Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim kutuda brightstar etkiketi vardı şimdi bu durum hepsinde yok mu ve bu nasıl bir avantaj sağlıyor tam anlayamadım aydınlatır mısın hocam beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BloodyButcher kullanıcısına yanıt
    Hocam bir avantajı yok sadece hiç açılmamış demektir bu. İnternetten alan çoğu kişide bu tarz bantlar önceden açılmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidi açılmadan çok zor. Kilidi açacaklarına mevcut yöntemleri güncellemeler ile kapatıyorlar. Çoğu geliştirici de sattı zaten cihazı. XDA'da Nokia 8 bölümünde inler, cinler top oynuyor.

• Merhaba arkadaşlar. Temiz bir ikinci el Nokia 8 alarak aranıza katıldım. İyi halt ettim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: *Ubeyd*

Merhaba arkadaşlar. Temiz bir ikinci el Nokia 8 alarak aranıza katıldım. İyi halt ettim mi?
    Kaça aldınız. Uyguna almışsanız ve sevdiyseniz cihazı kimsenin dediklerine bakmayın

• Bu telefonda mikrofon sorunu yaşayan var mı? Karşı tarafa ses gitmiyor yada kesik kesik gidiyor. Restart atınca düzelir gibi oluyor ama sonra tekrar başlıyor.. Sorun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı bilmiyorm ama çok canımı sıktı.. Yurtdışında da aynı sorunu yaşayan çok kullanıcı varmış ama forumda konusu hiç geçmemiş sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: chilypeppers

Bu telefonda mikrofon sorunu yaşayan var mı? Karşı tarafa ses gitmiyor yada kesik kesik gidiyor. Restart atınca düzelir gibi oluyor ama sonra tekrar başlıyor.. Sorun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı bilmiyorm ama çok canımı sıktı.. Yurtdışında da aynı sorunu yaşayan çok kullanıcı varmış ama forumda konusu hiç geçmemiş sanırım
    Normal görüşmelerde ben karşı tarafa ses gitmeme gibi sorunlar hiç yaşamadım. Sizinki özel bir durum olabilir. Nokia destek ile yazışıp yardım isteyin , onlar sizi yönlendirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imisoglu

Bootloader kilidi açılmadan çok zor. Kilidi açacaklarına mevcut yöntemleri güncellemeler ile kapatıyorlar. Çoğu geliştirici de sattı zaten cihazı. XDA'da Nokia 8 bölümünde inler, cinler top oynuyor.
    Evet bu konuda hala bir gelişme yok. Yüzde 90 android 9 u da verip güncelleme işini kapatacaklar. xda bölümününde hali gerçekten içler acısı. Topluluğu olan telefonlar samsung, sony vs hep uzun yıllar bir şekilde destek alırken bu alamayacak böyle giderse. Sony xz1 berbat tasarımı ve sanal tuşları yüzünden vazgeçmiştim ancak benim için en önemli olan şeyin güncelleme desteği olduğu için sanırım nokia pek doğru bir tercih olmadı.
  • Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    1800 ₺, henüz 1 aylık, sifirdan farkı yok. İlk izlenimim çok olumlu, bayağı bir ısındım telefona

Oyun oynayan, müzik dinleyen birisi değilim, günlük kullanımda beni üzmesin yeter. Açıkçası bu fiyata sd835 li bir telefon alabileceğimi pek hayal etmiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Normal görüşmelerde ben karşı tarafa ses gitmeme gibi sorunlar hiç yaşamadım. Sizinki özel bir durum olabilir. Nokia destek ile yazışıp yardım isteyin , onlar sizi yönlendirsin.

Alıntıları Göster
    Eylül güvenlik güncellemesinden sonra aynı sorunu yaşamaya başlayan baya kullanıcı var yurtdışında. Xda'daki bir arkadaşın tavsiyesini okuyup elektrikli süpürge ile tüm mikrofonları temizledim, şimdilik düzeldi gibi bakalım.. Cihaz henüz üç günlük.

https://www.google.com.tr/amp/s/forum.xda-developers.com/nokia-8/help/help-mic-t3693329/amp/

https://community.phones.nokia.com/support/discussions/topics/7000011912

• quote:

Orijinalden alıntı: *Ubeyd*

1800 ₺, henüz 1 aylık, sifirdan farkı yok. İlk izlenimim çok olumlu, bayağı bir ısındım telefona

Oyun oynayan, müzik dinleyen birisi değilim, günlük kullanımda beni üzmesin yeter. Açıkçası bu fiyata sd835 li bir telefon alabileceğimi pek hayal etmiyordum
    Ubeyd hocam hosgeldin. Ben telefonu birkac aydir kullaniyorum. Hic sorun yasamadim fazlasiyla memnunum. White balance biraz farkli gibi sadece. İcin rahat olsun bence.

M43 isleri nasil, piyasa duruldu mu devam mi :)

• quote:

Eylül güvenlik güncellemesinden sonra aynı sorunu yaşamaya başlayan baya kullanıcı var yurtdışında. Xda'daki bir arkadaşın tavsiyesini okuyup elektrikli süpürge ile tüm mikrofonları temizledim, şimdilik düzeldi gibi bakalım.. Cihaz henüz üç günlük.

https://www.google.com.tr/amp/s/forum.xda-developers.com/nokia-8/help/help-mic-t3693329/amp/

https://community.phones.nokia.com/support/discussions/topics/7000011912

Alıntıları Göster
    Evet , çözüm olarak aynen dediğiniz yazılmış . Aslında sorunu anlamak için 5-10 dakika bir video kaydedip videonun sesini dinleyebilirsiniz. Böylece ne aralıklarla ortaya çıkıp çıkmadığı anlaşılır. Güncelleme sadece güvenlik güncellemesi olduğundan ben onunla bağlantılı olduğunu sanmıyorum.

• branta kullanıcısına yanıt
    M43 işlerine aynen devam :) akmasa da damlıyor, fiyatlar aldı başını gitti, haliyle ikinci el de uçtu. Ben de memnun kalırım inşaallah 8'den

Özellikle şu ayarı yap ya da şu uygulamayı indir dediğiniz birşey var mı bu telefon için?

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Evet , çözüm olarak aynen dediğiniz yazılmış . Aslında sorunu anlamak için 5-10 dakika bir video kaydedip videonun sesini dinleyebilirsiniz. Böylece ne aralıklarla ortaya çıkıp çıkmadığı anlaşılır. Güncelleme sadece güvenlik güncellemesi olduğundan ben onunla bağlantılı olduğunu sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Marketteki mikrofon test programlarında sorunsuz çalışıyor, sanırım sorun yazılımsal.. Dediğiniz yöntemi de deneyeceğim..

Buarada bu telefon 3 mikrofonlu diye lanse ediliyor fakat ben 3. Mikrofonu göremedim? :) Arkadaki gürültü önleyici değil mi

• A.N.E.Y.H. kullanıcısına yanıt
    Helium (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.backup) adlı bir uygulama var yedekleme için kullanabilirsin fakat kullanması biraz zahmetli ve sorun çıkarabiliyor.
  • https://marco.org/rmbp-irtest.html

Şu sitedeki karelerde 10 dakika bekleyip switch to gray'e tıklayın. Bende 1 dk bile beklesem iz kalıyor, bakalım herkeste olacak mı?

• quote:

Marketteki mikrofon test programlarında sorunsuz çalışıyor, sanırım sorun yazılımsal.. Dediğiniz yöntemi de deneyeceğim..

Buarada bu telefon 3 mikrofonlu diye lanse ediliyor fakat ben 3. Mikrofonu göremedim? :) Arkadaki gürültü önleyici değil mi

Alıntıları Göster
    O konu hakkında bilgim yok malesef ancak ozo audio sayesinde gerçekten sesi net ve güzel alıyor mikrofonlar.
  • cihazı hepsiburada.com dan aldım. ürünü kutudan çıkardım. açtığım anda ki sorun aşağıdadır

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazall -- 20 Eylül 2018; 23:12:12 >
  • Çok geçmiş olsun değişim yaparlar diye tahmin ediyorum

• Geçmiş olsun hocam :(.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.