Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <=== (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
14
Favori
100.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ana bant sürümü:İ9000XXJVS
    karnel:2.6.35.7-I9000XXJVS-CL565837 se.infra@SEP-73 #2
    yapım numarası:GINGERBREAD.XXJVS

selamlar ben bu sürümü yükleyeli 1 kaç hafta oldu ama ufak tefek şikayetlerim var. bazen her hangi bir yerden çıkmaya çalışırken ekrana kapamaya zorla mesajı çıkıyor ve 1 kerede telefonum tamamen kapandı ekran karardı açalmadı pili söküp tekrar taktım ozaman açıldı.sizde ne sorunu olabilir yoksa romların uyuşmazlığımız var??? çok teşekkürler
  • Arkadaşlar soruma cevap alabilecekmiyim acıkcası bilmiyorum.genelde cevap gelmiyor.sormak istediğime gelince.Ben telefonu gold bilgisayardan aldım.bildiğiniz üzeri yeni orjinal sürüm cıktı.Ama kies ile bağlandığımda cihazınız kies aracılığı ile yazılım yüklemeye izin vermiyor diye bir ibare cıkıyor.Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim.Orjinal bir yazılım yuklemek istiyorum.odin ile yükleme yapmak istemiyorum.Cukbu bu tarz cıhazları acıkcası pek bilmiyorum.LÜtfen bana acıl yardım.

Birde daha önce cihazıma bir yükleme yapmadım orjinal 2.2.1 yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expe -- 10 Kasım 2011; 21:41:30 >
  • arkadaşlar benim galaxy s te yazılar piksel piksel görünüyor.bir internet sayfasında yada mesaj yazarken yazılar hiç keskin değil.acaba bunun çözümü var mı ?yada tüm galaxy s lerde böyle mi ?
  • tam anlayamadım.
  • 3-4 Gün önce sorunsuz kullandığım GPS şimdi uydu ile bağlantı kuramıyor sorun nerededir? lisanslı Ndrive da google haritalarında ve sports tracker'da denedim 3ün dede bağlanamadım.

2.3.3 gingerbread ,XXJVK ,2.6.35.7 kernel sürümü

yardımcı olursanız sevinirim.
  • Merhabalar/ Galaxy S v'brantima aldigim (i9000 icin) kulakligi taktigimda sadece kulaklik isaretini goruyorum, i phone kulakliginda sorun yok. ayrica bendeki kullaklik iphonedada sorunsuz calisiyor. ben anlam veremedim. miui rom kurulu. daha once basina gelen oldumu acaba? ayrica kulaklik uzerindeki tus gelen aramaya cevap veya konusmayi sonlandirmayi yapmioyor. muzik dinlerken kulaklik uzerindeki tusa basarsam bu sefer stero ses alabiliyorum. diger turllu cok boguk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote01

Merhabalar/ Galaxy S v'brantima aldigim (i9000 icin) kulakligi taktigimda sadece kulaklik isaretini goruyorum, i phone kulakliginda sorun yok. ayrica bendeki kullaklik iphonedada sorunsuz calisiyor. ben anlam veremedim. miui rom kurulu. daha once basina gelen oldumu acaba? ayrica kulaklik uzerindeki tus gelen aramaya cevap veya konusmayi sonlandirmayi yapmioyor. muzik dinlerken kulaklik uzerindeki tusa basarsam bu sefer stero ses alabiliyorum. diger turllu cok boguk.

Kulaklığın jack'ının telefona iyi oturduğuna emin olun. Bu tip sorunla karşılaşan herkes, Jack tam oturunca sorunlarının kalmadığını yazıyorlar.
  • Gayet memnun kaldım buradaki açıklamaları okuyunca. SGS2 ile mutluydum ama artık, daha da mutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: teote01

Merhabalar/ Galaxy S v'brantima aldigim (i9000 icin) kulakligi taktigimda sadece kulaklik isaretini goruyorum, i phone kulakliginda sorun yok. ayrica bendeki kullaklik iphonedada sorunsuz calisiyor. ben anlam veremedim. miui rom kurulu. daha once basina gelen oldumu acaba? ayrica kulaklik uzerindeki tus gelen aramaya cevap veya konusmayi sonlandirmayi yapmioyor. muzik dinlerken kulaklik uzerindeki tusa basarsam bu sefer stero ses alabiliyorum. diger turllu cok boguk.

Kulaklığın jack'ının telefona iyi oturduğuna emin olun. Bu tip sorunla karşılaşan herkes, Jack tam oturunca sorunlarının kalmadığını yazıyorlar.

jak tam oturuyor.

• Galaxy S deki allahın belası iğrenç Turkcell romundan nasıl kurtulabilirim? kiesden yapılmıyor malesef
    ne bu ya tekel gibi Turkcell rom ile kullanmak zorundamıyım, diğer bir sorum da bu cihazların Turkiye garantili olanlarının hepsinde turkcell rom mu var ? normal kies uzerinden update edilebilecek bir cihaz satılmıyor mu?
  • "odin ile rom yükleme" google da bu şekilde arama yaptığında gerekli her türlü bilgiye ulaşabilirsin...
  • Bilgi İçin Sağol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: grcim

Galaxy S deki allahın belası iğrenç Turkcell romundan nasıl kurtulabilirim? kiesden yapılmıyor malesef
    ne bu ya tekel gibi Turkcell rom ile kullanmak zorundamıyım, diğer bir sorum da bu cihazların Turkiye garantili olanlarının hepsinde turkcell rom mu var ? normal kies uzerinden update edilebilecek bir cihaz satılmıyor mu?

2.3.5 XXJVT rom u yuklersen kurtulursun. Kiesle olmaz odinle yuklemen lazım. Forumda odinin kullanımı var Galaxy S ana konuda ordan bakabilirsin.
  • arkadaşlar acil yardım galasy s1 rom yükleyemedim. odini rootu ve js5 i indirdim odini açtım, pda dan js5 i açacaktım görünmedi . tüm dosyayı göster seçeneği yok alttaki bölümde
  • xda dan aldıgım 4.0.3 romunu kurdum ufak tefek yazılımsal sorunlar var gözle görülen hafif takılmalar mevcut hafıza kartındaki mp3 leri kendi müzik çaları bulamıyor, ram kullanımı cok güzel gingerbang den daha az kullanıyor yüz tanıyarak tus kilidi açma var , ısık sensoru calısmıyor bende onun dısında msj programını begenmedım go sms kurdum
    perfornmans 2.3.6 dan 2750 alan cihaz 4.0.3 te 3075 arası bişi aldı

cihaza bunu kurduktan sonra tavsiyem root unstaller ile gereksiz kullanmadgnz seylerı kaldırmanız , bugun gun boyunca test ettim
    kullanılabilir seviyede

usb den dosya atarken ufak bi sorun cıkardı sadece

ben 2.3.6 üzerine kurdum sorun olmadı

sorusu olan arkadaslar varsa pm atabilr
  • Merhaba Gürol Bey. İzniniz olursa ilk sayfadaki içeriğin genel kısmını ( diğer Galaxy telefonlar için de geçerli olan bölümleri ) açmış olduğum Galaxy S2 SSS konuma ekleyebilir miyim?

Teşekkürler, iyi forumlar.
  • Samsung Galaxy S 2.3.6 GINGERBREAD XXJVU 29.12.2011

Yenilikler...
    Face Unlock
    Galaxy Note kilit ekranı
    Galaxy S2 Video Editor
    Video çekerken aynı zamnda resimde çekebilisiniz
    Daha hızlı internet tarayıcısı
    Daha iyi ram kullanımı

samfirmware.com

http://hotfile.com/dl/140301534/be8872c/I9000XXJVU_I9000OXAJVU_OXA.rar.html

ben kullanıyorum arkadaslar tavsıye edebilirim güzel calısan bir rom olmus isterseniz semaphore kernelle de root olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 8 Ocak 2012; 19:38:08 >
  • Arkadaşlar ben telefonumu froyo 2.2 den gingerbread 2.3.6 ya yükseltim ve ara sıra şu sorunla karşılaşıyorum.son arananlar listesi (kayıtlar) menüsüne girmek için telefon ikonuna tıklıyorum ve 1 - 2 saniye sonra kendiliğinden menüden çıkıyor birini arayamıyorum dahi bu sorun ara sıra oluyor telefonu kapatıp açınca düzeliyor.Böyle bi sorunla daha önceden karşılaşan olmamış galiba.bu sorundan nasıl kurtulabilirim.
  • wipe yapıp bi daha son üste verdigim sürümü odinle kurun duzelıcektır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

wipe yapıp bi daha son üste verdigim sürümü odinle kurun duzelıcektır

Aslında ilk aklıma gelende oydu ancak baştan kurmak istemiyorum baya bi program falan yükledim.Daha önce böyle bi sorun yaşayan var mı acaba.Başka bi yol bulamazmıyız daha kolay bi yöntemi yokmudur.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.