Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: melezolmayanprens Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
4.882
Cevap
86
Favori
195.167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nokia >> ===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      123 Mesaj
      20 Eylül 2018 20:43:52
      quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Normal görüşmelerde ben karşı tarafa ses gitmeme gibi sorunlar hiç yaşamadım. Sizinki özel bir durum olabilir. Nokia destek ile yazışıp yardım isteyin , onlar sizi yönlendirsin.

Alıntıları Göster
      Eylül güvenlik güncellemesinden sonra aynı sorunu yaşamaya başlayan baya kullanıcı var yurtdışında. Xda'daki bir arkadaşın tavsiyesini okuyup elektrikli süpürge ile tüm mikrofonları temizledim, şimdilik düzeldi gibi bakalım.. Cihaz henüz üç günlük.

https://www.google.com.tr/amp/s/forum.xda-developers.com/nokia-8/help/help-mic-t3693329/amp/

https://community.phones.nokia.com/support/discussions/topics/7000011912

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Laugh and the world laughs with you. Weep and you weep alone.

• Yüzbaşı
      443 Mesaj
      20 Eylül 2018 20:59:28
      quote:

Orijinalden alıntı: *Ubeyd*

1800 ₺, henüz 1 aylık, sifirdan farkı yok. İlk izlenimim çok olumlu, bayağı bir ısındım telefona

Oyun oynayan, müzik dinleyen birisi değilim, günlük kullanımda beni üzmesin yeter. Açıkçası bu fiyata sd835 li bir telefon alabileceğimi pek hayal etmiyordum
      Ubeyd hocam hosgeldin. Ben telefonu birkac aydir kullaniyorum. Hic sorun yasamadim fazlasiyla memnunum. White balance biraz farkli gibi sadece. İcin rahat olsun bence.

M43 isleri nasil, piyasa duruldu mu devam mi :)

Sony A7
      Zeiss 16-35/f4| Zeiss 55/1.8 | Sony 28-70 | Minolta 135 2.8| Minolta 100/2.8 Macro | Konica vs.
    • Yarbay
      2912 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:32:43
      quote:

Orijinalden alıntı: chilypeppers

Eylül güvenlik güncellemesinden sonra aynı sorunu yaşamaya başlayan baya kullanıcı var yurtdışında. Xda'daki bir arkadaşın tavsiyesini okuyup elektrikli süpürge ile tüm mikrofonları temizledim, şimdilik düzeldi gibi bakalım.. Cihaz henüz üç günlük.

https://www.google.com.tr/amp/s/forum.xda-developers.com/nokia-8/help/help-mic-t3693329/amp/

https://community.phones.nokia.com/support/discussions/topics/7000011912

Alıntıları Göster
      Evet , çözüm olarak aynen dediğiniz yazılmış . Aslında sorunu anlamak için 5-10 dakika bir video kaydedip videonun sesini dinleyebilirsiniz. Böylece ne aralıklarla ortaya çıkıp çıkmadığı anlaşılır. Güncelleme sadece güvenlik güncellemesi olduğundan ben onunla bağlantılı olduğunu sanmıyorum.

• Binbaşı
      1214 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:37:28

M43 işlerine aynen devam :) akmasa da damlıyor, fiyatlar aldı başını gitti, haliyle ikinci el de uçtu. Ben de memnun kalırım inşaallah 8'den

Özellikle şu ayarı yap ya da şu uygulamayı indir dediğiniz birşey var mı bu telefon için?

|
      |
      branta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      123 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:43:39
      quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Evet , çözüm olarak aynen dediğiniz yazılmış . Aslında sorunu anlamak için 5-10 dakika bir video kaydedip videonun sesini dinleyebilirsiniz. Böylece ne aralıklarla ortaya çıkıp çıkmadığı anlaşılır. Güncelleme sadece güvenlik güncellemesi olduğundan ben onunla bağlantılı olduğunu sanmıyorum.

Alıntıları Göster
      Marketteki mikrofon test programlarında sorunsuz çalışıyor, sanırım sorun yazılımsal.. Dediğiniz yöntemi de deneyeceğim..

Buarada bu telefon 3 mikrofonlu diye lanse ediliyor fakat ben 3. Mikrofonu göremedim? :) Arkadaki gürültü önleyici değil mi

Laugh and the world laughs with you. Weep and you weep alone.

• Teğmen
      159 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:48:34

Helium (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.backup) adlı bir uygulama var yedekleme için kullanabilirsin fakat kullanması biraz zahmetli ve sorun çıkarabiliyor.
      |
      |
      A.N.E.Y.H. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      715 Mesaj
      20 Eylül 2018 21:49:22
      https://marco.org/rmbp-irtest.html

Şu sitedeki karelerde 10 dakika bekleyip switch to gray'e tıklayın. Bende 1 dk bile beklesem iz kalıyor, bakalım herkeste olacak mı?

Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
    • Yarbay
      2912 Mesaj
      20 Eylül 2018 22:13:59
      quote:

Orijinalden alıntı: chilypeppers

Marketteki mikrofon test programlarında sorunsuz çalışıyor, sanırım sorun yazılımsal.. Dediğiniz yöntemi de deneyeceğim..

Buarada bu telefon 3 mikrofonlu diye lanse ediliyor fakat ben 3. Mikrofonu göremedim? :) Arkadaki gürültü önleyici değil mi

Alıntıları Göster
      O konu hakkında bilgim yok malesef ancak ozo audio sayesinde gerçekten sesi net ve güzel alıyor mikrofonlar.
      |
      |

• Yarbay
      2161 Mesaj
      20 Eylül 2018 23:11:47
      cihazı hepsiburada.com dan aldım. ürünü kutudan çıkardım. açtığım anda ki sorun aşağıdadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androidd -- 20 Eylül 2018; 23:12:12 >

• Yüzbaşı
      433 Mesaj
      20 Eylül 2018 23:15:05

Çok geçmiş olsun değişim yaparlar diye tahmin ediyorum

|
      |
      Androidd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      168 Mesaj
      20 Eylül 2018 23:55:06

Geçmiş olsun hocam :(.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      197 Mesaj
      21 Eylül 2018 00:05:37
      quote:

Orijinalden alıntı: *Ubeyd*

1800 ₺, henüz 1 aylık, sifirdan farkı yok. İlk izlenimim çok olumlu, bayağı bir ısındım telefona

Oyun oynayan, müzik dinleyen birisi değilim, günlük kullanımda beni üzmesin yeter. Açıkçası bu fiyata sd835 li bir telefon alabileceğimi pek hayal etmiyordum
      Isındıysanız sıkıntı yok. Çok ayrıntıya takılmayın. Çok inceleyince sorun olmayan şeyler sorun gibi gelmeye başlıyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      959 Mesaj
      21 Eylül 2018 00:05:56

Geçmiş olsun. Bandrolleri üstünde var mıydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      696 Mesaj
      21 Eylül 2018 00:14:03

Geçen ekşisözlükteki bir yazarın da başına aynı durum gelmiş. Fakat cihaz IphoneX, o da HB'den almış. Hatta dünyanın sıkıntısını çıkarmışlar HB yetkilileri. İnşallah sen uğraşmazsın. Uğraştırırlarsa da direk olarak THH'e başvur.

|
      |

• Yüzbaşı
      433 Mesaj
      21 Eylül 2018 00:41:17

10 Saniye bekledim kapattım hafif iz kaldı gibi. zorlamaya niyetim yok

|
      |
      Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      217 Mesaj
      21 Eylül 2018 00:53:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

cihazı hepsiburada.com dan aldım. ürünü kutudan çıkardım. açtığım anda ki sorun aşağıdadır

Geçmiş olsun için rahat olsun hocam. Eğer telefonu kullanmadiysan, nete baglamadiysan ya da sim kart takmadiysan sorun olmaz. Hemen iade alıyorlar. Bizzat benim başıma geldi. 2 ay önce falan telefon almıştım hb den kutuyu açtım . Telefonu begenmedim. İade formu açtım iade ettim.

• Binbaşı
      1214 Mesaj
      21 Eylül 2018 01:29:20
      Gcam yükledim, konunun ilk sayfasında verilen direkt indirme linkinden indirip yükledim. Ancak GCam uygulamasında siyah-beyaz kameraya geçiş nasıl yapılıyor bulamadım, bileniniz var mı?

• Yarbay
      2161 Mesaj
      21 Eylül 2018 07:15:28

cihaz kapalı kutuydu. jelatinliydi. kutunun üstünde trt bandrolu dışında bir bandrol göremedim.
      |
      |
      babasayfa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2161 Mesaj
      21 Eylül 2018 07:16:46

resime dikkat ederseniz kurum ekranında. telefonu ilk açtığımda böyleydi. inşallah sıkıntı çıkarmazlar
      |
      |
      serkankayaoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      615 Mesaj
      21 Eylül 2018 12:54:45

Gcam de bu özellik yok diye biliyorum

|
      |
      *Ubeyd* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
millenicom;internet;servis
nice türkiye
Yeni Abonelik d-smart
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.