Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (577. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.608
Cevap
137
Favori
1.300.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araç içini neden siyah istiyorsunuz? Ben de sizinkinin tam aksine hep krem iç aradım ve öyle de aldım. Çok da memnunum. Siyah iç inceledim, çok iç karartıcı geldi bana.
  • @immortal @ kullanıcısına yanıt
    Önceki aracım Skoda Rapid 2016 DSG Beyaz renk ve içi krem rengi idi. Rapid alırken içi bej arıyordum. Ve bej döşeme çok cazip geliyordu. Nedenini bilmiyorum bej konsolu sevmemeye başladım. Birde incelerseniz rapidin ön konsol yapısı ile 508in ön konsolu benzer. Özellikle pejoda beyaz kasaya siyahın daha çok yakıştığını düşünüyorum. Almam demiyorum, mantıklı bir araç çıkarsa bej konsolda alabilirim ancak öncelikli tercihim Siyah konsol...

Bu arada sizlere bir fikir danışmak istiyorum. Memleketimde tanıdık vasıtasıyla bir araç buldum.

Özellikleri şu şekilde;

- 2011 Allure Manuel 150.000 km'de

- Sağ tarafran 3 parça, sol taraftan tek kapı boyalı.

- 5000 TL hasar kaydı var.

- 1000 TL kadar ufak tefek masrafı var.

- Fiyat 58.000 TL

Sizce manuel alınır mı, fiyatı Uygun mu yada pahalı mı, satarken zorlanirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allure donanımda manuel hiçbir zaman olmadı diye biliyorum.birde yanlış anlamayın ama bence acele etmeyin çünkü artık ne bulursam alayım durumunda gibisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprinters03 -- 14 Eylül 2017; 21:54:28 >
  • cagataybea C kullanıcısına yanıt
    bencede siyah ic iyi bir tercih beyaz araca ,arac daha tok duruyor bende siyah tercih etmistim parlatici vurursan cok guzel olur.2011 allure birazda pazarlik yaparsan iyi fiyat bana gore 2012 activden iyidir bu araci aldinmi allure alinmali bence butce uymuyorsa deri koltuklu elekronik frenli zenonlu active iyi olur sanrufda oldumu mukemmel ilanlara baktimda fazla ilanda yok

• sprinters03 S kullanıcısına yanıt
    Hocam araç otomatik bu arada... 60.000 vermişler hali hazırda. Bu bilgi teyitli. Yani aracı yakın tanıdıktan alacağım için verilen rakamın doğruluğundan şüphem yok. Satan kişi pazartesine kadar bana opsiyon tanıdı. Kararsız kaldım. Km 150.000 üstü, yanlardan 4 parça boyalı, 1000 TL masrafı var. Yani araç 61e malolacak. Mantıklı mı bilemiyorum kararsız kaldım açıkçası @zorbeykurt

Hayırlısı olsun.ama bu kadar hasar gören, +1000TL masrafı olan araç bu paraya alıcı buluyorsa iyiki aracımı satmamışım dedim.yakın tanıdıksa güveniyorsanız ve ilk sahibiyse bence alınır. Bu donanıma sahip bu fiyatlarda başka araç yok. Bu peugeot un diğer modelleri içinde geçerli. Hiç birzaman hakettiği değeri etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataybea

Hocam araç otomatik bu arada... 60.000 vermişler hali hazırda. Bu bilgi teyitli. Yani aracı yakın tanıdıktan alacağım için verilen rakamın doğruluğundan şüphem yok. Satan kişi pazartesine kadar bana opsiyon tanıdı. Kararsız kaldım. Km 150.000 üstü, yanlardan 4 parça boyalı, 1000 TL masrafı var. Yani araç 61e malolacak. Mantıklı mı bilemiyorum kararsız kaldım açıkçası @zorbeykurt

2012 allurede bulunabilir 60 65 bandinda istersen bekle

gorusum 58 e alinir masrafi dusersen 5000 tl hasar kaydi birsey degil bu araclara serviste yapilmistir muhtemel 150 bin gozunuzu korkutmasin onlar eskide kaldi yag filitre degisimi zamaninda yapildiysa sorun olmaz.

bir ara bende boyle sabirsizlanmistim gozumu karartip 2012 active 18000 tl hasar kayitli araci 50 bine alacaktim satmis adam binerim dedim ucuza satarim ne olacak arac cok ilgimi cekmisti

• 75 bin ilani olan araci 2 parca 4 bin hasar kaydi 115 binde

jantlar cizik soyulmus sekilde yag bakim filan kendim yaptim 70.500 aldim ha marsbiyellerde ezik alttan 2013 allure ama full opsiyon sunruf filan

• quote:

Orijinalden alıntı: zorbeykurt

quote:

gorusum 58 e alinir masrafi dusersen 5000 tl hasar kaydi birsey degil bu araclara serviste yapilmistir muhtemel 150 bin gozunuzu korkutmasin onlar eskide kaldi yag filitre degisimi zamaninda yapildiysa sorun olmaz.

bir ara bende boyle sabirsizlanmistim gozumu karartip 2012 active 18000 tl hasar kayitli araci 50 bine alacaktim satmis adam binerim dedim ucuza satarim ne olacak arac cok ilgimi cekmisti

Hocam 2012 60-65 bandında Allure yok. Bence olmayacakta Aracı ne zaman aldınız bilmiyorum ama en azından şu an yok.

Netice itibariyle şuna karar verdim hasarlı 508den vazgeçtim. Piyasası hızlı 2012 model Toyota Corolla Comfort paket 1.4 dizel manuel 90.000de siyah renk hatasız boyasiz aracı pazartesi alacağım.

Nasip ise 2018 haziran gibi 2013 hatasız az kmli bir Allure alacağım. Tabi bu zaman diliminde ilanları takip ederek mantıklı bir araç denk geldiğinde takas yada aracımı satıp Allure alacağım.

Vakit ayıran arkadaşlar hakkını helal etsin. Üzülerek söylüyorum 508 seneye bahara kaldı. Görüşmek üzere..

• quote:

Orijinalden alıntı: zorbeykurt

quote:

Hocam 2012 60-65 bandında Allure yok. Bence olmayacakta Aracı ne zaman aldınız bilmiyorum ama en azından şu an yok.

Netice itibariyle şuna karar verdim hasarlı 508den vazgeçtim. Piyasası hızlı 2012 model Toyota Corolla Comfort paket 1.4 dizel manuel 90.000de siyah renk hatasız boyasiz aracı pazartesi alacağım.

Nasip ise 2018 haziran gibi 2013 hatasız az kmli bir Allure alacağım. Tabi bu zaman diliminde ilanları takip ederek mantıklı bir araç denk geldiğinde takas yada aracımı satıp Allure alacağım.

Vakit ayıran arkadaşlara çok teşekkür ederim hakkinizi helal etsin. Üzülerek söylüyorum 508 seneye bahara kaldı. Görüşmek üzere..

hayirlisi olsun

5 ay once aldim 68 bine full 160 bindede vardi alirken piyasa degisiyor demekki

gonlunce olsun

• benim icin iki turlu arac tipi vardir

1 goturgec sinifindakiler

2 araba sinifindakiler

goturgeclere binmem zorda kalirsamda zevk almam

3u5 ihasarina boyasina bakmam onemli yerleri vardir bakilacak kontrolleri yaptirir zevk ala ala binerim

binemessemde butcem azsa hic binmem yururum otobuse binerim farketmez

• Arkadaşlar benim de gözüm var bu arabada 2 ay içinde netleştireceğim. Henüz arabayı kullanmadığım için bazı sorularım olacak:

1-Gördüğüm kadarıyla en büyük eleştiri yarı otomatik şanzıman konusunda. Sanırım 2012 auristekine benzer bir sürüşü var. Kimisi yerden yere vuruyor kimisi de ilk iki vitesten sonra farkedilmiyor bile diyor. Sizce çok sorun olur mu (eşimin de kullanmak istediğini göz önüne alırsak )
    2-Araçla ilgili bagaj kapağı gibi tasarım hatalarını saymazsak kronik bir problem göremedim. Alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

Arkadaşlar benim de gözüm var bu arabada 2 ay içinde netleştireceğim. Henüz arabayı kullanmadığım için bazı sorularım olacak:

1-Gördüğüm kadarıyla en büyük eleştiri yarı otomatik şanzıman konusunda. Sanırım 2012 auristekine benzer bir sürüşü var. Kimisi yerden yere vuruyor kimisi de ilk iki vitesten sonra farkedilmiyor bile diyor. Sizce çok sorun olur mu (eşimin de kullanmak istediğini göz önüne alırsak )
    2-Araçla ilgili bagaj kapağı gibi tasarım hatalarını saymazsak kronik bir problem göremedim. Alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

vitesi elestirenler hem az yaksin hemde yag gibi aksin istiyorlar vites manuelin otomatiklestirilmisi az yakiyor oyuzden .manuelinden bile az cunki devrini sen verince vites kendi atiyor ekonomik bir vites manuel zevkinide yasatiyor ben cok memnunum acikcasi .kaldiki kitapcigindada yaziyor bu.

1 araci bir expere gotur

2 plakadan hasar kaydina bak

3servise sor ne degismis hasar kaydi ile uyumlumu

4 serviste makineye baglat elektronik hata ariza varmi enjektorler dahil makinede herseyi gosterir

5aracin altina iyice baksinlar experde yag kacagi ivir zivir

6 servis gecmisi bakimlari nasil gorulmesse alir almaz yagini degis fren balatalarini degis kotuyse .

ufak tefek seyleri dert etme .on kaput tavan saseler darbe yemisse nerden yemis arkadanmi ondenmi bunlarin ikiside temizse sikinti yok kapi degismis camurluk boyanmis tamponlar boyali hic takmam boyanacagina servisten degissin daha iyi

• zorbeykurt kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Servisler ekspertiz yapmıyorlar burada sağlam bir yer bulmak lazım. Son dediklerinize katılıyorum boyalı olsa ne olmasa ne ama karşıdakine güvenemiyoruz işte.

• Bu arabada hangi yıllarda hangi vites markası kullanıldı eat6, Zf, auto6r gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

Eyvallah hocam. Servisler ekspertiz yapmıyorlar burada sağlam bir yer bulmak lazım. Son dediklerinize katılıyorum boyalı olsa ne olmasa ne ama karşıdakine güvenemiyoruz işte.

exper bi firma vardi unuttum fakat her sehirde olmasi lazim jyi bakiyorlar araca fakat servise muhakkak baglat bilgisayara satan eleman gotursun servisler baglar mecbur ben istedigim zaman gidip baglatiyorum aracin inci boncugu ne agrizasi varsa bilgisayarda cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: satanpist

Bu arabada hangi yıllarda hangi vites markası kullanıldı eat6, Zf, auto6r gibi

bildigim kadari ile 2011 2013 auto6r 2014 16 etg6 2017 eat6 olmasi lazim

• 60 65 bandına allure araba yok arkadaslar, piyasayı net bilmeden yorum yapmak yanıltıcı olur. 10.000 tl hasar kayitli her yeri boyali degismis, 3 5 bin tl masrafi olan tek tük araba oluyor. Baziları da sadece ilana bakip "evet demek ki 60 a alirim ben bu arabayi" seklinde dusunuyorlar. 2. El piyasası kadar rezil piyasa yok. Oturdugumuz yerden ilan fiyatina bakmayla olmuyor o işler. 2011 model temiz doluya yakin active bile 60 a zor alinir. Inanmayan denesin görsün. Bu yaziyi piyasa hakkinda yanlis bilgi olusmasin diye yaziyorum

• ben araci alali 5 ay oldu oturdugum yerden degil gidip bizzat aldim o aralar 68 civari 2 tane full allure vardi ,benim aracta en fulu 70 75 bandimdaydi 2013 allureler

ben 70.500 aldim thp 2013 allureler ise 55 civariydi

1 ay takip ettim 2012 activlerde 60 civariydi 65 e allurede vardi

5 ayda bukadar degistiyse bilemem fazla ilanda yok suan talepmi artti ne oldu 85 yazanda var 70 yazanda

2013 2012 kasko degerlerine bir bak istersen 70 e alinan 2013 allure 2012 alinmasi normaldir beklicen duserse alacan .75 den 70.500 aldim

gerci edermi eder zaten hak ettigi degere satilmiyordu eger tutulupta deger artisi olduysa benim icin daha iyi

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.