne hangi ayarlardasın?
    940MX 4GB, Her şey Medium ama deli gibi drop oluyor ve 45'in üstüne çıkmıyor. Daha öncesinde ise Her şey highta sabit 50-60 fps alıyordum.
  • high kaldírsada hos olmaz bosuna laptop'u zorlama.
    Kapalı değilse bloom,grass,supersampling,shadow motion blur ayarlarını kapa veya azalt.
    Eğer 5- 6 aydan fazla laptopu temizletmediysen temizlet içi tozlanıyor baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 21 Mart 2019; 8:15:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

high kaldírsada hos olmaz bosuna laptop'u zorlama.
    Kapalı değilse bloom,grass,supersampling,shadow motion blur ayarlarını kapa veya azalt.
    Eğer 5- 6 aydan fazla laptopu temizletmediysen temizlet içi tozlanıyor baya
    Hocam aldığımdan beridir bakımını yapmadım. 3 yıl oluyor bu, termal macun yok olmuştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Men of Letters kullanıcısına yanıt
    ozaman normal performans düşmesi gaming laptorlarda 6ayda bir bakım şart seninki yine iyi dayanmış ekran kartın biraz güçsüz diye.
    yazın acı çekip ana kart/ekran kart islemci yanmasıda olabilir bence şimdiden götür havalar 40derece olmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 21 Mart 2019; 10:45:34 >
  • Direct X 11'i 10.1 ya da 10.0 yap. Görev yöneticisinden GTA 5'in işlem önceliğini yüksek yap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.