Şimdi Ara

GT02A GPS takip cihazı 14.45 dolar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
6
Favori
3.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayitli gorunuyor sorun yok :( nerde yanlis yapmiyorum anlamadim
  • SoNeRCT kullanıcısına yanıt
    19gps.nete girdin mi? yani adamın verdiği siteye.
  • ShadyMM kullanıcısına yanıt
    girdim 4 cihazıda tanımlamıs ama ordada offlene gorunuyor cihazlar sifre değitirdinmi dedi bana satıcı ama değiştirmedim 4 cihazdada hata veriyor gonderdıgım mesajlara siz nasıl yaptınız kurulumlarını
  • arkadaşlar iphone ile gönderdiğim icin olmuyormus simdi mesajlara yanıt veriyor sorun yok amahttp://www.19gps.net tanımlamak icin mesaj olarak ne göndermem gerekiyor suanda aktif görünmüyor
  • yaptım arkadaslar tesekkurler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNeRCT

yaptım arkadaslar tesekkurler :)

geçmiş olsun

performansa göre ben de almayı düşünüyorum
  • Tamam bilgi veririm suanda iyi gibi
  • Arkadaşlar hayırlı günler bu cihazda bende aldım ama nasıl kuruluyor nereye mesaj atıyorum nereye ne yazacagızm bilmiyorum cihazı taktım çalışıyor siteye giriyorum kullanıcı adım veya parola ne onu da bilmiyorum parola yanlış diyor satıcı bizi bir yere mi ekliyor sistem nasıl çalışıyor beni bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: remzi_besyo

Arkadaşlar hayırlı günler bu cihazda bende aldım ama nasıl kuruluyor nereye mesaj atıyorum nereye ne yazacagızm bilmiyorum cihazı taktım çalışıyor siteye giriyorum kullanıcı adım veya parola ne onu da bilmiyorum parola yanlış diyor satıcı bizi bir yere mi ekliyor sistem nasıl çalışıyor beni bilgilendirirseniz sevinirim.

yukarıyı oku, zaten 100 sayfalık bir konu değilki

• 100 sayfa yazmıyor fakat ben url yazdım mesaj yolladım hatta hiçbirşey olmadı. Hatta internet dk veya mesaj paketi mi olmalı en basiti veya lira mı olmalı? Sistem nasıl işliyor.

• ürün gelince telefona once yeni aldıgınız hattı takın sonra cihaza takın ondan sonra satıcının sıze verdiği 19gps sitesine kullanıcı adınızı ve sıfrenızı girin siteye cihazı tanımlamak icinde su mesajı atın server,şifreniz,0,ip adresi (45.195.54.44 örnek ).,port adresini yazın (8054 ornek ),0# mesajını atın işlem tamam :)

server,666666,45.195.54.11,8054,0#

telefon android plmalı iphone mesajlarına eror veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNeRCT -- 23 Ocak 2017; 11:27:56 >
  • arkadaşlar cihaz kaç volt kaç amp ile çalışıyor ona göre adaptör uydursak araca bağlamak mümkünmüdür ?
    mesela bagaj kapağına saklansa iş görür mü ?
  • Cihazı nasıl imeil atacağız acaba bilgisi olan varmı, elimdeki cihazın Activision tarihi 05.06.2016 yazıyor, online sayfasından girdim baktım, mesaj atıyorum cevap vermiyor, Sanırım İmeil kaydı istiyor, kolonlama nasıl yaparız lütfen acil yardım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Bir satıcı ile görüştüm, imeiyi değiştiririz diyor göndermeden önce yani sorun yok.

Tek sorun içine takılacak simkartın aylık ücreti.

Satici IMEI numarasini istediginiz gibi ayarlayip gonderdi mi ?

SMS bazli kullanacaksaniz, BIMCELL gibi bir operatorden cok uygun fiyata SMS yada Internet paketi alip kullanabilirsiniz.

1-2 gb'lik paketler yeterli gelecektir diye dusunuyorum
  • Imei atmayi kendi imkanlarimizla yapabilirmiyiz ? Daha once galaxy s2 ye atmistim az çok alakam var yani bu işlerle yontemi varsa yapabilirim diye düşünüyorum.

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    herzaman bir yöntem var hocam fakat satıcınıza bunu bilmediğinizi ica edersenizde yardımcı olacaktır
  • jeansteam kullanıcısına yanıt
    Imei kaydi mevzusunu nasil çözeriz? Bugun elime ulaşti daha yeni

• jeansteam kullanıcısına yanıt
    Link
    Ürün Bu hocam Gearbest ten almıştım
  • ben TK905 aldım çinden mesaj atınca konum geliyor ama canlı izleme yapamıyorum cihaz offline görünüyor. anlayan var mı bu işlerden ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.