Şimdi Ara

Gta 4 sistemimi tam kullanmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar ben gta 4 ü çok seviyorum ama sistemimin güçlü olmasına rağmen gta 4 tam anlamıyla sistemimi kullanmıyor sistem:

işlemci:İntel core i7 Cpu Q720 @1.60 ghz (8CPUs) 8 çekirdekli.

Ram:4096 ddr3 mb

Ekran kartı:NVIDIA GeForce GT335M HARİCİ 2 GB

ekran kartı güncel directX 11 gta 4 işlemciyi full ayarlarda %37 ram full ayarda %47 ekran kartı full ayarda %56 ama fps 13 herkes gta 4 işlemciye yükleniyor diyor ama bende tam olarak kullanmıyor sınır falanmı var bi yardım edin! not:1.0.3.0 patch kurulu 1.0.4.0 patch da kurdum ama bi etki etmedi 1.0.7.0 patch da çalışmıyor işletim sistemi windows 7 ultimate 64 bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fshcx -- 31 Temmuz 2011; 13:40:58 >

• cevap yokmu lütfen bi siteden fps patch adlı bişey indirdim 13 fps den 26 fps ye yükseldi bu sistemle 40-50 fps oynamam lazım bi çözüm söyleyin lütfen
  • lütfen o kadar kişi bakmış çözümü bilen birisi yokmu :S
  • Ekran kartının biti kaç ?

64, 128, 256, 348 ?

İşlemcinin hızı çok düşükmüş be :S 8 Çekirdekli olması bişeyi değiştirmez 1.60 :(
  • ekran kartı 128 bit bu arada i7 işlemci en son çıkan işlemci dir daha yenisi varmı bilmiyorum i serisinde 1.60 ın 1.40 ın önemi yok :D 8 tane 1.60 gibi düşün :D
  • Windows 7 berbat bir işletim sistemi oyunlarda. Çok sorun yaratıyor. Windows 7'den şüpheliyim.
  • windows 7 bana göre en iyi işletim sistemi 2-3 yıla kalmaz xp sp3 vesaire piyasadan kalkıcak oyunlar windows 7 ve vista istiyecek bana göre sisteminiz iyiyse windows 7 kötüyse xp kullanın windows 7 benim pcde boşta 1.2 gb ram yiyor :)
  • Neden herkeste çok yiyor anlamıyorum. Bende de 64 bit Ultimate var ama boştayken 800-900 mb arası yiyor. İnanmazsanız resim koyayım.
  • benim pc de arka planda çalışan 3 adet virüs programı baska programlar da var ondan bazen 1.5 gb bile harcadığı oluyor birde görüntüden fln kısmıom en iyi kalite icin ayarlıyom :D ee ne demişim cimrilik etme formatı yeme :D:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.