Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <=== (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
14
Favori
100.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon sürüm bilgileri PDA İ9000 XXJVT
    PHONE İ9000XXJVT
    CSC İ9000 OXAJVT
    ANDROİD SÜRÜMÜ 2.3.5
    Arkadaşlar sorun şu.Biz telefon sürümünü 2.3.6 ya yükseltmek isterken galiba beceremedik.Telefonun önceki sürümü de 2.3.5 ti ama biz yüklemeleri yaptıktan sonra telefonun yazılım değişti ve telefon şimdi ara sıra kapanıyor ve reset atıyor bazende telefon açık ama ekran tamamen karartılmış şekilde açılmıyor , karşıdan telefon geldiği zaman telefon çalıyor ama açamıyoruz.Bu durumda telefonu komple kapatıp tekrar açıyorum ama bir kaç saat sonra tekrar aynı hatayı veriyor.Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz herkese şimdiden çok teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.
  • Bu konuya mesaj neden yazılmıyor yada sadece benmi yazamıyorum bilen varmı? Dün enson 18 de mesaj yazılmış
    Cevap: ===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <===
    http://forum.donanimhaber.com/m_42104387/mpage_594//tm.htm#58879715
    Edit: konu kitlenmiş...

Arkadaşlar Bende Galasy S I9000 var Vatandan almıştım 8 ay önce şuan kardeşimde istiyor fiyatlarına baktım şuan hizlial.com 1019,98 tl 12 taksit
    birinci olarak bu fiyat nasıl arkadaşlar yoksa 1 ay sonra S 3 çıkıcak falan diye söylüyorlar fiyat düşermi beklemeye değermi ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 20 Mart 2012; 19:38:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanli90

Bu konuya mesaj neden yazılmıyor yada sadece benmi yazamıyorum bilen varmı? Dün enson 18 de mesaj yazılmış

Arkadaşlar Bende Galasy S I9000 var Vatandan almıştım 8 ay önce şuan kardeşimde istiyor fiyatlarına baktım şuan hizlial.com 1019,98 tl 12 taksit
    birinci olarak bu fiyat nasıl arkadaşlar yoksa 1 ay sonra S 3 çıkıcak falan diye söylüyorlar fiyat düşermi beklemeye değermi ne dersiniz?

Sanırım 2. ANA KONU'muz burası olmalı.

I9000'e 1000TL bana göre çok fazla. 800 civarında bir fiyattan fazla vermem. Çünkü önünüzde 1000-1300TL arasında Dual Core, Ram'i 1GB olan birçok telefon vardır. Hatta yeni gelecek ve 1000-1300TL aralığında beklediğim Quad Core telefonlar bile var.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: sanli90

Bu konuya mesaj neden yazılmıyor yada sadece benmi yazamıyorum bilen varmı? Dün enson 18 de mesaj yazılmış

Sanırım 2. ANA KONU'muz burası olmalı.

I9000'e 1000TL bana göre çok fazla. 800 civarında bir fiyattan fazla vermem. Çünkü önünüzde 1000-1300TL arasında Dual Core, Ram'i 1GB olan birçok telefon vardır. Hatta yeni gelecek ve 1000-1300TL aralığında beklediğim Quad Core telefonlar bile var.

Evet abi burası olsun Teşekkürler verdiğin bilgiler için bide bişey daha sorcam ANA KONU neden kapandı bi bilgin varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 22 Mart 2012; 12:02:03 >

• Hayır ben de şimdi gördüm. 35650 mesaja ulaştığı için olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 22 Mart 2012; 12:04:35 >
  • CynogenMOD 7.2 RC1 romunu yükleyip kullanan varmı arkadaşlar.. ???

EDİT : diğer konu kapanmış forum yönetiminden bi bilgide alamadım.
  • Konumuz açıldı arkadaşlar. Yanlışlıkla kapanmış.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_59434803/tm.htm lütfen bu konuyada bakarmısınız çok acil !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_acı

http://forum.donanimhaber.com/m_59434803/tm.htm lütfen bu konuyada bakarmısınız çok acil !!

Hangi kan gurubu lazım?
  • arkadaşlar galaxy s i9000 telefonuma odin ile 2.3.6 I9000XXJVU romunu yükledim yükleme tamamlanıp telefon yeniden başlayınca telefon direk recovery modda açılıyor ve eksik dosya anlamına geldiğini düşündüğüm hatalar veriyor o ekrandan sonra system reboot yapıncada galaxy s ekranı çıkıp bi süre sonra bekleyip yeniden reset atıyor ancak titreme vs yok yüklemeyi aşağıdaki linkten yaptım 4 5 kez daha yeniden rom yükledim ama sonuç olumsuz sizce sorun neyden kaynaklanıyor ? şimdiden herkese teşekkür ederim

http://www.erdem.net/2012/01/09/galaxy-s-gt-i9000-2-3-6-i9000xxjvu-resmi-firmware-6-ocak-2012-yuklemek/

• Telefonuna program atacağın zaman dikkat etmen gereken bir yazılım ile programı atman ve tlf kapalı olması. tahminimce usb kablosu ile atmaya çalıştın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karayeel

arkadaşlar galaxy s i9000 telefonuma odin ile 2.3.6 I9000XXJVU romunu yükledim yükleme tamamlanıp telefon yeniden başlayınca telefon direk recovery modda açılıyor ve eksik dosya anlamına geldiğini düşündüğüm hatalar veriyor o ekrandan sonra system reboot yapıncada galaxy s ekranı çıkıp bi süre sonra bekleyip yeniden reset atıyor ancak titreme vs yok yüklemeyi aşağıdaki linkten yaptım 4 5 kez daha yeniden rom yükledim ama sonuç olumsuz sizce sorun neyden kaynaklanıyor ? şimdiden herkese teşekkür ederim

http://www.erdem.net/2012/01/09/galaxy-s-gt-i9000-2-3-6-i9000xxjvu-resmi-firmware-6-ocak-2012-yuklemek/

Dosyayı nereden, nasıl aldığınızı bilemem, Kaynak belli:www.sammobile.com
    Buradan indirip re-partition işaretleyip pit dosyası da göstererek yeniden yükleyin.

quote:

Orijinalden alıntı: bkocer06

Telefonuna program atacağın zaman dikkat etmen gereken bir yazılım ile programı atman ve tlf kapalı olması. tahminimce usb kablosu ile atmaya çalıştın.

Ne anlatmaya çalıştığınızı anlamadım. Sizin kapalıyken ve hem de USB Kablosu ile bağlamadan yazılım attığınız telefon farklı bir telefon sanırım. Buraya da yanlışlıkla geldiniz galiba.
    Biz Galaxy S kullanıcıları, Download modundayken ve USB Kablosu ile bilgisayara bağlayarak yazılım atabiliyoruz.

• ilgilenip cevap yazanlara tesekkur ederim yukleme kurallarina harfiyen uyaraj kurulum yaptim defalarca ama acilmadi en sonunda. gingerbrrad xxjvu 2.3 surumunu kurdum telefon sorunsuz calisti ancak bu seferde anormal sarj suresi sorunu ile karsilastim gece 2 gibi yattigimda yuzde 92 olan sarj seviyesi sabah 9 da yuzde 58 e dusmustu sim kart bile takili degildi karti takip kullanmaya baslayinca sario yine anormal sekilde bitmeye basladi. xxjvu 2.3 surumu sarj konusunda bu kadar sorunlumu? bu rom harici stabil ve sarj sikintisi olmayan bi rom onerirmisiniz link verebilirseniz cok makbule gecer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ilgilenip cevap yazanlara tesekkur ederim yukleme kurallarina harfiyen uyaraj kurulum yaptim defalarca ama acilmadi en sonunda. gingerbrrad xxjvu 2.3 surumunu kurdum telefon sorunsuz calisti ancak bu seferde anormal sarj suresi sorunu ile karsilastim gece 2 gibi yattigimda yuzde 92 olan sarj seviyesi sabah 9 da yuzde 58 e dusmustu sim kart bile takili degildi karti takip kullanmaya baslayinca sario yine anormal sekilde bitmeye basladi. xxjvu 2.3 surumu sarj konusunda bu kadar sorunlumu? bu rom harici stabil ve sarj sikintisi olmayan bi rom onerirmisiniz link verebilirseniz cok makbule gecer

Yeniden Recovery'den wipe işlemlerini yapın ve bir-iki gün süre tanıyın. Ayrıca Rom yüklemelerinizi pil %100 dolu iken yapın.
  • wipe islemlerini yapip pili sonuna kadar bitirdim sonra tel kapali bi sekilde yuzde yuz olana kadar sarj ettim su an 19 saattir telefon acik ve sarj yuzde 93 seviyesinde (normale dondu gibi)
  • Tanrı, bu yüzden akıllıca tasarlanmış telefon gibi gerçekten:http://snipr.com/230c3sl
  • arkadaşlar i9000 telefonuma ics 4.0.4 sürümünü yükledim ancak 2 sorunla karşılaştım 1. si harici hafıza kartını göremiyordum extrenal sd ye tıklayınca içi boş görünüyordu ama dosyaları kablo ile pc ye bağlayınca görebiliyorduk 2. ve daha büyük sorun ise şebekeye bağlanmıyordu imei numarasını kontrol ettiğimde 0049.... diye alakasız bi imei numarası ile değiştiğini gördüm daha sonra ics 4.0.3 diye başka bi sürüm kurdum sorunlar yine aynen devam etti.. daha sonra 2,3,6 ya geri dönmek zorunda kaldım imei şebeke vs ile ilgili sorunlar gitti ama ics yi kuramadım... benzer sorunlar yaşayan oldumu içinizde ayrıca sıkıntı çıkarmayacak stabil bi ics linki verebilirmisiniz
  • quote:

arkadaşlar i9000 telefonuma ics 4.0.4 sürümünü yükledim ancak 2 sorunla karşılaştım 1. si harici hafıza kartını göremiyordum extrenal sd ye tıklayınca içi boş görünüyordu ama dosyaları kablo ile pc ye bağlayınca görebiliyorduk 2. ve daha büyük sorun ise şebekeye bağlanmıyordu imei numarasını kontrol ettiğimde 0049.... diye alakasız bi imei numarası ile değiştiğini gördüm daha sonra ics 4.0.3 diye başka bi sürüm kurdum sorunlar yine aynen devam etti.. daha sonra 2,3,6 ya geri dönmek zorunda kaldım imei şebeke vs ile ilgili sorunlar gitti ama ics yi kuramadım... benzer sorunlar yaşayan oldumu içinizde ayrıca sıkıntı çıkarmayacak stabil bi ics linki verebilirmisiniz

Sorun demişsiniz ama bunların hiçbirisi bir sorun değil özelliktir. Şöyleki:
    EFS Klasörünün yedeğini zaten bu durumlar için alıyoruz. IMEI değişirse aldığımız EFS yedeklerini geri yükleyerek sorunu çözüyoruz.
    Harici kart sorununuza gelince. Ana konudan takip ederseniz orada onlarca defa yazılmış olan ICS Romlardaki harici kartın adının External_Sd değil emmc olduğuna dair mesajlardan birisine illaki rastlarsınız. Lütfen ana konuyu takip edin.

• efs klasoru konusunu olay basima geldikten sonra ogrendim ne yazikki emmc klasorunu kurcalarken fark ettim ama klasore mudahale etme izni vermiyordu neyse biraz daha arastirip yeniden kurmayi deneyecem
  • arkadaşlar usb hata ayıklama modu kapalı, cihazda tüm ayarlar normal. hatta hard format bile attım. ama kies in hiçbir sürümü ile kiese bağlanamıyorum. son sürümü yükledim güncelledim yine aynı. odin diye birşey geçiyor, ama onuda bulamadım. neden yapar, nasıl bağlayıp telefonumu güncelleyebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.