Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: star1984, MrBlackEagle, eraycapraz35, -dehşet- Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 16 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
4.804
Cevap
85
Favori
191.504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nokia >> ===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      695 Mesaj
      21 Eylül 2018 13:00:25

GCAMde bu özellik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      *Ubeyd* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      211 Mesaj
      21 Eylül 2018 13:40:29

Hocam telefonu wifiye baglamadiysan , sim takmadiysan kullanmış sayılmıyorsun. 2 hafta koşulsuz iade hakkın oluyor. Hepsiburadanin sitesinden kolay iade kısmı var orada iade formu dolduruyorsun. Onlar inceleyip 2 gün gibi bir sürede size bir kargo kodu gönderiyorlar. Hatta bu bize attığın resmi de yükle form ekranına. Kendileri de görsün. Onlar tefonu teslim alıp inceliyor ve iade veya değişim kararı veriyorlar. Genelde iade kararı veriliyor. Ama sen formu doldururken tatlı bir dille ve hb bin ne kadar iyi bir firma olduğunu mağdur olduğunu ifade eden bir iki cümle yazarsan ellerinde de telefon varsa değişim kararı da verebiliyorlar. Gelelim telefona sim taktiysan ya da wifiye bagladiysan o zaman hb ile işin olmuyor. Direk servisle irtibata geçiyorsun. Onlara telefonu inceleyip değişim ya da iade raporu yazıyorlar.o raporla hb ye basburuyorsun. Bu anlattıklarım benim başıma gelenler. Sen ayrıntılı ve daha doğru bilgi almak istiyorsan hb müşteri hizmetlerini arayabilirsin.

|
      |
      Androidd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2161 Mesaj
      21 Eylül 2018 13:44:21

Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Hepsiburada müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamadım. Sesli Servis sürekli yönlendirme yaptı.

Telefonu aktif etmedim. Dediğim gibi fotoğrafta da görüldüğü gibi telefonu açtım ekranın yarısı böyleydi. Kapattım.

Bu fiyata uygun bir telefon bulmuştum. Fakat bir daha alırmıyım bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      serkankayaoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      21 Eylül 2018 14:10:34

Hocam bu dediğiniz hangi servis, Ouno mu? Arkadaşın telefonu daha ilk günden bozuk çıktığı için zoraki de olsa değişim/iade raporu verirler belki ama öteki türlü size o raporu vermemek için bin dereden su getiriyorlar, ben öyle bir rapor alamadım şahsen. Ayrıca Hepsiburada'nın sözde kolay iadesi, benim için hiç de kolay iade olmadı maalesef, hâlâ daha uğraşıyorum. Üzgünüm ama servis ayrı, Nokia ayrı, Hepsiburada ayrı berbat firmalar benim gözümde artık Kimsenin moralini bozmak istemem ama ekranı bozuk çıkan arkadaşımız kutuyu açarken videoya çekmiştir inşallah, yoksa işi zor. İnternetten telefon alan, hele bunu HB'den yapan herkese paket sapasağlam görünse bile açılışı videoya çekmelerini tavsiye ederim çünkü bu örnekte gördüğümüz üzere bazen hiç ummadık şeyler olabiliyor ve sonra uğraşmaktan kanser oluyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 21 Eylül 2018; 17:33:33 >
      |
      |
      serkankayaoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      15 Mesaj
      21 Eylül 2018 16:24:44

Hocam merhaba, ayni sorunu ben de yasadim ama agustos ayinin sonunda yasamistim, dediginiz gibi yurtdisi sitelerden elektrik süpürgesi ile olan çözümü denedim düzelmişti, sonra tekrar oldu, yine elektrik süpürgesi ile temizledim simdilik sorun yok inşallah.

Ama bence de yazilimsal bir sorun, umarim tekrarlamaz.

134. sayfada ben de yazmıştım sorunu, biraz konuşulmuştu.

|
      |
      chilypeppers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1214 Mesaj
      21 Eylül 2018 16:30:46
      Yazılımsal ise süpürge ile nasıl düzeliyor ki kısa zamanlı da olsa?

• Yüzbaşı
      711 Mesaj
      21 Eylül 2018 17:11:06

Asus'un kıymetini yeni anlıyorum. Benim eski zenfone 5'te şarjdan çıkarınca hâlâ şarja gözüküyordu, 2. olarak da telefon deep sleep'e geçmiyordu. 20 iş günü sonrasında iade talebi oluşturdum ve 2-3 gün sonra aldığım yerden iade alabilmem için belge gelmişti.

|
      |
      Killing Spree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
    • Yüzbaşı
      711 Mesaj
      21 Eylül 2018 17:13:07
      Bir de kamera ile ilgili bir sorum var. Normalde çift kameralı telefonlarda iki kamera kullanılarak mp daha yüksekmiş gibi çekim yapılabiliyordu(insanın iki gözüyle daha geniş alan görmesi gibi)

Sanırım bizde kameranın biri renksiz olduğu için böyle bir şey yok doğru mudur?

Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
    • Yarbay
      15479 Mesaj
      21 Eylül 2018 17:17:24

Doğrudur hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      211 Mesaj
      21 Eylül 2018 18:46:20

Xiaomi delta servis. Telefonu hb den almıştım. Ağustos ayından.bir hafta kullandım. Ekranda ölü piksel çıktı. Hb yıl aradım. Tefonu kullanmışsınız servise yollamaniz lazım dedi. Ben de delta servise yolladım. 10 günde rapor çıktı. İade / değişim raporu. Raporla hb ye kolay iadeden başvurdum. 1 hafta olmadan bana yeni bir telefon yolladılar. Telefonu açtım. Garantisi güncel iletişim diye bir firmaydi. Firma hakkında hiç olumlu yoruma rastlamadigim için açtığım ama kullanmadığım telefonu tekrar hb ye kolay iade ile iade ettim. Delta servisi bir telefon istediğimi belirttim. Onlarda ellerinde olmadığı için bana paramı iade ettiler. O parayla Nokia 8 aldım.

|
      |
      Killing Spree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      211 Mesaj
      21 Eylül 2018 18:51:53

Hesabım kolay iade. Form açın durumunuzu belirtin. Mağduriyetini anlatin. Hb hakkında olumlu şeyler yazin. Altta foto ekle kısmı var. Oraya bu fotoyu ekleyin. Sadece dikkat edin sanırım 3 ya da 4 MB üzeri foto eklenmiyor. Boyutu büyükse küçültun. Bekleyim ve takip edin. Bir kaç güne size bir kargo kodu verilir. Aras kargo ile o kodla yollayın. Yanılmıyorsam ellerine ulaştığı ilk gün bana yeni telefon yollamışlardi. Ben de şaşırmıştim.size de aynısını yaparlar diye düşünüyorum.

|
      |
      Androidd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      48 Mesaj
      21 Eylül 2018 19:17:17
      Bende Vodafone üzerinden aldım Nokia 8 aslında internet den alacaktım sabredemedim şöyle bir bakayım dedim Vodafone bir ara Nokia satıyordu Kısmet oldu buldum fiyatını sordum 2100 ditence almadan çıkmadım hatta Turkcell kontörlü hattı mı taşıdılar fauralı yapıp telefonu üzerine ekledikleri aylık 105 diye anlaştık 3 GB 750 dk 1000sms falan o şekilde aldım adam dedi numaranızı göremiyorum ben de size Vodafone lu olduğumu söylemedim dedim o zamana üç gün sonra gelin vermek istemedi bende zorla aldım 500 TL para verdim üç gün sonra sözleşmesi ile birlikte paramı geri aldım :) Bu mesajı niye yazdım öncelikle Hepsiburada üzerinden yaklaşık 20 defa alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım Allah a şükür Sandisk extreme 64 GB USB bellek aldım benim PC kasası USB girişi yandı idi kasayı çevirdim birşey kırc etti flash yamılmuştu yitme mekanizması bozuldu ben kaynaklı bir hata servise verdim Hepsiburada n üzerinden iki hafta içinde aradılar işte tamiri uzun sürecek ister bekleyin yada para iadesi yapalım tabi bende beklemek istiyorum dedim bir kaç gün sonra para iadesi yaptılar. Gene.arkadaşa akıllı saat aldım bir kaç gün kullandı ama beğen medi şarjını bende iade başlattım aldılar para iadesi yaptılar enson segate 1tb HDD aldım bozuk çıktı bozuk dedim iade ettim iki gün içinde para iadesi artı kuponumu iade ettiler . Diyeceğim şu biraz şans işi ama bence online gene en iyisi Hepsiburada şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım İnşallah yaşamam. Bence gönül rahatlığıyla hb alına bilir ve arkadaşımızın da sorunsuz bir şekilde iade alınır diye umuyorum

|
      |

Ne bilem ben bildiğin kafası karışık teknoloji hastası yolunu kaybetmiş yolcu

• Yarbay
      15479 Mesaj
      21 Eylül 2018 19:19:23
      Keyfini çıkarın telefonun. Zaten taş çatlasa 4-6 sene sonra çöp.

|
      |
    • Çavuş
      48 Mesaj
      21 Eylül 2018 19:33:43
      Bu mesajı yazmak zorunda bırakıldım yaklaşık bir aydır kullanıyorum Nokia 8 ve Allah şükür bir sıkıntı yaşamadım ve şunu söylemeliyim telefonu. Bildiğin jet 4.5g + olduğu yerde yada 4.5 g de bile sitelere dokunduğum gibi giriyor arkadaşlar şaşırdı yaptığı. Testler Türkcell 200 mgbs Vodafone 150 Mgbs gördüm Niğde için konıluyprum. Telefon la ilgili ghost screen microfon vb sorunları yaşamadım gm 8 in kullaklığını kullanıyorum mükemmel bir ses var gerek müzik dinlerken gerek doygunluk anlamında Nokia kullaklığını daha iyi. Ben yaklaşık 4 yıl boyunca S5 mini kullandım ve süreçte sadece ekran koruyucu ve kulaklık masrafı yaptım telefonu birdefa servise verdim içine ettiler güzelim telefonun su geçirmezlik özelliğni bozdular uğraşacaktım onlarla annem boşver uğraş ma dedi ben iki sene o şekilde kullandım. Enson işte dokunmatik gitti aradım Taradım en iyi bu telefonu buldum ve düşüncem şu dur ki bu telefonda nerden bakarsa 3 bilemedin 4 sene götürür içiniz rahat olsun adam boşuna dememiş 2 yıl garantili ve ortada Nokia kalitesi tek sıkıntı işte çalışırken büyük olduğu için rahatsız ediyor . Ve unutmadan Nokia android ile yeni çalışıyor bunkarın ister istemez sıkıntıları olacaktır o da zamanla çözülür İnşallah örnek kamera ilk çıktığından şimdi çok daha iyi ....

|
      |

Ne bilem ben bildiğin kafası karışık teknoloji hastası yolunu kaybetmiş yolcu

• Binbaşı
      1037 Mesaj
      21 Eylül 2018 20:32:26
      Bende sağ kenar ve altta pembelesme başladı daha çok gride belli oluyor soğuyunca geçiyor. Ha ama ne servise veririm nede satarım böyle devam...

• Yarbay
      15479 Mesaj
      21 Eylül 2018 20:33:09

Hoş geldiniz.

|
      |
      stagemasterone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      348 Mesaj
      21 Eylül 2018 22:49:05 Konu Sahibi

Pembeleşme sorununa konudakilerden ilk karşılaşan sizsiniz sanırım. Konuya hoş geldiniz

Acaba bu panel başka hangi cihazlarda kullanılmıştır? Tahminimce G5'tekinden daha iyi bir panel, LG'nin son zamanlarda 16:9 telefonu kalmadı gibi, büyük ihtimal bu 16:9 paneller tamamen başka üreticiler için üretilmiş. Karakteristiğini ve sorunlarını Xiaomi'lerdeki LG panellerine benzetiyorum.

Umarım sararma gibi sorunlar çıkmaz. Sararma ilerleyen bir sorun ve geri dönüşü yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertxray -- 21 Eylül 2018; 22:52:11 >
      |
      |
      stagemasterone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      21 Eylül 2018 23:01:41

Benim söylemek istediğim sorunun yazılımla düzeltilebilir olması. Birden fazla mikrofon var ve farklı işlevler yüklemişler sanırım gürültü azaltma gibi. İçlerine toz girince hassaslaşıyorlar mı, yoksa hissizleşiyorlar mı da görüşme sırasında hışırtı problemi oluyor bilmiyorum. İlerde inşallah yazılım güncelleştirmesi ile bu sorunun üstesinden gelirler. Her ne kadar düzelse de çok can sıkıcı bir durum. Karşındaki sürekli "alo, alo, alo..." diyor ve telefonu kaldırıp duvara çalası geliyor insanın.
      |
      |
      *Ubeyd* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1037 Mesaj
      22 Eylül 2018 00:29:36

Sonuna kadar kullanırım rahatsız edici boyuta geldiğinde kaskodan paramı bir şekilde alma yoluna giderim. Çünkü özellikle bu ve buna benzer ekranlı telleri açınca bir daha adam olmuyor tabi buna yetkinlik verilen ama yetkinliği olmayan servislerin işçilikleri de sebep olmuyor değil.

|
      |
      Mertxray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      211 Mesaj
      22 Eylül 2018 00:55:10
      quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Bende sağ kenar ve altta pembelesme başladı daha çok gride belli oluyor soğuyunca geçiyor. Ha ama ne servise veririm nede satarım böyle devam...
      Hocam çok gecmis olsun. telefonunuz kaç aylık ve nasıl kullanıyorsunuz ? Oyun oynuyor musunuz? Şık sık foto veya video çekiyor musunuz? Isınmadan dolayı mi oldu acaba? Fikirlerinizi paylaşın mutlaka.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
millenicom;internet;servis
Paykasa
nice türkiye
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.