Şimdi Ara

=====>>--- LG OPTIMUS ONE P503 ANA KONU ---<<===== (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
4
Favori
78.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahrikk

@wisher, 444 6 543. Cep telefonunu (2'ydi sanırım) tuşlar, P503 satın aldığını ve hediyeleri için bildirimlerde bulunmak istediğini söylersin.

@utku bey, detaya girmedim, en kısa sürede deyince bugün olarak algıladım ki inşallah en kısa sürede haber verip gönderirler.

Çok teşekkürler
  • @anaksunamon ve @tahrikk teşekküre ederim arkadaşlar ama gerek kalmadı, konuyu açan arkadaşın gösterdiği gibi africa rom'u yükledim hem düzeltmekle kalmayıp artık android marketim oldu

neyse gitim media markt a dedim bööle bööle derdim var. görevli bi kız vardı lg marka sorumlusumu görevlisimi ne, cebinden pat diye optimus one çıkardı ahanda dedim aranan kan bulundu bu kız çözer halleder falan, kızın dünyadan haberi yokmuş halbuki...
    aldı bnm telefonu eline, kurcaladı uygulamaları gördükçe soruyor o ne işe yarıyor bu ne işe yarıyor bnde anlatıyorum şunları şunları yapabiliyosunuz, oda "aaaaa vaalllaaamıııı" diye tepkliler veriyor, neyse kendi hafıza kartını taktı çalışıyor başka bir kart buldu çalışıyor ama benim kart mort olmuş.

bu arada bluetooth ile resim mp3 göndermeyide benden öğrendi.

neyse biraz fazla uzattım sanırım. esas sorum şu olacak
    servisler hafıza kartını değiştirirmi?
    değiştirmeleri lazım diye düşünüyorum, sonuçta ben ayrıca almadım içinden bahtıma bu çıktı??

tecrübesi olan varsa yazsın lütfen

• Resmi Turkiiye android guncellemesi geliyordu hani ne oldu havada kaldı ? Ayrıca 2.3 gingerbread ne zaman gelecek ?
  • arkadaşlar uygulamalar yüzünden telefon hafızası doldu =S hafıza kartına kuramıyomuyuz acaba =// bide firefox 4 android indiricem. nete giriorum telden sitesine girecekken kapatıyo web tarayıcıyı. youtube da sorun yok ama videoları çatır çatır açıorum. bilgisi olan bu konularda ??
  • Andorid, birkaç tanesi dışında uygulamaları telefon belleğine kuruyormuş. Uygulamaları karta yüklemek ve/veya taşımak için root yetkisi alman gerekli.
    Firefox Mobil'i henüz denemedim, kullananlar başarılı bulmuyor. Doğru olabilir, sonuçta Firefox bu alanda yeni. Bilgisayarda kullanmıyorum ama Opera'nın mobil sürümünü deneyebilirsin. Birisi kotadan da az yiyor demişti.
  • hocam çok teşekkür ederim bende halletim sorunu senin dediğim yöntemle çok çok teşekür ederim
  • arkadaşlar ikinci bir duyuruya kadar otomatik update ile gelen V10g versiyonunu yüklemeyin cihazlarınıza.. Afrika Rom uyla mutlu mesut devam edin P503 ünüzü kullanmaya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimusmania

arkadaşlar ikinci bir duyuruya kadar otomatik update ile gelen V10g versiyonunu yüklemeyin cihazlarınıza.. Afrika Rom uyla mutlu mesut devam edin P503 ünüzü kullanmaya :)

sorunmu yaratıyor?
  • Neden Afrika? Sorunsuz mu, hızlı mı, daha fazla özelliğe mi sahip? Henüz herhangi bir yazılım güncellemesinde bulunmadım ama 2.3 çıktığında büyük ihtimalle hemen firmwire'ı güncelleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga
    Hangi teknosada 260 tl .internet sitesinde o fiyat değil.

Gecen cumartesi izmir mavisehir teknosa extrada %50 indirim vardi. Fiyati yanlis yazmadim.
  • bnde bi güncelleme yapmadım 2,3 çıkçak diye bekliyorum yanlışmı yapıyoruz acaba?
  • selam beyler bende android telefon alcamda 2 haftadır bekliyorum indirim için falan 2 hafta önce izmir teknosa (carrefourda) indirimler oluyor telefonda olmadı ama bi arkadaş yazmıs %50 indirim diye doğrudur acaba indirimlerden haberi olanlar yazsada faydalansak telefonu yarın alcaktım ama indirimleri kaçırmamamk için 1 hafta daha erteledim bakalım (izmirde olanlarda haber bekleriz)

ayrıca birşey daha sorayım samsung gio yu mu yoksa lg p-503 ü mü tercih edersiniz

lg nin p-503;
    ARTILARI :rami yüksek(512) ,kamerası ve video kalitesi iyi , ANDROİD 2.3 Sürümü geliyor büyük bir artı bence,bataryası 1500mAh
    EKSİLERİ:Android marketi yok(2.3 ile gelebilir),ekranı 256k,600mHz,bide bildigim kadarıyla Touchwiz özelliği yok
    samsungun gio nun;
    ARTILARI:Android marketi mevcut,ekranı 16milyon renk, 800mHz,Touchwiz(3.0)
    Eksileri:Rami biraz düsük(278), android 2.3 gelmiyecek

ekranın touchwiz ve 256k olması beni biraz lg den soğuttu ama yardımlarınızı beklerim

Şuan çıkmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum

(Eğer indirim olursa başka android telefonada razıyım maksimum 530 taş çatlasın 550tl hadi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 25 Nisan 2011; 0:39:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

@wisher, 444 6 543. Cep telefonunu (2'ydi sanırım) tuşlar, P503 satın aldığını ve hediyeleri için bildirimlerde bulunmak istediğini söylersin.

@utku bey, detaya girmedim, en kısa sürede deyince bugün olarak algıladım ki inşallah en kısa sürede haber verip gönderirler.

araç tutucunuz geldi mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spiritbreakerr

selam beyler bende android telefon alcamda 2 haftadır bekliyorum indirim için falan 2 hafta önce izmir teknosa (carrefourda) indirimler oluyor telefonda olmadı ama bi arkadaş yazmıs %50 indirim diye doğrudur acaba indirimlerden haberi olanlar yazsada faydalansak telefonu yarın alcaktım ama indirimleri kaçırmamamk için 1 hafta daha erteledim bakalım (izmirde olanlarda haber bekleriz)

ayrıca birşey daha sorayım samsung gio yu mu yoksa lg p-503 ü mü tercih edersiniz

lg nin p-503;
    ARTILARI :rami yüksek(512) ,kamerası ve video kalitesi iyi , ANDROİD 2.3 Sürümü geliyor büyük bir artı bence,bataryası 1500mAh
    EKSİLERİ:Android marketi yok(2.3 ile gelebilir),ekranı 256k,600mHz,bide bildigim kadarıyla Touchwiz özelliği yok
    samsungun gio nun;
    ARTILARI:Android marketi mevcut,ekranı 16milyon renk, 800mHz,Touchwiz(3.0)
    Eksileri:Rami biraz düsük(278), android 2.3 gelmiyecek

ekranın touchwiz ve 256k olması beni biraz lg den soğuttu ama yardımlarınızı beklerim

Şuan çıkmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum

(Eğer indirim olursa başka android telefonada razıyım maksimum 530 taş çatlasın 550tl hadi)

sen yazmışsın zaten +lar -ler ortada, samsung zırt pırt model çıkartıyor gioda ölüme mahkum modellerden olucak,güncelleme ve servis desteği kesilecek çünkü yeni modeller çıkaracak, yeni görünüm yeni şekil yeni arayüz vb...

• teşekkürler sizce hangisinin +ları daha üstün aklıma tek takılan LG NİN ekranın tuouchwiz olmaması ve 256k olması
    ama ramde üstünlük bariz bi şekilde yüksel ve 2.3 android geliyor acaba 600mHz 2.3 te sıkıntı yaratırmı
    256k ekran 16milyonun yanında çokmu sönük kalır acaba
    kafam çok karışık bugün karşıyaka çarşıya baktım biraz adamlara samsung gio diyorum yüzüme bön bön bakıyorlar android olarak sadece htc ve samsung s gördüm olmazsa 1 ay daha bekliyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 25 Nisan 2011; 17:13:48 >
  • @utkubey777, geldi, hatta bugün bir daha geldi. Hızlıal'dan gelmeyince LG müşteri hizmetlerine kayıt yaptırmıştım, Hızlıal'la birlikte onlar da göndermişler. :/

@Spiritbreakerr, deneme imkânın varsa iki telefona da bak, ekranlarını kıyasla. O renk farkı çok da önemli değil. LG'nin ekranı iyi, gün ışığında okunurluluğu iyi, kontrast iyi, hassasiyet iyi. İşlemciler arasında ciddi bir fark yok ama RAM önemli. Ayrıca işlemci o/c de olur. LG'nin müşteri hizmetleri çok iyi diyemesem de iyi çalışıyor, LG yazılım desteği de veriyor. Ayrıca market avrupa ROM'la falan açılıyormuş ama ben yapmadım, 2.3'ü bekliyorum. Bence LG'nin artıları daha ön planda ve GSMarena'daki puanlamalara bakarssak LG'nin performansından kullanıcılar memnun.
  • tamam teşekkürler ama dediğim gibi çarşıya gittiğimde telefon isimlerini veriyorum yüzüme bakıyorlar öyle
    teknosaya falan gitmeyiliyim bi arkadaşında dediği gibi mavişehir teknosada indirimle 250tl ye almış lg p-503 ü genellikle ayın 16-23 civarı falan oluyor bu indirimler 4gb flash bellek falan 2tl gibi baya ucuz fiyatlar var

büyük ihtimal lg alırım marka bakımından samsung - lg arasınaki kaliteyi fazla bilmiyorum bilginizi bekliyorum
    kullananlardan yorumlarını bekliyorum inşallah hayırlısı olan olur
  • derken vatan bilgisayardaki %25 indirim bitmiş 473 tlydi şuan 555 tl inşallah tekrar düşer fiyatı
  • Arkadaşlar ben LOL rom yükledim performansı fena değil. Ama youtube uygulaması çalışmıyor. Bi çözüm bakıyorum bulunca paylaşırım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.