Şimdi Ara

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<< (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.814
Cevap
1
Favori
339.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E8 vardı üretimden hiç kalkmayacak olan. genpa nın klasik soysuzca davranışlarından biri. gerçi Z6 da radyosuzluğu haricinde kusursuz bir cihazdır ve çok süratli bir alettir. radyolu bir kulaklıkla radyo işi hallolabilir
  • zaten araştırdığım kadarıyla e2 den daha hızlı bir telefonmuş ama radyosunun olmaması en önemlisi sabit bir kulaklık girişi olmaması çok kötü, çeviriciler ses performansını baya düşürüyormuş, bluetooth kulaklıklarda benim işim değil şarj olayı hiç sevmediğim iştir zaten e2 bile en fazla 2 gün gidiyordu.
  • Başlık ölmeye başladı.Bu arada motoID'yi denemeyen varsa hemen demesin. Mükemmel bir program. programa şarkiyi dinletip ismini bulabiliyoruz. fakat internet bağlantisi olması gerekiyor. Metallica gibi çok taninmis gruplari rahat buluyor.Turkiyedende manga, kirac'in sarkilarini bulabiliyor.Ama sakin dj le başlayan çakma muzisyenlerde denemeyin bulmuyor :) program bile anliyor muzikten sadece kaliteli muzisyenleri taniyor :)
  • Alttaki resme tıklayın, Moto Modding ile tanışın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 16 Ocak 2010; 19:53:08 >
  • @inanki
    Sana ulaşmaya çalıştım ama başaramadım sitene de üye oldum sormam gereken şeyler var sana yardımsever biri olduğunu biliyorum nickimin sonuna @msn.com eklersen msnde rahatlıkla görüşebiliriz,şimdiden çok teşekkürler.

İyi forumlar arkadaşlar (: Moto Kardeşliği
  • Selam infinity..

Teşekkür ederim.. Tabii ki Moto kardeşliği.

Foruma gel. Forum üzerinden çözemezsek msn'den hallederiz..
  • MotoModTR'de sana hoşgeldin dedim, cevap vermedin.. Mesaj attım, yine cevap vermedin ?

Haber vereyim dedim..
  • Arkadaşlar E2 mi satıyorum. Genpa garantildir ve fatura tarihi 28.09.2009 dur (yani garantisi 1,5 yıldan fazla). Piyasada bundan daha temiz bir e2 bulmanız imkansız. Ben uğraşamıyorum flaştır, yazılımdır, güncellemedir falan. Kesinlikle tertemizdir, hiçbir problemi yoktur.

http://urun.gittigidiyor.com/MOTOROLA-ROKR-E2-CEP-TELEFONU_W0QQidZZ23949618
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearsroam

Arkadaşlar E2 mi satıyorum. Genpa garantildir ve fatura tarihi 28.09.2009 dur (yani garantisi 1,5 yıldan fazla). Piyasada bundan daha temiz bir e2 bulmanız imkansız. Ben uğraşamıyorum flaştır, yazılımdır, güncellemedir falan. Kesinlikle tertemizdir, hiçbir problemi yoktur.

PM

• PM
  • quote:

sony ericson w710 kullanıcısıydım hem telefon hem mp3 ihtiyacımı karşılayabilecek basit bir telefon arıyorum Motorla E2 yi gördüm gittigidiyorda kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar ne derler bu telefon hakkında alınır mı. Daha önce hiç motorola kullanmamıştım

http://urun.gittigidiyor.com/MOTOROLA-ROKR-E2-SIFIRINDAN-FARKSIZ_W0QQidZZ25557221#aciklama

diye başlık açmıştım ama sonra bu başlığı görünce 80 küsür sayfa yorumu almazsam ayıp olur bu telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkcmz -- 24 Mart 2010; 13:42:05 >

• arkadaşlar motorola e2 için yurt dışından aldığım duvar tipi kablosuz harici şarj cihazını ve 2 adet bataryayı cep telefonu değiştirmem sebebiyle satılığa cıkarttım ihtiyacı olanlar kacırmasın şarj konusunda çok rahat edersiniz.http://www.sahibinden.com/duvar_tipi_sarj_cihazi_2_adet_batarya_bt50-36WQQaXQQ23757033WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DR ARER -- 8 Nisan 2010; 17:55:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearsroam

Arkadaşlar E2 mi satıyorum. Genpa garantildir ve fatura tarihi 28.09.2009 dur (yani garantisi 1,5 yıldan fazla). Piyasada bundan daha temiz bir e2 bulmanız imkansız. Ben uğraşamıyorum flaştır, yazılımdır, güncellemedir falan. Kesinlikle tertemizdir, hiçbir problemi yoktur.

Bu telefon çoktan satılmıştır şimdi tüh Zamanında görseydim kaçırmazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 78cougar

ya arkadaşalar bu telefon da müzik dinlerken sol yanında volume tuşları var ya onlarla oynadığımda ekranda ses 1-7 kadar görsellik çıkıyordu. bugünden itiberen o görsellik çıkmıyor bende. ses açılıp kapanıyor ama görsellik yok bunu sebebi ne olabilir acaba. arıza mı yaptı telefon

o önemli bir problem değil bende de oluyordu file managerdan girip bi müzik dosyası açınca düzeliyordu diye hatırlıyorum sanki ama tam eminde değilim iki yıldır E2 kullanmıyorum.
  • slm arkadaşlar..beyaz bir rokr e2 im var.. 2 yıldır çok sık olmasada kullanmaktayım..çalışmasında felan hiçbir sorun yok..temiz diyebilirim..kutusu kitapçıkları faturaları durmakta..satmak istesem kaça gider..
  • ARKADASLAR YARDIM TELFONA FLAS ATTIM FAKAT İÇİNDE TELEFON NUMARALARIM GİTTİ GERİ GETİRMEK İSTİYORUM BU MÜMKÜN MÜ YARDIM EDİN COK ÖNEMLİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsome_slh

ARKADASLAR YARDIM TELFONA FLAS ATTIM FAKAT İÇİNDE TELEFON NUMARALARIM GİTTİ GERİ GETİRMEK İSTİYORUM BU MÜMKÜN MÜ YARDIM EDİN COK ÖNEMLİ

hayır değil....
  • arkadaşlar 2 sene önce hevesle aldığım e2 5-6 ay önce şarj olmamaya başladı daha doğrusu şarj adaptörünün takıldığı yer içeri doğru kaçtı ve kullanırken de kullanmadan da batarya kısmı aşırı ısınıyor istemeyerekte olsa telefonumu rafa kaldırmış bulundum
  • benimde batarya şişmiş..Yan sanayi bataryada çok kötü gg den almıştım.
  • Rokr e2 mi satıyorum arkadaşlar.
    Bu 2. rokr ım bilmiyorum bir daha pişman olur muyum.satıyorum cihazımı full kutulu kulaklık poşeti çıkmamış içi açılmamış 6-7 ay garantisi var sıfır gibi.Kılcal çizikler var.Temiz cihaz arayan varsa kaçırmasın derim.Fiyat 120 lira.İsteyenlere Cihazın kendi fotolarını mail atabilirim.Cihazın rengi siyah.İzmir ve istanbudan elden alışveriş yapılır.Diğer illere Önce para sonra kargo şeklinde olur.Rokr ın rengi siyahtır.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefonlar-motorola-garantili-rokr-e2-sifir-gibi-4-gb-kart-29432183/detay

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain89 -- 8 Ağustos 2010; 13:48:42 >

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.