Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (579. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.608
Cevap
137
Favori
1.300.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: education77

Hayırlısıyla 0 2016 bluehdi active ile 1 hafta önce aranıza katıldım..Mükemmel araç....

hayırlı olsun dostum kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.
    acaba ne kadara aldınız? bayilerin bu aralar bu araçta büyük indirim yaptıkları doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: curomulu

Arkadaş la merhaba 2012 active 508lerde ortada büyük ekran oluyor mu? Bugün bi araca baktık sahibi active dedi ama ortada turuncu siyah renkli ufak ekran vardi. Koltuklar elektrik liydi ama düz kumasti. Bu araç active midir access midir sizce. Teşekkür ederim

active modeldir fakat navi yoktur opsiyon olarak almamis bazi activlerde navi head up display oluyor deri koltukta opsiyon fakat deri koltuklu active gormedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorbeykurt kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. 70binde dizelotomatik active arac hatasız 63bin nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baha_81

quote:

Hayırlısıyla 0 2016 bluehdi active ile 1 hafta önce aranıza katıldım..Mükemmel araç....

acaba ne kadara aldınız? bayilerin bu aralar bu araçta büyük indirim yaptıkları doğru mu?

Soru bana sorulmadı, biliyorum. Geçenlerde denk geldiğim için söyliyeyim. Bayii, 2017 model Active’i 120.000 TL ye veriyoruz dedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Teşekkürler.. Sedef beyaz seramik kaplama ve cam filmiyle 119. 250 ye geldi.....2017 ben bulamadım...Çogü bayi de 120 den aşagı vermedi.Hepsinde de 2016 model vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: curomulu

teşekkür ederim. 70binde dizelotomatik active arac hatasız 63bin nasıldır?

ayni fiyata navigasyonlu bulursaniz dahada iyi olur bence

navigasyon ben kullanmiyorum fakat navi olunca head up displayda oluyor daha guzel gorunuyor karar sizin

• cevap veren arkadaşlar teşekkürler.dostum sizde Allah kazasız belasız mutlulukla kullanmayı nasip etsin.sonuçta aldığınız araç bizim niyetlendiklerimiz yada hali hazırda kullandıklarımız gibi yarı otomatikte değil,sorunsuz bir tam otomatik.sizin arabaya koy vw yada toyota amblemini iste 180 hatta 200 bin valla sıraya girer bizim millet.çok iyi bir seçim yaptınız.bu paraya alınabilecek en iyi araç.millet bu fiyat yada çok daha fazlasına 20 yıllık 1,5 dci motorlu megane alıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.. Sedef beyaz seramik kaplama ve cam filmiyle 119. 250 ye geldi.....2017 ben bulamadım...Çogü bayi de 120 den aşagı vermedi.Hepsinde de 2016 model vardı.

Belkide bana 120.000 TL ye veriyoruz dedikleri Active 508, 2016 modeldi. Uygun fiyata çok iyi bir araba almışsınız. İyi günlerde, kazasız belasız kullanın.

• 2011 model active manuel aracımı satmaya karar verdim arkadaşlar. İlgilenen olursa görüşebiliriz. Üste az bi para koyup otomatiğini alacağım. Düşünen olursa takas bile yapabiliriz.
  • quote:

cevap veren arkadaşlar teşekkürler.dostum sizde Allah kazasız belasız mutlulukla kullanmayı nasip etsin.sonuçta aldığınız araç bizim niyetlendiklerimiz yada hali hazırda kullandıklarımız gibi yarı otomatikte değil,sorunsuz bir tam otomatik.sizin arabaya koy vw yada toyota amblemini iste 180 hatta 200 bin valla sıraya girer bizim millet.çok iyi bir seçim yaptınız.bu paraya alınabilecek en iyi araç.millet bu fiyat yada çok daha fazlasına 20 yıllık 1,5 dci motorlu megane alıyor.

Ben teşekkür ederim..Düşüncelerinize aynen katılıyorum. Darısı sizlere insaallah..

• quote:

Orijinalden alıntı: cinquanta

quote:

quote:

quote:

Belkide bana 120.000 TL ye veriyoruz dedikleri Active 508, 2016 modeldi. Uygun fiyata çok iyi bir araba almışsınız. İyi günlerde, kazasız belasız kullanın.

Çok teşekkürler...

• quote:

cevap veren arkadaşlar teşekkürler.dostum sizde Allah kazasız belasız mutlulukla kullanmayı nasip etsin.sonuçta aldığınız araç bizim niyetlendiklerimiz yada hali hazırda kullandıklarımız gibi yarı otomatikte değil,sorunsuz bir tam otomatik.sizin arabaya koy vw yada toyota amblemini iste 180 hatta 200 bin valla sıraya girer bizim millet.çok iyi bir seçim yaptınız.bu paraya alınabilecek en iyi araç.millet bu fiyat yada çok daha fazlasına 20 yıllık 1,5 dci motorlu megane alıyor.

Temennilerine tesekkur ederim.

bu araclarin 2015 den sonrasi tam otamatik olmasi lazim

bizim araclar auto6r tam otomatik degil cift kavramada degil bildigin manuel balata kavrama sanzumani var sadece sanzumanda bunu otomatik yapan kucuk bir robot var maliyetlide degil bu otomatigin en buyuk yasiyacagin vites sorunu baski balata volant degismek bakim maliyeti duz vites kadar.vites konusunu sevdigim icin bu araci almamda etkili oldu.kendi manuel vitesli modelinden 1 litre az tuketimi var. almadan once yigilma yazmis kararsiz yazmislardi vites icin mantigini bildigim icin yorumlara hic bakmadim evet arabada vites gecisini hissediyorsun 1 .ve 2 viteste hissetme.Kararsiz kaliyor dedikleri trafikte kalkip araba tam ivmelenip vites atarken ayagini birden cekince gazdan arac 1 e alip birden yavasliyor oda gayet normal benim surekli yaptigim bir sey degil.aracin kitapciginda yaziyor manuel zevki yasamak isteyenlerin tercihi gayet guzel maliyetsiz ekonomik uzun omurlu bir sistem daha ne olsun araca az yaktiran bu sanzuman sistemi zaten normal manuelden hissettirmesi daha az triptronik hissi iste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorbeykurt -- 28 Mart 2018; 9:54:15 >

• Vallahi yandık, yeni mtv kazığını 2018’de benim aslan sayesinde iliklerime kadar hissedecem.
    Hay böyle işin ben

• 508 almayı planlayan varsa benimle iletişime geçsin. 2011 active paket manuel vites aracımı satıyorum.
  • Selamun aleykum arkadaşlar
    aracımda kasislerde ses geliyordu
    usta amortisör takoz ve bilyası değişecek dedi.

resimdeki fiyatı cıkardı sizce fiyat nasıl
    ustayı tanımıyorum araclarımız cok elektronik o yüzden usta servis tavsiyesi alabilriim.

• arkadaşlar gecen sabah aracımı calıstırdığımda rt6 ım kullanılabılır bır surum olabılır diye uyarı verdı bilginiz varmı bu yakınlarda guncelleme oldumu
  • yusufyulaa Y kullanıcısına yanıt
    Iscilik cok pahali diger fiyatlari bilmiyorum da bu ne kardesim 200 tl 1 saat icinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

arkadaşlar gecen sabah aracımı calıstırdığımda rt6 ım kullanılabılır bır surum olabılır diye uyarı verdı bilginiz varmı bu yakınlarda guncelleme oldumu

2013 aracimi 4 ay once alistirma yaptirip guncelletmistim auto6r yazilimi

tavsiyem alistirma yapmadan gunceltmeniz

alistirma viteste sorun cikinca yaptirmak daha mantikliymis ,mantigi ise sorun cikinca alistirma yaptirip kavrama noktasini kalibre etmek ve birdahaki soruna kadar kullanmak .vitesin baski balata birdahaki sorunda degisimden baska secenek kalmiyormus onun icin sorun ciktiginda alistirma yaptirip birdahaki soruna kadar binmek degisim suresini uzatiyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: zorbeykurt

quote:

arkadaşlar gecen sabah aracımı calıstırdığımda rt6 ım kullanılabılır bır surum olabılır diye uyarı verdı bilginiz varmı bu yakınlarda guncelleme oldumu

alistirma viteste sorun cikinca yaptirmak daha mantikliymis ,mantigi ise sorun cikinca alistirma yaptirip kavrama noktasini kalibre etmek ve birdahaki soruna kadar kullanmak .vitesin baski balata birdahaki sorunda degisimden baska secenek kalmiyormus onun icin sorun ciktiginda alistirma yaptirip birdahaki soruna kadar binmek degisim suresini uzatiyormus

Ben de aksini okumuştum. Bu işi her yıl bakıma girdiğinde yaptırmanın uygun olduğundan bahsediliyordu. Baskı balata aşındığından kavrama noktası bir sonraki yıl kayıyor ve kalibre edildiğinde geçişler daha akıcı oluyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

quote:

Orijinalden alıntı: zorbeykurt

quote:

Ben de aksini okumuştum. Bu işi her yıl bakıma girdiğinde yaptırmanın uygun olduğundan bahsediliyordu. Baskı balata aşındığından kavrama noktası bir sonraki yıl kayıyor ve kalibre edildiğinde geçişler daha akıcı oluyormuş.

servisteki eleman boyle izah edince mantikli geldi

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.