Şimdi Ara

GTA 4 sorunu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Benim Adım Mert Bir Sorunum Var Herşeyi Size Tek Tek Anlatıcağım..

Şimdi Ben Gta 4 Yükledim Kasıyodu Baktım burda nvidia denetim masasından böle yapın şöyle yapın dediler
    tamam ama nvidia denetim masası yok ! hemen google la şöyle yazdım ' Denetim Masam Yok ' Sonra Baktım Site Var Bitane Denetim Masam YOK ! girdim en alt tarafa indim demişki:

Beyler Ben Bu Sorunu Çözdüm Başlata Aygıt Yöneticisi Yazın Ordan Görüntü Bileşenlerine girin Özellikler Diyin Sürücü Daha Sonrada Sürücüye Geri Dbu ön Diyin Sonra Sağ Tıklayın Olur Dedi Lanet Olsun Olmadı.

Şimdi Sorunum Ne ?

Sorunum Şu Devre Dışı Bıraktım Ekran karardı bataryadan çıkardım açtım bilgisayar ekranı hayvan gibi büyümüş
    gta 4 e bastım d3d error diyor reboot your sistem diyor baktım ekran kartı yetersiz nasıl olur oyunu açtım HATTA
    2 görev bitirmiştim sonra tekrar açıyım dedim STANDART VGA BAĞDAŞTIRICISI diye bişey çıktı devre dışı bıraktım daha da büyüdü sonra bir seçenek daha vardı NVIDIA GeForCe 520M diye Onu Devre Dışı Bıraktım Olmadı Birşey Böyle Sinirlenince karıştırdım onu devre dışı bırak falan yalnız sadece o 2 seçenekle oynadım
    birde şöyle birşey var o adamın dediğini yapmadan önce VGA BAĞDAŞTIRICISI seçeneği yoktu intel vardı
    NVIDIA Geforce 520M de sürücüye geri dön seçeneği kapalıydı bende nvidia yı geri dön yaptım olaylar böyle oldu şimdi napmalıyım ? lütfen sizlere yalvarıyorum bana bir çözüm bulun sırf bunun için üye oldum lütfen yardım edin!

Başınızı Ağrıttıysam Özürdilerim Napalım İnsanlık Hali Üzgünüm
    Bu Arada Formatdan Başka Çare Arıyorum

İyi Forumlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• http://www.nvidia.com/drivers

adresi üzerinden gerekli seçimleri yaptıktan sonra sürücünüzü kurabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Öncelikle Özürdilerim.
    dediğiniz siteye girdim ama manuel olarak yapmadım otomatik taratırdım olmadı sürücü yüklemeniz gerekiyor dedi.manuel olarak baktım yoktu yani nası diyim nvidia 700m serisi notebook diyodu
    gtx bişeyler dedi benimki gt di yoktu kısacası otomatik yaptım kabul ettim yükledim sürücü yüklemeniz gerekiyor diyor.
    Özür dilerim şöyle diyormuş Önce Bir İntel Sürücüsü Kurmalısınız

Napıcam Ben Çok Korkuyorum
  • Bilgisayarın chipset sürücülerini yükledikten sonra ekran kartı sürücüsünü kurmayı dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.