Şimdi Ara

GSM Onay Kodu Sorunu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
6
Favori
20.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, telefon numaramı girip gelen onay kodu ile aktifleştirme yapmama rağmen özel mesajlaşma yapamıyorum. Tekrar GSM Onay yapmamı istiyor ancak SMS ile herhangi bir kod alamıyorum. Destek formu oluşturdum ancak dönüş alamadım.
  • Merhabalar, onay kodu gelmiyor, destek için form doldurdum dönüş olmadı. @Jeolog.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system failure -- 27 Mayıs 2020; 21:3:56 >
  • Telefona kod neden gelmiyor ..!
  • 15 senelik üyeyim, 15 senede insan ister istemez telefon numarasını değiştiriyor ama burada küçük bir numara değişikliği için bile bürokrasi var, mesaj atacaksın da dönecekler de bilmem ne. 4 saat önce attım mesajı, hala bakan eden yok. Kim bilir ne zaman dönecekler, 2.el foruma ilan açamıyorum şaka gibi. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @Admin bu ne ise yariyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon numarası ekleyemiyorum
  • Yardım eder misin admin
    539xxx7139 yeni telefon numaram bu ekleyemiyorum
  • Özel talep oluşturdum
  • Abi şaka gibi, eski hesabımı kullanamıyorum diye bunu açtım acil birine özel mesaj atmam lazım atamıyorum
  • Sayın admin talep olusturali tam 24 saat oldu ,numaram değiştiği için konu açamıyorum ,acaba ne zaman ilgileniceksiniz ,bı numara değişikliği bu kadar zormu ,devlet dairesi bile şu an daha hızlı sizden  

• genel bir sorun falan mı var? 4 gün öncesine kadar kod gelirken artık gelmiyor, bir admin numaramı komple sıfırladı artık özel mesaj da atamıyorum kod gelip hesabımı onaylayamadığım için, telimde sorun olsa başka mecralarda da onay kodu alınan yerler var sorunsuz geliyor

• Benimde onay mesajı gelmiyor cep telefonu değiştirme hakkımız bitti yazıyor destek olabilirsiniz sevinirim..

• Sanırım kullanıcı adımı değiştirdiğimi için telefon numara aktivem gitmiş ve tekrar onay almak istediğimde kullanımda diyor maalesef. Bu konuda yardımcı olabilecek bir yetkili var mıdır? @exerion @powerstorm

• @Jeolog. Hala siz mi ilgileniyorsunuz bilmiyorum ancak 2 gündür destekten sms onayı hakkında geri dönüş bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

@Jeolog. Hala siz mi ilgileniyorsunuz bilmiyorum ancak 2 gündür destekten sms onayı hakkında geri dönüş bekliyorum.

selam, bir kod gönderdim kontrol edebilir misiniz ?

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim sorunum halloldu.

Merhabalar, ben de telefonumu onaylayamıyorum. Destek de oluşturdum ama siz daha faal gibisiniz forumda rica etsem ilgilenebilir misiniz?

• acaliskanpdr kullanıcısına yanıt
    Sms ile kod mu gelmiyor hocam neden onaylayamiyorsunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Kod gelmiyor hocam evet, 3 kere denedim şimdi de numara değiştirme hakkınız bitti diyor. Sistemdeki numaram doğru ama kod alamadım hiç gelmedi.

• @Jeolog. merhabalar, telefon numaramı değiştirmek isyiyorum ancak hakkın bitti uyarısı geliyor. Yardım ederseniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.